سوریه نوجوان کشته شد در حالی که مرد دیگری مجروح شد طی یک درگیری بین نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و مردم محلی در شمال سوریه ارتش روسیه گفت. مرحله نهایی مسابقات اتفاق افتاد پس از یک ما از کاروان جدا از آن گشت مسیر.

این رویداد در نزدیکی روستای Khirbet Amo شرق شهر Qamishli در روز چهارشنبه. درگیری آغاز شد و پس از آمریکا گشت نوسان کردن آن انتظار می رود مسیر و متوقف شد در یک ایست بازرسی ارتش سوریه روسیه در مرکز سوریه آشتی گزارش شده است.

درگیری بین سوریه و ما خدمتگزاران به خود جلب کرد در یک گروه بزرگی از ساکنان محلی و در یک نقطه از سربازان آمریکایی آتش گشودند و آنها را به قتل 14-سال-پسر و مجروح شدن یک نفر دیگر. روسی, پلیس نظامی در صحنه وارد شده و قادر به سرکوب تنش های قبل از آنها می تواند spiraled به یک رویارویی بزرگ.

“تنها به لطف تلاش های نظامیان روس که وارد صحنه حادثه ممکن بود برای جلوگیری از تشدید بیشتر درگیری با ساکنان محلی” نظامی روسیه گفت.

همچنین در rt.com دیده بان: ما نظامی ملاقات با تگرگ گلوله در شمال سوریه… و کاروان مداخله به شکستن مبارزه

ارتش آمریکا ادعا کرد که پیش از آن در روز است که آن را مجبور به تلافی و پس از آن گشت “آمد زیر آتش سلاح های کوچک از افراد ناشناخته” وادار کردن آن به آتش پشت در “دفاع از خود.” فیلم از صحنه گردش آنلاین نشان می دهد که گروهی از مردان مسلح با پوشیدن هر دو غیر نظامی و در لباس نظامی – تیراندازی در آمریکا کاروان.

نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا موفق به ترک روستا و با کمک های هر چند برخی از وسایل نقلیه خود را دچار آسیب های جزئی مانند تخلیه لاستیک – و دیگران رو به یدک کشیده می شود دور.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی