UFC سبک قهرمانان Khabib Nurmagomedov است رد صحبت از یک مگا پول مسابقه برگشت با nemisis کونور McGrgeor با وجود Dana White شایعه به ارائه 100 میلیون دلار برای مبارزه با.

این Dagestani عقاب متوقف ایرلندی مک گرگور در دور چهار عنوان دفاع در ماه اکتبر 2018 پس از ماه بد خون بین این دو که معروف حباب بیش از پس از Khabib پیروزی.

یک مسابقه برگشت شایعه شده اما Khabib که برای پنجمین بار برنامه ریزی شده به صورت تونی فرگوسن در مارس 18 برای دفاع از کمربند خود بارها تاکید کرد که هیچ ارزش در faving McGregor دوباره.

صحبت کردن در یک Q&A در ورزشگاه فوتبال باشگاه Apperhand در زبان مادری خود آکتا داغستان Khabib بود سر در گم که چرا یک مسابقه برگشت از آنچه او به عنوان یک صدای ضرب و شتم به دست آورد علاقه بسیار.

“من یک مبارزه در مارس 18. بسیار جدی مبارزه کنند. برای ماه و نیم گذشته من شده است به طور مداوم آموزش روز و شب. من بدست خودم را در شکل خوب به جایی که من قرار بود 70 روز قبل از مبارزه است. من احساس می کنم بزرگ” Khabib گفت.

“چه اتفاق می افتد پس از جنگ – هیچ کس نمی داند. من در مورد آن نگران نباشید. این چیزی است که آنها می خواهند. من تعجب است که مردم حتی سوال من در مورد یک مسابقه برگشت. به نظر می رسد که مردم می خواهند برای ادامه این جشن پس از آن مبارزه کنند.

“همه دیدند چه اتفاقی در این هشت ضلعی [در مقابل مک گرگور]. من کنترل مبارزه در هر مرحله از راه. من همه چیز من می خواستم به او حتی داد. چگونه می تواند ما حتی بحث در مورد یک مسابقه برگشت? ما فقط می توانیم بحث در مورد ادامه جشن و پول. سوال این است: آیا من می خواهم که? من متمرکز تونی فرگوسن.”

همچنین در rt.com ‘آنها می خواهند به پرداخت Khabib $100m’: علی Abdelaziz نشان می دهد بزرگ عربستان ارائه و می گوید Mayweather جلوتر از مک گرگور برای شات (تصویری)

Khabib را motormouth مدیر علی Abdelaziz به تازگی گفته TMZ ورزشی که UFC بودند حاضر به ارائه Khabib 100 میلیون دلار برای یک مسابقه برگشت با McGregor که آمد از اخراج از Khabib از دست دادن به کو کهنه Donald Cerrone در فقط 40 ثانیه در ژانویه 18.

وقتی پرسیده شد که چه خواهد بود واکنش خود را به 100 میلیون دلار پیشنهاد 31 ساله به خبرنگاران گفت: “چرا من باید این نوع پول ؟ وجود دارد بنابراین بسیاری از سازمان ها به عنوان مثال…وجود دارد نه تنها فوتبال برای نابینایان وجود دارد سامبو و دیگر ورزش ها. اجازه دهید [UFC] آن را به آنها را اگر آنها نمی دانند که چه چیزی برای انجام با پول است.

“اما به من 100 میلیون دلار برای من به ضرب و شتم که ادم سفیه و احمق دوباره ؟ من فکر نمی کنم که منطقی است.”

Khabib است به مبارزه با فرگوسن در یکی از مهمترین و مشتاقانه پیش بینی مبارزه در UFC, سبک وزن, تاریخ در UFC 249 در Barclays Center, بروکلین. این پنجمین بار مبارزه تنظیم شده است به اتفاق می افتد در هر زمان در حال سقوط را از طریق به دلیل مصدومیت از هر حزب و طرفداران چپ بدونم که اگر یک سرنوشت مشابه با رخ دادن آخرین آرایش یا منجر به مبارزه و یا در هشت ضلعی.

“این غیر ممکن است برای پیش بینی یک مبارزه – چه جهت آن را در, که بسیار دشوار است. من هرگز نگران حریف اقدامات – آنچه او را انجام دهد و چگونه او آن را انجام دهد. من همیشه مطالعه حریف و نقاط قوت و سعی کنید برای منحرف کردن آنها را زمانی که من در قفس” Khabib گفت: جمع آوری شده را فشار دهید.

“شما هرگز تو را دیدم یک برش بر من و نه حتی چشم های سیاه و سفید. بنابراین من فکر نمی کنم آن می تواند یک مشکل. من سر و پوست خوب هستند هیچ کس تا کنون قطع من و من فکر نمی کنم من یکی که خیلی بد است که قضات توقف مبارزه است. آن را جالب خواهد بود, من هرگز در راهی که در سمت چپ سیاه چشم, بنابراین او یک وظیفه برای خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de