تنظیمات برگزیده Google Scholar
Google Scholar راهی آسان برای انجام تحقیقات بین رشته ای است و با وجود برخی تنظیمات ، تغییرات می توانند مفیدتر شوند. برای استفاده از برخی از این ویژگی ها به یک حساب Google نیاز دارید . برای نمایش پیوندهای گوگل به متن کامل مقالاتی که برکلی در آن مشترک است: Scholar را باز کنید و روی تنظیمات [در بالای کادر جستجو] کلیک کنید. در زیر لینک های کتابخانه ، کلمه Berkeley را وارد کرده و روی جستجو کلیک کنید (اگر از طریق دانشگاه به اینترنت متصل باشید ، Google Scholar جعبه های صحیح را برای شما انتخاب می کند). در لیست گزینه های ظاهر شده ، کادرهای مربوط به هر دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی را بررسی کنید.

تنظیمات برگزیده Google Scholar

نقل قول های من در Google Scholar
می توانید افرادی را که به کارهای شما در Google Scholar استناد کرده اند ، پیگیری کنید. برای این کار به یک حساب Google نیاز دارید.

بر روی نقل قول های من در بالای صفحه اصلی Google Scholar (یا در گوشه سمت راست صفحه نتایج نتایج جستجو) کلیک کنید. اطلاعات بیوگرافی را پر کنید. گوگل محقق به دنبال کار شما در پایگاه های داده خواهد بود. گاهی اوقات این موفقیت آمیز است ، گاهی اوقات چنین نیست. همچنین می توانید استنادات خود را روی محصول بارگذاری کنید.

پس از تنظیم این کار ، Google Scholar هنگامی که می داند به کار شما استناد شده است ، به شما ایمیل می دهد.

هشدارها را در Google Scholar تنظیم کنید
Google Scholar می تواند وقتی موارد جدید در جستجوی شما ظاهر می شود ، جستجوی شما را ذخیره کند و به شما ایمیل دهد. برای استفاده از این ویژگی ها به یک حساب Google نیاز دارید . جستجوی خود را در Google Scholar انجام دهید. در پایین صفحه جستجو یا در سمت چپ صفحه ، به دنبال نماد پاکت نامه برای ایجاد هشدار باشید: و روی آن کلیک کنید. فرم را پر کنید و موارد جدید همانطور که در Google Scholar یافت می شوند به حساب ایمیل شما ارسال می شوند.

چه کس دیگری این موارد را ذکر کرد؟
آیا تا به حال می خواسته اید اثر مقاله یا کتاب را ردیابی کنید؟ جستجوی مقاله را با استناد به مقاله جستجو کنید .

در Google Scholar جستجو کنید. در نتایج ، می توانید بر روی لینک “استناد شده توسط” تحت استناد کلیک کنید.

در صفحه بعد ، می توانید کادر جستجو “جستجو در مقالات با استناد به …” را انتخاب کنید و جستجوی خود را فقط در همان عناوینی که همچنین به آنچه شما علاقه مند هستند استناد کنید ، پالایش کنید.

نرم افزار گرامرلی