چین رونمایی نرم افزار تلفن همراه است که تشخیص coronavirus تماس نزدیک

یک نرم افزار تلفن همراه توسعه یافته توسط دولت چین و دولت اجرا شرکت فنی گزارش شده است به کاربران هشدار می دهند زمانی که آنها در خطر قریب الوقوع قرارداد قاتل coronavirus که ادعا کرده بیش از 900 زندگی می کند.

از “تماس نزدیک سنج” تبدیل شده است در دسترس کاربران چینی تنها نیاز به نام خود و شماره تلفن و ID برای نصب و راه اندازی العالم روز دوشنبه گزارش. برنامه پس از آن اجازه می دهد تا کاربر را می دانم که اگر آنها شده اند در تماس با کسی که آلوده به ویروس مرگبار 2019-nCoV ویروس.

1

اداره کل امور خارجه شورای ملی کمیسیون بهداشت (NHC) و متعلق به دولت چین الکترونیک گروه فن آوری شرکت (CETC) تیمی برای طراحی به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی نرم افزار.

معلوم نیست چگونه این برنامه کار می کند و تا چه حد دقیق است. این NHC تنها گفت که “تماس نزدیک” اشاره دارد به کسی که با حمایت مشترک همان اداره کلاس درس و یا خانه با تایید coronavirus بیماران و یا سفر با آنها را در همان پرواز و یا محصور مطبوع قطار.

این اولین بار نیست راه حل آنلاین برای طراحی شده اند در طول فراگیر شیوع کروناویروس.

Qihoo 360, چین بزرگترین شرکت امنیت سایبر نیز آمده تا با یک برنامه کاربردی است که اجازه می دهد تا کاربران را بررسی کنید اگر آنها سفر با هواپیما یا قطار با کسی که گرفتار این ویروس.

موتور جستجوی Baidu منتشر کرده است یک add-on برای Baidu Map app که در واقع تایید و موارد مشکوک در شهرستانها که قرار داده شده است در مستند. این نقشه نیز نشان می دهد زمان واقعی اطلاعات در coronavirus از جمله به روز رسانی ترافیک و بیماری کنترل پست های بازرسی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی