2016 دوباره طلوع خواهد کرد! هیلاری حامیان فراموش victory lap به عنوان ساندرز قطره از سال 2020 مسابقه

نتوانست نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون حامیان بالا هستند fiving بیش از وفات او مغبون رقیب برنی ساندرز’ 2020, کمپین rehashing درک slights از چهار سال پیش و کشیدن نامزد “وارنر”

پس از ساندرز اعلام کرد او در انعقاد انتخابات ریاست جمهوری در روز چهارشنبه دموکراتیک استقرار مدافعان هنوز تلخ در مورد مورد علاقه خود را نامزد از دست دادن در سال 2016 به توییتر گرفت به جشن مشتاق به پیدا کردن برخی از کاستی ها در ورمونت سناتور امتیازی که آنها را خواستار شده است برای هفته ها.

همچنین در rt.com تهمت و سرزنش Warren & DNC برای ساندرز پایان کمپین دعوت ‘برنی مردم’ به حزب جمهوری خواه

چندین شکایت کرده است که ساندرز را تایید کرده بایدن با سرعت بیشتری نسبت به او سوگند یاد کرد, fealty به کلینتون در سال 2016 — حتی اگر ساندرز شده بود انتهایی سابق سناتور نیویورک توسط یک کوچکتر حاشیه در زمان او تایید او.

برخی از رفت و برای کامل بازنویسی تاریخ بنحوی ساندرز نشده بود تایید کلینتون در همه — و اصرار دارد که اگر او تا به حال او را دمیده حق را از طریق او به آسمان بالا نامطلوب رتبه بندی و clobbered جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

البته ساندرز را تایید کلینتون در ژوئیه سال 2016 ساخت یک معامله قبل از کنوانسیون به سکوت خود نمایندگان که برنامه ریزی شده می خواهم به سوار شدن در یک چالش در برابر آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک ناعادلانه تاج بانوی اول سابق توسط یک حزب است که به وضوح در جیب خود.

چند حتی گله و شکایت نبود او مشتاق به اندازه کافی در مورد بایدن. مطمئنا او می تواند جمع اوری برخی از #JoeMentum?

همراه با ولادیمیر پوتین ویکی لیکس ناشر Julian Assange, حزب سبز کاندید جیل استین سابق FBI مدیر James Comey و بازیگران از هزاران کلینتون و حامیان او مقصر ساندرز برای از دست دادن او به ناروا در سال 2016. بازیگر سوزان ساراندون یک آوازی ساندرز حامی نیز تلقی مسئول کلینتون را شکست, را شکست, واقعیت نشان می دهد ستاره مغلوب ساختن پیشی جستن در “من او” جمعیت — به طوری که آنها به او افتخاری توییتر ضرب و شتم در روز چهارشنبه.

و چند انداخته نفرت خود را به صورت “برنی وارنر” از آنجا که هنوز هم وجود دارد ماه در سمت چپ در مبارزات انتخاباتی برای پوشش دادن نفرت خود را با تماس برای وحدت.

در حالی که بایدن احتمالا خواهد مواجه خاموش در برابر تهمت در ماه نوامبر گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را به سوخت شایعاتی که کلینتون ممکن است به نام پس از اجرای یک سوم زمان به عنوان نامزد حزب دموکرات باید نه ساندرز و نه بایدن به اندازه کافی امن نمایندگان به نفع نامزدی آشکار در اوت کنوانسیون. اما میانجیگری کنوانسیون بسیار بعید است که فقط با یک نامزد رفتن به حزب کنفرانس.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im