نحوه کسب درآمد از یک وب سایت در سال 2020

اگر می دانید چگونه می توانید از آن کسب درآمد کنید ، هر وب سایت می تواند سودآوری کند. در این مقاله ، ما 10+ روش کسب درآمد و نکات مشترک در مورد چگونگی رسیدن به سطح درآمد بالاتر را جمع آوری کرده ایم. اما فقط روی درآمد بالا تمرکز نکنید. روی کیفیت وب سایت خود و استفاده هوشمندانه از روش های کسب درآمد متمرکز شوید. در دراز مدت این هزینه پرداخت می شود و در سایت درآمد زیادی کسب خواهید کرد.

جدول محتویات
10+ راه کسب درآمد از یک وب سایت در سال 2020
نحوه ساخت محتوای عالی
نحوه افزایش ترافیک وب سایت
بهترین راه برای کسب درآمد از یک وب سایت در سال 2020
اشتراک گذاری
10+ راه کسب درآمد از یک وب سایت در سال 2020
جوهره ایده های وب سایت پول ساز در تبلیغات نهفته است. در ابتدا واضح به نظر می رسد: شما برای تبلیغ تبلیغ می کنید و درآمد کسب می کنید. با این وجود ، کسب سود فقط به این گزینه محدود نمی شود. بیایید به چند مورد دیگر نگاه کنیم.

بازاریابی وابسته

درآمدزایی آنلاین
بازاریابی وابسته به این معنی است که شما برای کالاها یا خدمات فروخته شده پرداخت می شوید. به این مدل از درآمد CPA – هزینه در هر عمل گفته می شود.

بازاریابی وابسته

به سادگی یک محصول / خدمات را برای توصیه در سایت خود پیدا کنید و ابزارهای وابسته را به وب سایت خود وارد کنید. کمیسیون با توافق موفقیت آمیز پرداخت می شود: یعنی بازدید کننده شما محصول / خدمات تبلیغ شده را از طریق لینک شما خریداری می کند.

لازم نیست فقط روی کالاهای کالایی تمرکز کنید. به عنوان مثال ، در وب سایت مربوط به مسافرت ، می توانید در پرواز یا رزرو هتل درآمد کسب کنید.

چگونه کار می کند
برای شروع ، باید به یک برنامه وابسته بپیوندید و ابزارهای وابسته را در وب سایت خود نصب کنید. برای وب سایت های مرتبط با سفر ، می توانید به Travelpayout بپیوندید ، جایی که مجموعه ای از پیشنهادات و ابزارها را پیدا خواهید کرد. این شامل برچسب های سفید است ، که به شما امکان می دهد تا برند شخصی خود را بسازید و بازدید کنندگان خود را به اشتراک نگذارید. همچنین می توانید به هر شبکه وابسته مسافرتی دیگری بپیوندید.

برای به دست آوردن پرواز ، هتل ها ، کرایه های ماشین و سایر خدمات مسافرتی امروز به صورت رایگان به شبکه وابسته Travelpayouts بپیوندید.

به سفرنامه ها بپیوندید
برنامه های وابسته مناسب را پیدا کنید ، سپس پیشنهادات و ابزارهای جالبی را برای جاسازی در وب سایت خود انتخاب کنید. لازم نیست مهندس نرم افزار باشید تا بتوانید آن کار را انجام دهید. “مناسب” به این معنی است که حاوی ابزاری است که برای ترافیک شما مناسب است. به عنوان مثال ، برای پروازها ، می توانید به برنامه های وابسته پرواز بپیوندید. برای اسکان ، می توانید به شبکه های وابسته به هتل و غیره بپیوندید.

برای پرش با شبکه وابسته به Travelpayouts ، این راهنمای نهایی را بارگیری کنید:

7 راه پرش با Travelpayouts

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟
درآمد شما بیشتر به شرایط ارائه شده توسط شبکه وابسته انتخابی بستگی دارد. می توانید گزینه های زیر را پیدا کنید:

درصد از قیمت نهایی (به عنوان مثال ، 4،8٪ از رزرو اتاق هتل)
درصد سهم درآمد (برای مثال ، 50٪ از درآمد فروشنده)
کمیسیون ثابت برای هر کالای فروخته شده (برای مثال ، 2.50 دلار برای هر کالای فروخته شده)
بعضی اوقات نرخ به میزان فروش بستگی دارد. هرچه بیشتر بفروشید ، نرخ شما بالاتر می رود.

شبکه های وابسته
راکوتن لینکشایر
هزینه های سفر
Clickbank
AvantLink
ShareASale
آوانگات
درآمد
همکاران آمازون
ای بی
و دیگران
نمونه کسب درآمد توسط مدل CPA
از یک بلیط پروازی فروخته شده ، می توانید حدود 1،5٪ از قیمت آن را بدست آورید. رزرو اتاق هتل بیشتر – حدود 5٪ از قیمت آن را به ارمغان می آورد. به این ترتیب ، تعطیلات برای دو نفر که 646 دلار بلیط را خرج می کنند و کمی بیشتر از 500 دلار برای رزرو هتل هزینه می کنند ، حدود 35 دلار برای شما درآمد کسب می کند.

برای افزایش درآمد خود می توانید در چندین برنامه شرکت کنید یا چندین محصول و خدمات را به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال ، ابزارهای وابسته خود را از طریق بیمه ، اجاره ماشین و غیره گسترش دهید.

به چند بازدید کننده نیاز دارید؟
هیچ آستانه ای برای بازدید کنندگان وجود ندارد ، زیرا هزینه بازدید از وب سایت را دریافت نمی کنید. برای جهت یابی بهتر می توانید روی میانگین نرخ تبدیل تمرکز کنید. در بسیاری از سوله ها ، CR حدود 1٪ است. این بدان معنی است که از 100 بازدید کننده شما به اشتراک گذاشته ، یک نفر خرید انجام داده است.

نحوه آزمایش و افزایش تبدیل ها
چندین عامل باعث افزایش درآمدزایی می شوند: ترافیک ، نوع محصول / خدمات تبلیغی و قرار دادن پیوند وابسته. محصولاتی که در وب سایت شما تبلیغ می شوند باید با موضوع شما ارتباط داشته باشند. ابزارهای تحلیلی مانند Hotjar مؤثر هستند. می توانید از این روش برای تعیین تعامل بازدید کنندگان با محتوا استفاده کنید.

مزایا و معایب
طرفداران:

ترافیک با کیفیت بالا درآمد بیشتری نسبت به CPC ایجاد می کند
درآمد در حال تکرار است
پیوستن آسان است
منفی:

شما باید در تحلیل و تحقیقات بازار تحقیق کنید
ترافیک با کیفیت بالا (تجاری) مورد نیاز است
اگر محصولات / خدمات با کیفیت پایین را تبلیغ می کنید ، مخاطبان خود را از دست خواهید داد
Google AdSense
Google دو ابزار ارائه می دهد: Ads و AdSense. هر دوی آنها مربوط به PPC هستند ، اما تبلیغات یک بازار برای خرید ترافیک است ، در حالی که AdSense به فروش است. اگر تبلیغات را در وب سایت خود قرار دهید می توانید در Google AdSense درآمد کسب کنید. هر بار که یک بازدید کننده روی تبلیغات کلیک می کند ، حقوق دریافت می کنید. این روشی برای کسب درآمد از بازدیدهای وب سایت است.

Google AdSense

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟
هزینه هر کلیک از 0.01 دلار تا 2 دلار متغیر است. با این حال ، این یک قانون دقیق نیست؛ استثنائاتی وجود دارد ، تا کلمات کلیدی دارای رتبه برتر در سوله های بسیار رقابتی تا 96 دلار!

مثال
اگر سایت شما به حیوانات خانگی اختصاص داده شده است ، AdSense بهترین تبلیغات را برای وب سایت شما بر اساس موضوع ، صفحه کلید انتخاب می کند