3 ما پلیس اخراج پس از گرفتار بحث در مورد ‘کشتار’ سیاه مردم و نیاز به 2 جنگ داخلی به ‘پاک کردن ’em کردن نقشه’

سه افسر پلیس در کارولینای شمالی از دست داده اند شغل خود را پس از به طور تصادفی ضبط خود را بسیار التهابی مکالمات که در آنها شنیده می شود بحث در مورد “کشتار n****rs” و فراخوانی برای یک جنگ داخلی.

افسران کوین Piner جیمز گیلمور و جسی مور از کار اخراج شدند از ویلمینگتون اداره پلیس در چهارشنبه پس از یک داخلی کاوشگر نشان داد که این سه نفر سهوا دستگیر تکان دهنده اظهارات نژادپرستانه و ستایش نژادی و خشونت در dash cam تصویری.

به زودی پس از درگیری با پلیس از قتل جورج فلوید لگد کردن در ویلمینگتن در اوایل این ماه یک WPD افسر وظیفه با ماهانه ممیزی dash cam فیلم تصادفا آنچه یک “فعال شدن اتفاقی” از Piner خودرو با توجه به خلاصه ای از پروب.

در اولین دو مکالمات Piner شنیده شکایت به گیلمور که خود را گروه دلچسب با “زانو به پایین با سیاه مردمی است.” بعد Piner بازدید در سیاه WPD افسران خواستار یک “خبر بد” و “قطعه ای از s**t.”

“بیایید ببینید که چگونه پسران خود را به مراقبت از او را هنگامی که s**t می شود, خشن, دیدن اگر آنها نمی, قرار دادن یک گلوله در سر خود را” Piner گفت: از همکار خود را افسر.

همچنین در rt.com #JusticeforSteve: لیست قربانیان خشونت پلیس در سراسر جهان می شود دیگر اما تعداد بی شماری از هشتگهای می افتد بر روی گوش های ناشنوا

دوم دو گفتگو است حتی صریح تر با Piner گفتن مور است که او معتقد است یکی دیگر از “جنگ داخلی” در حال آمدن است و او است که “آماده” برای آن است. زمانی که بحث تبدیل به “قانون های رزمی” Piner می گوید: “ما فقط میخوام بیرون بروید و شروع به کشتار آنها f***ing n****rs. من نمی توانم صبر کنید. به خدا من نمی توانم صبر کنید.”

هر چند مور پاسخ داد که او نمی توانست چنین چیزی در اوایل بخشی از تصویری – پس از Piner مراجعه کننده به محلی سیاه قاضی به عنوان یک “f***ing n**ro دادرس” – مور می گوید: قاضی “نیاز به یک گلوله در سر و سمت راست و سپس حرکت کنید. بیایید حرکت بدن از راه و رفتن نگه دارید.”

Piner نیز شنیده می شود توضیح است که جامعه نیاز به یک جدید جنگ های داخلی به “پاک کردن ’em f***ing نقشه. که شما با قرار دادن ’em بازگشت حدود چهار یا پنج نسل” ظاهرا اشاره به آمریکایی های سیاه و سفید.

با توجه به WPD بررسی سه جانباز افسران نیست اختلاف است که صدای آنها شنیده در ضبط. “آنها را انکار کند گفت: هر یک از چیزهایی که شنیده می شود در این ویدئو. هر افسر با اشاره به استرس آب و هوای امروز در اجرای قانون به عنوان یک دلیل برای ‘تخلیه,'” گروه گفت.

همچنین در rt.com افسر درگیر در Breonna تیلور تیراندازی اخراج برای نشان دادن ‘, شدید, بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان’

در پاسخ به این رسوایی WPD رئیس دانی ویلیامز – که فقط سوگند به موقعیت روز سه شنبه – گفت که علاوه بر شلیک سه افسران او توصیه می شود آنها را به طور دائم محروم از کار برای شهرستان و همچنین اطلاع کارولینای شمالی عدالت کیفری آموزش و پرورش و آموزش استانداردهای کمیسیون انجام شده است. محلی دادستان منطقه نیز در حال حاضر بررسی های قبلی موارد که در آن افسران ارائه شهادت او گفت:.

“چرا ما انتشار این اطلاعات در این راه و در این زمان ؟ چرا که آن چیزی که حق انجام” ویلیامز در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد “این است استثنایی و مورد مشکل من مواجه می شوند در زندگی حرفه ای من. ما باید با ایجاد اصلاحات جدید برای پلیس در اینجا در خانه و در سراسر این کشور است.”

رئیس پلیس تاکید کرد که سه پلیس اقدامات باید منعکس کننده کل بخش و یا صدها نفر از افسران دیگر که در کار وجود دارد اما یک نقطه تکرار ویلمینگتون شهردار لایحه عزم سففو.

همچنین در rt.com دیترویت پلیس ساخته شده اول شناخته شده و بازداشت غیر قانونی بر اساس معیوب تشخیص چهره, نرم افزار, ACLU شکایت ادعا

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net