9 فوریه سال 2020 00:37

حداقل 21 نفر کشته شده اند پس از یک سرباز تایلندی – که هنوز هم در شل – رفت و در یک تیراندازی و گروگان گرفت در داخل یک مرکز خرید های selfies در رسانه های اجتماعی خود را در طول قتل عام.

  • مسلح خود را آغاز تیراندازی در شنبه حدود 3 بعدازظهر به وقت محلی (0800 به وقت تهران) پایان دادن به داخل مشغول ترمینال 21 مرکز خرید در Korat همچنین به عنوان شناخته شده Nakhon Ratchasima, در شمال شرقی تایلند است. وجود او را کشته و حداقل 20 بازدید کننده و بیش از 30 مجروح در حالی که گرفتن گروگان ها.
  • مسلح شد و هنوز هم در شل توسط 7 صبح یکشنبه اعتقاد به پناه در جایی در داخل این مرکز خرید است.
  • مظنون شناسایی شد به عنوان junior افسر ارتش Jakraphanth Thomma – تیراندازی مربی خود را در واحد و یک تک تیرانداز است که تکمیل نیروهای ویژه برنامه است. فقط قبل از قتل عام در بازار او را کشته و خود را فرمانده و دو نفر دیگر به سرقت برده و سلاح و مهمات و یک هاموی از پایگاه نظامی خود را.

همچنین در rt.com او رفت و دیوانه’: مسلح که به کشته شدن 21 در مرکز خرید داد و بیداد عنوان junior افسر ارتش

  • در ضربات پنالتی با مگس کش زدن در مرکز خرید پارکینگ در شب یکشنبه فرد مسلح کشته شدن یکی از نیروهای ویژه سرویسکار و دو نفر دیگر مجروح آوردن تلفات به حداقل 21.

  • ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که هرج و مرج و وحشت به مردم از صحنه فرار کرد. در حالی که رسانه های محلی گفت: تمام شهروندان شده اند تخلیه خارج از بازار و مناطق اطراف آن, تایلندی, وزیر بهداشت ابراز نگرانی که وجود دارد هنوز هم می تواند غیر نظامیان در داخل از جمله مجروح مردم است.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان مردم ترک تایلندی مرکز خرید در وحشت به عنوان تیرانداز طول می کشد گروگان کشته شدن 21

  • در طول داد و بیداد, مظنون بنا به گزارش ارسال شده به روز رسانی به Facebook صفحه مانند “هیچ کس نمی تواند فرار از مرگ” و “باید به من بدهید؟”. Facebook حذف مظنون را حساب انکار گزارش می دهد که قتل ولگردی و قانونی شکنی بود livestreamed بر روی پلت فرم خود را.

همچنین در rt.com پلیس و نظامی در جریان عملیات در تایلند به عنوان سرباز طول می کشد گروگان کشتن 21 و مجروح شدن 31 (ویدئوها)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im