وحشتناک سقوط هواپیما را ترک کرده است چهار نفر مرده پس از یک mid-air collision بیش از شهر منگالور در شمال ملبورن از بین بردن هر دو هواپیما. نجات کارگران در صحنه هر دو سقوط کرد.

پاسخ اضطراری نامیده می شدند حدود 11:30 صبح به وقت محلی پس از گزارش دو سقوط و فرود, رسانه های محلی گزارش. در حالی که هیچ یک از قربانیان شناسایی شده اند پلیس را تایید کرده اند که دو نفر در هر پیشه وری کشته شدند در این حادثه که در نزدیکی یک انبار مهمات در منگالور طبقه بندی شده یک “نیروی دفاع منفجره در منطقه است.”

“ما هنوز نمی تواند تایید کند که سرنشینان این هواپیما بودند اما از درک ما یکی که سمت چپ منگالور بود هواپیماهای آموزشی, بنابراین آن را باید یک مربی و یک کارآموز در هیئت مدیره” ویکتوریا بازرس پلیس پیتر Koger گفت: رسانه های محلی خروجی اضافه کرد “ما نمی تواند تایید کند که یکی دیگر بود.”

یکی از هواپیماها درگیر بود پیپر-سمینول هواپیما که توسط Moorabbin خدمات حمل و نقل هوایی پرواز مدرسه واقع در ملبورن عمران حمل و نقل هوایی ایمنی سازمان (CASA) تایید به رسانه های محلی خروجی. دوم هواپیما بود Beechcraft سفر هوایی دو موتور صنعت.

پلیس در حال تحقیق در مورد چگونگی این هواپیما می توانست با عبور از مسیرهای اما Koger اشاره کرد که هر دو هنر و صنعت شد قانونی بود و اجازه پرواز.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی