پس از اعلام یک منطقه ای بهداشت و درمان اضطراری بیش رمان coronavirus دو سه تأييد بیماران در هند در ایالت کرالا – تنها مورد شناخته شده در کشور – به نظر می رسد به بهبود از بیماری است.

دو بیماران آزمایش منفی برای این ویروس در پس از آن آزمایش خون می شود و ممکن است به زودی آزاد شده از بیمارستان پس با توجه به تایید مقامات بهداشتی در دهلی نو. تنها مورد تایید شده باقی می ماند در کنهنگد بیمارستان منطقه در کسرگد. هر سه به دانشجویان پزشکی که مبتلا به این بیماری پس از بازدید از چین است.

همچنین در rt.com هندوستان Kerala اعلام کرد “دولت فاجعه بار است بیش از 3 مورد از coronavirus را درمان چین عودت dodging پزشکان به عنوان “جنایتکاران’

بیش از 3300 نفر باقی می ماند در زیر مشاهده در کرالا پس از بازگشت به خانه از ویروس زده منطقه از جمله چین در شهر ووهان که در آن کروناویروس اولین بار مشاهده شده است. تا کنون همه عودت از شهرستان باید آزمایش منفی است.

در حالی که اکثر کسانی که در زیر مشاهده شده اند مجاز به ماندن در خانه برای دوره قرنطینه, 31 باقی می ماند در انزوا بخش در تعدادی از بیمارستان ها. این ویروس به کشته شدن بیش از 1000 نفر و بیمار بیش از 43 ، 000 در سراسر جهان از ماه دسامبر است.

همچنین در rt.com 300+ سرخپوستان به خانه آورده در هیئت مدیره یکی دیگر از خاص ووهان پرواز به دهلی نو تایید 2nd coronavirus مورد

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی