4 افسر پلیس به ضرب گلوله در سنت لوئیس به عنوان ضرب وشتم بیش جورج فلوید مرگ با شدت گرفتن در

افسران پلیس زخمی شدند تیراندازی در سنت لوئیس در شب دوشنبه به عنوان شهر گریبانگیر شد با تظاهرات خشونت آمیز. زندگی خود را در حال بنا به گزارش ها در معرض خطر نیست.

چهار مجروح افسران آگاه بودند زمانی که آنها به بیمارستان منتقل شده اداره پلیس گفت:. اجرای قانون است “هنوز هم تیراندازی در مرکز شهر.”

حادثه اتفاق افتاده در نزدیکی مقر پلیس سنت لوئیس که در آن پلیس و معترضان بارها و بارها در طول شب, با توجه به رسانه های محلی. این تظاهرات در ابتدا مسالمت آمیز اما خشونت تبدیل شد پس از شب هنگام با خرابکاری و غارت از کسب و کار گزارش شده است.

افسران ظاهرا تحت تیراندازی در مدت کوتاهی پس از استفاده از چندین فلش چتری و گاز اشکآور دور در برابر یک جمعیت نزدیک به زیتون و 16 خیابان.

صدای شلیک گلوله و آژیر شنیده می شود در چند فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی که ظاهرا در سنت لوئیس در روز دوشنبه شد.

سنت لوئیس است که در میان ده ها تن از شهرستانها در سراسر ایالات متحده رو به شب خشونت به عنوان کشور مصرف عمومی و خشم بیش از خشونت پلیس. موج تظاهرات که در حال حاضر ریخته در سراسر آمریکا از مرزهای خود به هر طریقی بود با نشان دادن یک مینیاپولیس افسر پلیس سنجاق یک مرد سیاه و سفید به زمین توسط دو زانو بر گردن او. جورج فلوید درگذشت در چه مستقل کالبد شکافی تایید به قتل.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de