2 خواهر Anglesey: 158 کارخانه کارکنان باید coronavirus

تعدادی از کارگران که در حال تایید کرد که پس از شیوع کروناویروس در یک کارخانه جوجه در Anglesey افزایش یافته است به 158.

همه کارکنان در 2 خواهر برای پردازش گوشت گیاه در للنگفنی خود منزوی پس از تعدادی از کارگران تایید شد که این ویروس در روز پنج شنبه.

روز یکشنبه تعدادی از موارد افزایش 83 بهداشت عمومی ولز تایید کرد.

مقامات بهداشت گفت: تعداد موارد بود و انتظار می رود به افزایش است.

دکتر کریستوفر جانسون, بهداشت عمومی ولز گفت: 400 نفر از کارکنان بوده و تست شده پس از وقوع تایید شد در روز پنج شنبه.

“به عنوان 15:00 BST در یکشنبه 21 خرداد ما را ثبت افزایش 83 تایید موارد مثبت شناسایی بیش از 24 ساعت گذشته,” او گفت:.

“تست کارمندان همچنان ادامه دارد و این احتمال وجود دارد که برخی از موارد اضافی مشخص خواهد شد در روزهای آینده.

“افزایش موارد است که ما پیش بینی شده که متمرکز پیگیری و ردیابی برنامه اجرا شده است و به این معنا نیست که گسترش عفونت در حال افزایش است.”

تست سایت راه اندازی شد در للنگفنی و هلیهید و امکانات موجود در بنگور پس از وقوع.

همه کارکنان و پیمانکاران مشغول به کار در کارخانه فرآوری است که 560 کارگران خواسته شده است به خود منزوی برای 14 روز در حال تماس برای تست.

2 خواهر است که یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد غذایی در انگلستان و فرآیندهای حدود یک سوم از تمام محصولات طیور خورده هر روز از سایت های خود در سراسر بریتانیا است.

آن را به حالت تعلیق در تولید و بسته کارخانه که لوازم مقامات محلی و بیمارستان و رستوران ها و کسب و کارهای کوچک پس از وقوع.

Anglesey شورای اسلامی نیز تایید مدارس نمی خواهد بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده در 29 ژوئن پس حوادث در کارخانه.

2 خواهر او گفت: “سلامت ایمنی و رفاه همکاران ما در نهایت چیزی که مهم در کسب و کار ما”.

آن افزود: “ما نمی خواهد تحمل هر گونه خطرات غیر ضروری – هرچند کوچک – برای ما موجود وفادار نیروی کار در تاسیسات.”

PHW که در پاسخ به شیوع تشکر از نیروی کار و جامعه برای خود “سویفت همکاری” با آزمون و ردیابی روند.

“این پاسخ سریع است که ارائه اطلاعات حیاتی برای کمک به حداقل رساندن گسترش بیشتر Covid-19 محلی گفت:” دکتر جانسون.”ما باید به یاد داشته باشید که Covid-19 نرفته است.

“حوادث مانند این نشان می دهد پتانسیل برای جیب بدون علامت عفونت تشخیص داده نشده در جامعه با تاکید بر اهمیت پایبندی به اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی.”دکتر جانسون گفت سریع تست و ردیابی امکانات حال “کمک به شناسایی این وضعیت” و گفت: تيم سلامت را از اقدامات در محل برای “آوردن شیوع به نتیجه گیری سریع”. وی افزود: “بنابراین ضروری باقی می ماند که همه اعضای عمومی از جمله کارکنان 2 خواهران گروه مواد غذایی و نزدیک خود را با مخاطبین در ادامه به رسمیت شناختن نقش حیاتی آنها در جلوگیری از گسترش coronavirus برای کمک به نگه دارید ولز امن است.”

او گفت که کسانی که تا به حال شده است در تماس با کارگران که تست مثبت بودند که تماس از طریق سیستم و تمام کارگران در حال حاضر جدا برای 14 روز.”من آرزو می کنم به همه یادآوری است که اگر شما یا یکی از اعضای خانواده خود را توسعه علائم سرفه و تب و یا تغییر در حس چشایی یا بویایی شما باید کتاب تست برای Covid-19 شما باید انجام دهید تا به سرعت برای کمک به کنترل گسترش عفونت,” او گفت:.”ما از همه می خواهیم برای همیشه رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل – که ماندن دو متر دورتر از دیگران – شستن دست به طور منظم و کار از خانه اگر آنها می توانند.”

مواد غذایی است بی خطر است ؟

آژانس استاندارد مواد غذایی گفت “بسیار بعید است که شما می توانید گرفتن coronavirus از غذا” به عنوان ویروس بیماری تنفسی است.

آژانس کارولین Kitson گفت: ویروس “شناخته نشده منتقل می شود قرار گرفتن در معرض مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی”.