چه کرم پودری خوبه یا کاربرد آن چیست


نوشته شده توسط اشلی ربکا به روز شده 10 ژانویه ، 2020
زن با خط چشم آبی و مانیکور هندسی آبی
مونیکا شیپر / گتی ایماژ
در این مقاله

کرم پودر
مرطوب کننده رنگی
BB کرم
CC کرم ها
بهترین آرایش به نظر می رسد همه چیز مشترک است: کرم پودر بی عیب و نقص. اما وقتی نوبت به دستیابی به یک چهره صاف و کمال می رسد ، گزینه های زیادی دارید که می تواند موارد را کمی گیج کننده جلوه دهد. نه تنها شما باید میزان پوشش و سایه مناسب را انتخاب کنید ، بلکه باید در مورد ایده آل و فرمول مناسب نیز تصمیم بگیرید – دقیقاً یک شاهکار ساده نیست. بنابراین ما برای توضیح تفاوت های فرمول های کرم پودر و همچنین گزینه های جایگزین مانند مرطوب کننده های رنگی ، کرم های BB و کرمهای CC به هنرمند آرایش مراجعه کردیم .

Spyksma توضیح می دهد: “پوشش کرم پودر می تواند چنین اولویت شخصی باشد.” “دانستن اینکه چه ظاهری را دوست دارید به شما در انتخاب کرم پودر مناسب کمک می کند. همچنین شناختن نوع پوست شما می تواند عاملی مهم در انتخاب کرم پودر فانتزی باشد.”

چه کرم پودری خوبه

Brittany Spyksma یک هنرمند آرایش مستقر در LA است که با افراد مشهوری چون جسیکا آلبا ، الیویا کولپو و کارا سانتانا همکاری کرده است.

پس از مشخص کردن آنچه در جستجوی دستیابی به آن هستید و به پوست مورد نیاز شما بیشتر است ، راهنمای سریع و آسان زیر کرم پودر ها ، مرطوب کننده های رنگی ، کرم های BB و کرم های CC را دنبال کنید تا در جستجوی محصول مناسب به شما کمک کند.

کرم پودر
کرم پودر

بهترین محصول برای پوشش کامل ، کرم پودر برای بهبود رنگ پوست و در عین حال لکه های کمی استتار نیز کار می کند. کرم پودر های گذشته به دلیل ضخیم بودن و کک بودن روی پوست شناخته شده بود ، اما کاربرد ، راحتی و پایان فرمول های امروز بسیار طولانی شده است. فونداسیون از نظر قوام ضخیم تر ، مرطوب کننده های رنگی ، کرم های BB و کرم های سی سی است و در همه سایه های مختلف پوست سایه های زیادی ایجاد می کند و می تواند برای لباس روزمره یا هنگام لباس پوشیدن برای یک مناسبت خاص مورد استفاده قرار گیرد.

شروع به استفاده از کرم پودر و اساس در مناطق مشکل خود کنید ، سپس آن را در تمام نواحی دیگر صورت خود مخلوط کنید تا حتی خارج شود. این یک روش عالی برای اطمینان از استفاده کالای مورد نیاز خود و استفاده زیاد آن نیست.

با کرم پودر ، شما چندین سطح پوشش دارید ، از یکپارچگی تا کامل ، اما حتی سبکترین هنوز هم پوشش بیشتری از کرمهای رنگی دارد که معمولاً فراهم می کنند. همچنین می توانید یک اتمام پیدا کنید که متناسب با نیازهای خاص پوست شما باشد. Spyksma می گوید: “من پوست خشک دارم ، بنابراین من هرگز کرم پودر مات نمی پوشم زیرا باعث می شود پوست من کدر و خشک به نظر برسد.” “من پوشش سبک تا متوسط ​​را بیشتر با یک رنگ پرآب ترجیح می دهم. بنابراین ، هنگامی که به دنبال کرم پودر و اساس هستم ، به دنبال کلمات کلیدی مانند” پوشش متوسط ​​”،” طبیعی “،” پایان شبنم “یا” قابل ساخت “می باشم.” انتخاب برتر او برای پوشش متوسط ​​و پایان درخشان؟

آیا هنرمندان آرایش می توانند بحث و گفتگو را حل کنند: کرم پودر ، BB یا کرم CC؟

ابریشم درخشان جورجیو آرمانی (64 دلار). “این پوشش بسیار زیبا ، سبک تا متوسط ​​با یک پایان زیبا است. این در لیست مورد علاقه های بیشتر هنرمندان آرایشگری است که من می شناسم.”

کرم پودر ابریشمی زیبایی درخشان جورجیو آرمانی
کرم پودر ابریشمی زیبایی درخشان جورجیو آرمانی 64 دلار
خرید

اگر پوست ترکیبی دارید یا چهره شما خشک و روغنی نیست ، یک ساتن به عنوان گزینه مناسب بین استفاده است. کرم پودر پوشش نامرئی Make Up For Ever Ultra HD (43 دلار) را امتحان کنید. برای کسانی که پوست بسیار روغنی دارند ، یک کرم پودر مات می تواند به کنترل تولید روغن کمک کند و امکان پوشیدگی بیشتر را فراهم کند. اگر دوست دارید پوشش کامل یا پوست مات داشته باشید ، Spyksma می گوید به دنبال کلمات کلیدی در برچسب های محصول باشید که چیزی شبیه به آن بگوید ، “پوشیدن 18 ساعته” یا طولانی تر است زیرا این موارد پوشش زیادی خواهند داشت و احتمال شکستن آنها در طول روز کمتر است.

انتخاب برتر Spyksma برای یک کرم پودر مات کرم پودر مات طبیعی YSL All Hours Longwear (54 دلار) به دلیل ماندگاری و پایان بی عیب و نقص است.

کرم پودر مات طبیعی YSL All Hours Longwear
کرم پودر مات طبیعی YSL All Hours Longwear 54 دلار
خرید
مرطوب کننده رنگی
مرطوب کننده رنگی
آسترید استاویارز / استرینگر
اگر ظاهری طبیعی تر از آنچه حتی کرم پودر و اساس چربی پوست فراهم می کند را ترجیح می دهید ، مرطوب کننده رنگی جایگزین سریع و آسان است. Spyksma می گوید: “یک مرطوب کننده رنگ شده حداقل پوشش را به شما می دهد.” “این مانند چرم پوست با کمی رنگ است.” این محصول را فقط برای روزها یا مواقع خوب پوست نگه دارید و فقط وقتی رنگی را می خواهید استفاده کنید. Spyksma توصیه می کند علاوه بر مرطوب کننده معمولی و روزمره خود از مرطوب کننده رنگی خود استفاده کنید و یا یک فرمول پیدا کنید که به تنهایی رطوبت کافی به پوست شما بخورد.از آنجا که این یک ترکیب ترکیبی از کرم صورت و کرم پودر است ، ممکن است با استفاده از انگشتان دست خود بهترین و ساده ترین روش برای استفاده و مخلوط کردن محصول را پیدا کنید. Spyksma عاشق Laura Mercier Tinted Moisturizer (46 دلار) به دلیل زیبایی عالی و محافظت از SPF است.

Laura Mercier مرطوب کننده رنگی طیف گسترده SPF 20 – روغن بدون روغن
مرطوب کننده بدون رنگ روغن لورا مرکیر با طیف گسترده ای SPF 20 46 دلار
خرید
کرم های BB
کرم BB
TRISTAN FEWINGS / BFC / مشارکت کننده
چه آن را به عنوان مومیایی کردن ، مومیایی لکه دار یا کرم BB می شناسید ، این محصول به دلیل داشتن توانایی حتی در خارج کردن رنگ پوست و اصلاح لکه ها شناخته شده است. کرم BB از نظر پوشش سبکتر از کرم پودر استاندارد است اما ضخیم تر از مرطوب کننده رنگی است. Spyksma می گوید: “اگر می خواهید یک ظاهری سبک و طبیعی اما کمی بیشتر از یک مرطوب کننده رنگ شده ، یک کرم BB را امتحان کنید.” “این هنوز هم ویژگی های مراقبت از پوست را دارد و زیبایی آرایش کمتری به شما می بخشد.” کرم های BB بعضی اوقات می توانند حاوی ضد آفتاب باشند ، اما ترکیبات اصلی آن آنتی اکسیدان ها برای محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد و آسیب در برابر آلودگی هستند.از طرف منفی ، معمولاً فقط تعداد کمی سایه در کرم های BB پیدا خواهید کرد. ممکن است دو یا چهار سایه کرم BB را در هر مارک خاص پیدا کنید ، در حالی که ممکن است 40 یا بیشتر سایه کرم پودر را در دسترس داشته باشید. برای استفاده از کرم BB ، کمی روی پیشانی ، گونه ها ، بینی و چانه خود بگذارید و با انگشتان خود ، یک اسفنج مرطوب یا یک برس کرم پودر مخلوط کنید. کرم BB مورد علاقه Spyksma توسط Coola است. “پوست را با پوشش خوب و متوسط ​​یا نور مناسب می کند و به زیبایی و جلوه ای درخشان می بخشد.”

کرم Coola Organic Face SPF 30 Rosilliance BB +
Coola Organic Face SPF 30 Rosilliance BB + Cream $ 52
خرید
کرم های CC
کرم CC
یوخن لیائو / استرینگر / گتی ایماژ
کرم CC همچنین به عنوان “اصلاح کننده رنگ” یا “کنترل رنگ” شناخته می شود ، نسبت به کرم BB از نظر رنگ سبک تر است اما امکان پوشش شفاف را می دهد. مفهوم کرم CC خوب این است که حتی در هنگام اضافه کردن مواد لازم برای آرام شدن قرمزی و ایجاد درخشندگی ، از لکه های پوستی ، قرمزی یا افزایش فشارخون پوست استفاده کنید. Spyksma می گوید: “اگر ایده كرم BB را دوست دارید اما بعضی از مسائل پوستی مانند تغییر رنگ یا قرمزی دارید ، كرم CC را امتحان كنید.” “” مانند کرم BB ، تنها چند سایه برای انتخاب در این محصول پیدا خواهید کرد.کرم CC می تواند به همان روش کرم BB اعمال شود ، اما همچنین به عنوان یک آغازگر اصلاح کننده رنگ در زیر کرم پودر کار می کند. با انجام این کار ، ضمن افزودن مزایای ضد پیری و آبرسان ، تن شما را کاملاً از حالت پوستی خارج می کنید. فقط مقدار کمی از فونداسیون که در بالای آن مخلوط شده است ، یک پایان بی نقص و بدون نقص هوا را به شما منتقل می کند که در طول روز طولانی تر خواهد شد. برای صاف کردن نتایج ، Spykma این کرم اصلاح کننده رنگ را از Supergoop توصیه می کند!