3 نیروی دریایی ایالات متحده نیروهای نظامی در هیئت مدیره هواپیما حامل در فیلیپین تست مثبت برای coronavirus در اولین مورد اعزام کشتی

سه نیروی دریایی ایالات متحده ملوانان روی عرشه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت آزمایش مثبت برای coronavirus اقدام نیروی دریایی منشی نشان داده است. آنها خواهد بود airlifted کردن کشتی که میزبان 5,000 نیروهای نظامی در دریای فیلیپین.

سه تا از اعضای اولین coronavirus موارد کشف شده در هیئت مدیره مستقر کشتی نیروی دریایی اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly به خبرنگاران گفت: در سومین جلسه توجیهی در روز سه شنبه. در حال حاضر در قرنطینه بیمار سه نفر خواهد بود پرواز کشتی بعد از امروز.

همچنین در rt.com ما دفاع Sec اذعان نظامی آمادگی می تواند تحت تاثیر Covid-19 اصرار پنتاگون هنوز هم می تواند انجام ‘ملی ماموریت’

یو اس اس تئودور روزولت در ویتنام در اوایل این ماه. هفته گذشته تئودور روزولت اعتصاب انجام اعزامی نیروی اعتصاب مانور همراه با امریکا اعزامی اعتصاب و 31 واحد اعزامی تفنگداران دریایی به مدت سه روز در دریای چین جنوبی است.

مقامات پنتاگون جدا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را که در طول روز سه شنبه جلسه توجیهی که انجام شد عملا هشدار داد که شیوع بیماری می تواند اشغال این کشور تا زمانی که سه ماه. “من فکر می کنم ما نیاز به برنامه ریزی برای این چند ماه طولانی حداقل و ما در حال گرفتن تمام اقدامات احتیاطی برای انجام این کار,” وزیر دفاع علامت Esper به خبرنگاران گفت:. پنتاگون گزارش کرده 321 موارد coronavirus از جمله 174 فعال وظیفه پرسنل 59 شهروندان 61 وابستگان و 27 پیمانکاران, از شنبه. یک پیمانکار در دفاع از امنیت و همکاری آژانس درگذشت در روز شنبه پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن اعلام کرده است او می خواهد اقتصاد ما را به بالا و در حال اجرا توسط یکشنبه عید پاک کمتر از سه هفته به دور است. آمریکا 50,206 تایید موارد coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و 606 مرگ و میر.

همچنین در rt.com Little Rock, نیروی هوایی پایگاه اعلام وضعیت اضطراری پس از ایالات متحده airman تست مثبت برای Covid-19

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de