11-2! رونالدینیو نمرات پنج گل او به عنوان ستاره پاراگوئه, زندان, تیم (ویدئو)

سابق برزیل و بارسلونا آس رونالدینیو ساخت بهترین زمان خود را در یک پاراگوئه زندان به عنوان او پنج گل به ثمر رساند و کمک بیشتر از شش در یک مسابقه فوتبال در برابر زندانیان دیگر.

39 ساله و سابق Ballon d’or برنده بازداشت شد توسط پاراگوئه مقامات این هفته گذشته پس از او و برادرش گفته بود اقدام به وارد کردن این کشور آمریکای جنوبی بدون مدرک معتبر و مدارک.

همچنین در rt.com رونالدینیو ‘برای بازی در پاراگوئه زندان مسابقات فوتبال’ – اما یک چیز وجود دارد که برزیل افسانه نمی شود مجاز به انجام

با توجه به پاراگوئه دوره Hoy, رونالدینیو را متقاعد به شرکت در یک زندان مسابقات فوتبال که در آن جایزه شد 35 پوند خوک یک جایزه بود که در تضاد کامل با این افتخارات که سابق بارسا مرد قبلا برنده او در طول زندگی پر زرق و حرفه ای.

در گزارش های رونالدینیو در گفتگو با یک نگهبان زندان در نزدیکی که در آن بازی بود به محل و با وجود در ابتدا مردد بود و در نهایت متقاعد به پیوستن به در.

با وجود اینکه انسان مشخص شده توسط یکی دیگر از زندانی سابق پاراگوئه سیاستمدار میگوئل Cuevas – جام جهانی برنده شد به طور مستقیم مسئول برای هر یک از سمت خود یازده گل در شایع برنده شوید.

سابق پاری سن ژرمن و آث میلان مرد گفته شد به مبارزه بر خود اولیه ورود به زندان اما او در زندان است پس به رویترز گفت, “در شرایط گسترده او خیلی خوب انجام می دهند.”

“من می بینم او در روحیه خوبی درست مثل شما دیدن او در تلویزیون همیشه خندان. از دیروز او به نظر می رسد بسیار خوب او به دیگر زندانیان او می رود به پاسیو.”

همچنین در rt.com رونالدینیو محروم از آزادی از حداکثر امنیت پاراگوئه زندان با وجود ارائه $800 K ملک را به عنوان ضمانت

مشاور حقوقی برای بازیکن سابق و برادر خود هستند و درک می شود کار بر روی یک تنظیم برای برادران در زندان ها و در خدمت باقی مانده از دوران حبس خود تحت بازداشت خانگی در حالی که وکیل دیگری آدولفو مارین گفت که رونالدینیو بود “احمق” و درک نمی کنند که سفر به یک کشور دیگر با یک پاسپورت جعلی غیر قانونی بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de