2 فلوریدا نظرسنجی کارگران تست مثبت برای coronavirus انتخابات اتاق انگیزش در فرد رای دهندگان به ‘به دنبال توصیه های پزشکی’

مقامات محلی در فلوریدا توصیه کرده اند که برخی از ساکنان که بازیگران آراء در این ایالت اولیه به پزشک خود را ببینید پس از دو نظرسنجی کارگران آزمایش مثبت برای Covid-19 با وجود اصرار مقامات وجود دارد هیچ خطر به رای دهندگان.

دو انتخابات کارکنان اداره جداگانه مراکز رای دهی در Broward شهرستان – فلوریدا دومین با برخی از 2 میلیون نفر – و تایید شده برای حمل این بیماری در روز پنج شنبه, به گفته مقامات محلی.

“شهرستان کارکنان و همچنین سایر نظرسنجی کارگران در آن محل ابلاغ شده است از وضعیت و توصیه شده است برای گام های مناسب را” Broward County ناظر از انتخابات در بیانیه ای گفت: آشکار است که این دو از کارکنان که به نام نمی شد مشغول به کار در حوزه در شهر هالیوود است.

رای دهندگان که رای فرد در مارس 17 در هر کدام از آن مکان یا که رای اولیه در وستون اولیه رای گیری در محل ممکن است مایل به … به دنبال توصیه های پزشکی.

اعلام می آید پس از گسترده ترس از رو به رشد شیوع ویروسی باعث اوهایو برای به تعویق انداختن اولیه آن رای نیز برای مارس 17 – حتی به عنوان فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی اقدام خود را. ایالات متحده رفت جلوتر با وجود هشدارهای که شلوغ مراکز رأی دهی می تواند تبدیل به جدید ناقل بیماری و همچنین بهداشت فدرال دستورالعمل فراخوانی برای اجتماعی فاصله. اطمینان که رای دهندگان بودند امن به پای صندوق های رأی رفتند جلوتر اولیه فرماندار فلوریدا ران DeSantis به خبرنگاران گفت: “آنها رای دادند و در طول جنگ داخلی. ما در حال رفتن برای رای دادن.”

اخبار به نگرانی دامن زده است که دیگر اخیر اولیه متحده می تواند به زودی کشف کنند که ویروس منتقل شد در حوزه های رأی گیری برخی از دعوت کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) سر تام پرز اقدام به تاخیر آینده مسابقات.

حداقل 10 متحده و سرزمین های, در علاوه بر این به اوهایو در حال حاضر انجام می شود به طوری هل دادن به عقب اولیه خرما و یا به عنوان آلاسکا انجام داده است كه در شخص رای گیری در دسترس نباشد. به عنوان coronavirus شیوع شتاب در آنچه که در حال حاضر بزرگترین کانون آلوده برخی 85,000 و کشتن حدود 1,300 در آمریکا و دیگر انتخابات آینده می تواند همچنین به تاخیر می اندازد.

همچنین در rt.com ما سبقت چین به عنوان کشوری با بیشترین تعداد تایید Covid-19 موارد – دانشگاه جانز هاپکینز

با بیش از 2.300 موارد Covid-19 در فلوریدا, Broward تبدیل شده است و دولت دوم سخت ترین ضربه county, پس از Miami-Dade. پس از شمارش بیش از 500 عفونت و مسئولان شهرستان در روز پنج شنبه با صدور یک پناهگاه در محل سفارش به امید ناشی از گسترش این بیماری پیوستن به نمرات از کشورهای دیگر و محلات است که اعمال مشابه مستند اقدامات است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de