تازه از پخش خانواده اش را با لباس کثیف در توییتر رپ معما Kanye West بار دیگر نفس زندگی را به خود خواهد-او-نیست-او پیشنهاد ریاست جمهوری این ادعا که او می تواند ضرب و شتم جو بایدن در نوشتن-در رای به تنهایی.

روز پس از اعلام جدید آلبوم و, آشکار است که او شده است تلاش برای طلاق همسر کیم کارداشیان برای دو سال Kanye West دوباره توجه خود را تبدیل به 2020 انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه در یک کلاه اطلاعیه اعلام کرد “من می توانید ضرب و شتم بایدن از نوشتن فهم.”

اگر غرب هنوز جدی در مورد در حال اجرا برای ریاست جمهوری نوشتن در آرا ممکن است تنها راه برای پیروزی و یا در واقع هر نوع نمایش. رپر اعلام نامزدی خود را در تاریخ 4 ژوئیه گذشته این مهلت به فایل به عنوان یک نامزد در حداقل شش متحده است. با این وجود غرب پیش رو فشرده و زمینه مناسب مقالات با کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) و موفق به دریافت نام خود را روی برگه های رای در اوکلاهما.

از آن پس او برگزار شد یک کمپین تجمع که در طی آن او خطاب به یک جمعیت چادری در یک جلیقه ضد گلوله و ارائه سخنرانی خود را بدون میکروفون و یا سکو. غرب بیرون آمد و در برابر سقط جنین گریه به او تحویل pro-پیام مسیحی او گفت که برخی از رسانه ها “به شما بگویم که من دیوانه هستم.”

همچنین در rt.com Kanye غرب ادعا می کند او سعی کردم به طلاق کیم کارداشیان, متهم و در قانون ‘کریس جونگ سازمان ملل متحد’ از سفید برتری

که خیلی درست بود و غرب رالی شرح داده شد در سراسر سایت های خبری و شایعات mags به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی شواهدی از بیماری های روانی و یا هر دو.

اما یک نظرسنجی اخیر قرار دادن غرب در دو درصد در سراسر کشور, گردن و گردن با حزب آزادیخواه را Jo Jorgensen و یک نقطه جلوتر از حزب سبز را Howie هاوکینز. در حالی که آن را بسیار بعید است که او می تواند پیشی بگیرد جو بایدن مشهور 48 درصد او می تواند در تئوری سیفون رای کافی از بایدن برای دیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرچ دوره دوم – چیزی است که صاحب نظران در هر دو طرف گمان ممکن است طرح خود را.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی