2 مرگ و میر پس از تایید عظیم کارخانه تولید انفجار سنگ هوستون (عکس)

یک انفجار عظیم در یک کارخانه تولید کشته شدن حداقل دو نفر در هوستون تگزاس. عظیم انفجار تکرار در سراسر شهر بسیار مخربی ویندوز و بیداری ساکنان در ساعات اولیه صبح روز جمعه.

انفجار صورت گرفت در یک کارخانه در Gessner منطقه از شهرستان. پلیس تایید کرد بعد از ظهر روز جمعه که حداقل دو نفر کشته و چندین نفر دیگر مجروح شدند.

متعدد خانه نیز آسیب دیده به عنوان انفجار ارسال امواج انفجار که احساس شد تا 25 مایل دور. تصویری از یک خانه مفت لحظه ای از وحشی انفجار.

این انفجار که رخ داده است در حدود 4:25 am به وقت محلی در سمت چپ downpour باقی مانده در حال سقوط از آسمان در پی آن است. مقامات شهروندان هشدار داد به لمس هر یک از اشیاء آنها روبرو می شوند در کارگاههای خود و یا در خیابان پس از حادثه است.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که آسیب های این انفجار ناشی از خانه در مجاورت.

هوستون رئیس آتش نشانی ساموئل پنا گفت: تحقیقات در مراحل اولیه خود را, اما آنها نقطه به نقطه نشت نوعی در ساخت سایت که عمدتا دسته پروپیلن گاز.

رئیس پلیس محلی هنر اکودو هشدار داد افزایش شعله های آتش و تکرار کوچکتر انفجار پس از حادثه است. او همچنین اظهار داشت که در نزدیکی مدارس ممکن است تحت تاثیر انفجار.

مایک Iscovitz یک هواشناس محلی Fox News channel, توییتی که انفجار عظیم به نظر می رسد در رادار آب و هوا و احساس شد بیش از 20 مایل دور. “رادار به وضوح نشان می دهد این مختصر فلش از بازتاب از NW, هوستون,” او گفت:.

محل انفجار به نظر می رسد واتسون سنگ زنی و ساخت یک ماشینکاری و ساخت شرکت.

صاحب این مرکز بنا به گزارش رسانه های محلی گفت که انفجار سرچشمه در یک پروپیلن مخزن. پروپیلن بسیار گازهای قابل اشتعال مورد استفاده در تولید.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی