روسیه چهار بار قهرمان جهان ژیمناست ریتمیک الکساندرا Soldatova منتشر کرده است تصویری که در آن او رد ادعای او در بیمارستان بستری شد در مسکو پس از اتهام اقدام به خودکشی.

یادداشت تحریریه: RT اصلاح این مقاله پس از الکساندرا Soldatova منتشر شده یک ویدیو را در مربی Instagram صفحه که در آن او رد هر گونه اقدام به خودکشی. Soldatova اصرار او در بیمارستان بستری شد به دلیل کاهش در طول یک تصادف ساخت صبحانه. RT ساخته شده است که تغییرات به کپی مطابق با تصویری.

بیشتر بخوانید: روسیه قهرمان جهان ژیمناست, Alexandra Soldatova جرقه نگرانی پس از عبور از در رقابت

گزارش های منتشر شده در روز پنج شنبه که 21 سال در نظر گرفته شد به یک بیمارستان یک روز قبل از آن با چند عمیق کاهش در بازوی چپ خود را که منجر به شدید از دست دادن خون.

“21 ساله Soldatova گرفته شد به مسکو بیمارستان در فوریه 5 با صدمات بدنی ناشی از اقدام به خودکشی” مسکو آژانس خبری گزارش به نقل از منابع خود در بیمارستان است.

اما Soldatova بعد منتشر شد و یک ویدیو در Instagram صفحه مربی آنا Dyachenko که در آن او توضیح داد که به عنوان آسیب های داشتن رخ داده در طول یک تصادف در حالی که پخت و پز صبحانه در آموزش است.

“من می خواهم به هر کس بپرسید لطفا به متوقف کردن نگرانی در مورد من. من کاملا خوب است. این فقط یک چیز است که تایید می کند آنچه مردم می گویند که این رسانه می نویسد: داستان های ترسناک و نیمه حقایق” Soldatova گفت: در دو قسمت تصویری تحت عنوان ” بدون کلمات. هرگز باور مطبوعات!’ توسط Dyachenko.

“راستش من فقط باید بدون کلمات. من نمی دانم که آیا به خنده یا گریه در آنها نوشتن این زباله ببخشید بدون یک واقعیت ثابت شده.

“دیروز رفتم برای آموزش. من خودم صبحانه در صبح و برش خودم. آن اتفاق می افتد به هر کس. چاقو تیز هستند. من یک ژیمناست – من صرف زمان زیادی را در آشپزخانه!

“من در راه من به آموزش و من فکر کردم بهتر است به گچ آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و باید آن را در کار حرفه ای, و نه درمان آن خودم. من به بیمارستان رفت هشدار داد مربی است که من می خواهم در اواخر و تا جایی که داستان به پایان می رسد.

همچنین در rt.com ‘وجود نداشت اقدام به خودکشی’ – Soldatova مربی را انکار می کند و تلاش برای زندگی خود را با ژیمناست – گزارش

“و در اینجا آنها در حال نوشتن چنین کابوس چیزهایی مانند که من خودم قطع و تمام انواع از وحشت. من هیچ کلمه ای. من کاملا خوب من است و به خوبی…همه چیز خوب است و در حال حاضر من قصد دارم به رفتن به آموزش است.”

Soldatova یکی از روسیه برجسته ترین ژیمناست ها پس از تبدیل شدن به یک قهرمان جهان در دو رشته های مختلف و نیز طلا را به دست آورد و دو silvers در سال 2019 قهرمانی اروپا در باکو, آذربایجان.

قبل از این ویدئو منتشر شد Dyachenko گفته بود presss که او در واقع دریافت تماس از Soldatova اطلاع او دریافت درمان در بیمارستان اما رد خبر اقدام به خودکشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de