$232 میلیون مرد: F1 آس لوئیس همیلتون برای دیدار با مرسدس کارفرمایان به بحث عظیم الجثه قرارداد جدید

شش-زمان فرمول 1 قهرمان جهان لوئیس همیلتون با مرسدس رئیس توتو ولف در روز سه شنبه برای بحث در مورد شرایط یک قرارداد جدید میان گزارش ارتباط به زبان انگلیسی راننده با یک سوئیچ به تیم رقیب فراری.

ولف بستری شده در ماه نوامبر است که وجود دارد “25 درصد شانس” که ستاره خود را مرد می تواند پیوستن به فراری پس از انقضای قرارداد خود را اما با همیلتون به دلیل در این تیم برککلی ستاد این هفته در پیشبرد خودرو خود را راه اندازی روز جمعه و مرسدس رئیس مشتاق برای جنبش مترقی در یک معامله جدید – با گزارش های حاکی از این است که همیلتون می تواند در خط برای به دست آوردن تا آنجا که $232 میلیون نفر است.

همچنین در rt.com قهرمان F1 همیلتون پست عذرخواهی تصویری پس از تماس با وطن “زاغه’ (تصویری)

ما شاهد هر یک از دیگر در رختکن قبل از کریسمس ما حزب اواسط ماه دسامبر و به من گفت: “ما باید به بحث’,” ولف به نقل شد.

لوئیس به من گفت: ‘ما هیچ عجله به هر حال از آنجا که این چیزی است که ما هر دو می خواهید به انجام و به من گفت: “من با شما موافقم’.

ما پیامک بیش از تعطیلات به طور منظم. و به این نتیجه رسید که آن را ناگفته چیزی که ما را ترک یکدیگر در صلح و آرامش بیش از ماه ژانویه است. همه ما بیش از هر یک از دیگر در طول فصل پس از آن به حفظ آن فضا است.

Hamilton, 35, شده است یک عضو تیم مرسدس از سال 2013 برنده پنج قهرمانی جهان زیر پرچم خود را. با این حال گمانه زنی ها همچنان ادامه دارد که همیلتون می تواند انتخاب کردن برای یک چالش جدید بسیار شبیه او زمانی که پیوست مرسدس بنز از مک لارن در سال 2012.

یک قرارداد جدید را به طور قابل توجهی تحت الشعاع قرار دادن $51 میلیون نفر در سال مقابله همیلتون در حال حاضر در اما ولف نشان می دهد که بالاتر بره پرداخت برای تیم خود را بزرگترین دارایی یک سرمایه گذاری ارزشمند است.

من به شما 100% مطمئن شوید ما بهترین ترکیب در 2021. لوئیس اولویت شماره یک,” ولف گفت.

وجود دارد مقدار زیادی از زمان را به نشستن. من به هیچ وجه استرس نداشتن امضا در خط خال خال زیرا اگر این مورد است, آن را به سادگی بدان معنی است که ما هنوز به این نتیجه بحث ما و من خوش بین ما خواهد شد.”

همچنین در rt.com کریستیانو رونالدو استقبال لوئیس همیلتون جلوتر از ستاره نکردم جایزه بزرگ موناکو (ویدیو)

فوربس ذکر شده همیلتون به عنوان 13th, بهترین پرداخت ورزشکار در جهان در سال 2019 جلوتر از امثال آنتونی جاشوا Conor McGregor and Rory McIlroy اما یک قرارداد جدید – از هر کس اعتصاب یک معامله با استعداد راننده – احتمال فشار او را به ده بالا.

سال گذشته سه بالا بگیر در سطح جهان در حال تمام بازیکنان فوتبال با لیونل مسی در نظر گرفتن مقام اول جلوتر از چندساله رقیب کریستیانو رونالدو و نیمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی