‘2016 بیش از همه دوباره برای برنی’: تهمت و سرزنش آدام شیف برای ‘Russiagate’ ساندرز نشت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سرزنش خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف برای نشت یک گزارش قرار است روسیه در تلاش برای حمایت از برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی. “این برای تلفن های موبایل مانند آن را ’16 همه را دوباره و دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

به عنوان ساندرز رسید در این نظر سنجی واشنگتن پست مقاله ای زد در روز جمعه توصیف پنهان روسیه در تلاش برای کمک به سناتور ورمونت پیروزی نامزدی حزب دموکرات. این مقاله مشخص نیست “چه فرم است که روسیه کمک گرفته است” و ارائه هیچ مدرکی و تنها اظهارات از ناشناس مقامات اطلاعاتی.

همچنین در rt.com ‘روس ها کمک ساندرز!’ MSM طول می کشد ناگهانی از ضد تهمت دیوانگی برای ‘هرگز برنی’ لحظه در آستانه نوادا انجمن

ساندرز کمپین بود, در جریان قرار, روسی, طرح, اما رئیس جمهور تهمت اظهار داشت: روز یکشنبه که دولت او موفق به دریافت هیچ گونه هشدار به رغم این مقاله ادعا می کنند که او تا به حال.

“هیچ کس گفت: آن را به من در همه هیچ کس در جریان من در مورد که در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید است.

با توجه به مقاله ناشناس هوش رسمی صدا زنگ در یک بسته-درب دیدار از خانه هوش کمیته هفته گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد روز یکشنبه گزارش شده بود به بیرون درز کرد ارسال توسط رئیس کمیته Adam Schiff – متعهد ‘Russiagater’ که منجر به استیضاح و تلاش در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آنها به بیرون درز آن آدام شیف و خود را از آنها به بیرون درز آن به مقاله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او نباید نشت اطلاعات از هوش. آنها باید به بررسی Adam Schiff.”

“آنچه در آن می تواند به شما می دانم که دموکرات ها در حال درمان برنی ساندرز بسیار ناعادلانه” رئیس جمهور ادامه داد. “این برای تلفن های موبایل به من مانند نشت از آدام شیف چرا که آنها نمی خواهند برنی ساندرز به نمایندگی از آنها. آن را مانند تلفن های موبایل تا 2016 به بیش از همه دوباره برای برنی ساندرز.”

شما می دانید چه چیزی اتفاق می افتد. شما می توانید با دست خط بر روی دیوار.

پیشتر در روز یکشنبه, مشاور امنیت ملی, مایکل اوبراین گفت: CBS اخبار است که او تا به حال “دیده می شود هر گونه اطلاعات برای حمایت از این گزارش است.”

“این در حال نشت بودند که از یک خانه اینتل کمیته شنوایی” اوبراین گفت. “من را دیده اند هر هوش بالا چی من با خواندن مقالات.”

با وجود یک موج جزر و مدی از حمایت مردمی 2016 دیدم ساندرز pipped در این پست که توسط هیلاری کلینتون که کمپین هماهنگ با کمیته ملی حزب دموکرات به امن نامزدی.

این زمان در اطراف دموکراتیک استقرار و حامیان آن در رسانه ها یک بار دیگر باید سوسیالیستی سناتور در مناظر خود را. واشنگتن پست “بمب” مقاله قبل چندین لکه های تلویزیونی بیش از آخر هفته که در آن لیبرال مجریان نسبت ساندرز به افزایش است که آدولف هیتلر ادعا کرد که ولادیمیر پوتین است, نظارت بر مبارزات انتخاباتی خود, همه در نام گرفتن تهمت دوباره انتخاب شود.

همچنین در rt.com حمله رعد اسا برنی? ساندرز’ پیروزی در نوادا مانند تهاجم نازی ها در فرانسه – MSNBC کریس ماتیوز

منفی پوشش ظاهرا انجام می شود کمی به دندانه ساندرز محبوبیت در انتخابات. در واقع ورمونت مجلس به نظر می رسد که یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند توانایی برای منحرف کردن منفی پوشش و وفادار رای دهندگان – پایگاه ‘برنی Bros’ رسانه های جریان اصلی واپیچیدن دست خود را در هفته های اخیر – که حاصل از هر دو حزب ایجاد و رسانه ها.

ساندرز موفق به کسب یک پیروزی قاطع در نوادا و با برخی از نتایج هنوز هم برجسته روز یکشنبه برگزار می شود 26-نقطه سرب بیش از نزدیکترین رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. هر چند استقرار مورد علاقه بایدن است رای گیری پیش از ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی – نزد بعدی اولیه مرحله نهایی مسابقات – ساندرز است با شکوه اکثریت در سراسر کشور پای صندوق های رای.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im