هوایی هند پرواز حمل 323 سرخپوستان و هفت Maldivians از coronavirus زده ووهان لمس کردن در دهلی نو در صبح روز یکشنبه. این دومین بار شهروندان هند شد airlifted از چین پس از وقوع.

“دومین پرواز از #ووهان است فقط فرود در دهلی نو. ما آرزو می کنم همه کسانی که در هیئت مدیره سلامتی در روز های آینده” توییتی Vikram Misri سفیر هند به چین گسترش قدردانی به پکن برای greenlighting تخلیه.

این دومین بار هوایی هند بوئینگ 747 پرواز به شهر چینی در کانون شیوع بیماری مرگبار نجات رشته سرخپوستان بسیاری از آنها دانشجویان پزشکی در یک دانشگاه محلی.

در روز شنبه اولین پرواز وارد دهلی نو با 324 مردم آوردن تعداد کل هند evacuees به 657. این هفت اتباع خارجی – اتباع جمهوری مالدیو – نیز منتقل می شود.

همچنین در rt.com هوایی هند نجات پرواز بازگشت به خانه با ووهان آسمان, 6 برگزار شد در چین با کروناویروس علائم مانند

مسافران در حال حاضر خواهد بود موضوع را به نظارت ویژه قرنطینه مرکز در نزدیکی پایتخت است.

اخبار از دومین پرواز با خیال راحت بازگشت به خاک هند آمد و در مدت کوتاهی پس از تایید مقامات بهداشتی این کشور را مورد دوم رمان coronavirus. مانند اول یکی اومد از ایالت کرالا.

“بیمار آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و در انزوا در بیمارستان” هند وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه. وضعیت بیمار شده است به عنوان با ثبات است.

اولین مورد تایید شده بود گزارش داد در ایالت کرالا در روز پنج شنبه. فردی بود که گفت: قرارداد این بیماری در حالی که تحصیل در دانشگاه ووهان.

همچنین در rt.com 1 مورد از coronavirus تایید در هند, دانش آموز در کرالا دولت آزمایشات مثبت

این معلوم نیست که آیا بیمار در مورد دوم نیز یک دانشجو و یا اینکه جفت شده بود در تماس نزدیک.

شیوع است که تند چین ادعا کرده 305 زندگی می کند تا کنون از جمله 44 ساله در فیلیپین. مرگ گزارش شده در شنبه شد اول شناخته شده و مورد کشنده از ویروس در خارج از چین است. پس از شروع آن در اواخر ماه دسامبر شیوع ریخته به بیش از 20 کشور باعث بسیاری از این به محدود کردن سفر به چین است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de