محلول پاک کننده صورت در سال 98


ارین مایر 13 مارس 2020 ، 12:28 AM
وقتی از طریق لینک های ما خرید می کنید ، ممکن است از شرکای وابسته ما درآمد کسب کنیم. بیشتر بدانید.

بهترین شستشوی پاک کننده صورت برای پوست های حساس به طور کلی
پاک کننده ملایم پوست
محلول پاک کننده صورت
12.49 دلار
موجود در Walgreens
هم اکنون خریداری کنید
بدون صابون و مناسب حتی برای انواع حساس ترین پوست ، پاک کننده پوست ملایم Cetaphil یکی از اصلی ترین دلایل کابینت های دارویی در همه جا است.
بیشتر بخوانید >>
بهترین آرایش برای پاک کردن پاک کننده صورت برای پوست های حساس است
پاک کننده ژله شیری
پاک کننده ژله شیری براق کننده
18.00 دلار
موجود در Glossier
هم اکنون خریداری کنید
پاک کننده ژله شیری Glossier بسیار ملایم است و به هیچ وجه چشم نمی زند.
بیشتر بخوانید >>
بهترین شستشوی پاک کننده صورت سویا برای پوست های حساس
پاک کننده پاک کننده صورت سویا
پاک کننده پاک کننده صورت تازه سویا
38.00 دلار
موجود در سپهره
هم اکنون خریداری کنید
پاک کننده پاک کننده صورت تازه سویا به دلیل داشتن فرمول تسکین دهنده حاوی اسیدهای آمینه ، گلاب ، عصاره خیار و روغن دانه کوره ، یک کلاسیک فرقه ای است.
بیشتر بخوانید >>
بهترین شستشوی روغن برای پوست های حساس است
روغن تمیز کننده عمیق
روغن پاک کننده عمیق DHC
28.00 دلار
بهترین شستشوی پاک کننده صورت که می توانید برای پوست های حساس خریداری کنید
هم اکنون خریداری کنید
روغن پاک کننده عمیق DHC آرایش های سرسخت ، حتی فرمول های ضد آب را حل می کند و به آرامی پاک می کند تا پوست نرم بماند.
بیشتر بخوانید >>
بهترین شستشوی کف پاک کننده صورت برای پوست های حساس
پاک کننده فوق العاده ملایم Foaming
پاک کننده فوم Neutrogena Ultra Gentle
10.79 دلار
موجود در Walgreens
هم اکنون خریداری کنید
پاک کننده Foaming Neutrogena Ultra Gentle غیر تحریک کننده است اما به شما این احساس تمیز و تمیز را که تمایل دارید به شما می دهد.
بیشتر بخوانید >>

هنگامی که پوست حساسی دارید ، باید به آنچه که بر روی پاک کننده صورت خود می گذارید ، دقت کنید.
پاک کننده پوست Chetaphil Gentle بهترین شستشوی پاک کننده صورت برای پوست های حساس است زیرا فاقد مواد خشن و تحریک کننده است اما به اندازه کافی قدرتمند است تا بتواند تمیزی عمیق به شما بخشد.
من عاشق شستن پاک کننده صورتم هستم. نه ، به طور جدی بیشتر روزها ، من از زمانی که آرایش خود را اعمال می کنم تا زمانی که شب ها به خانه می روم ، منتظر آن هستم. من از آن لذت می برم تا آنجا که از سایر لذت های روزانه خود لذت می برم: خواندن کتاب ، استفاده از سایه چشم ، داشتن بحران های وجودی نیهیلیستی.

اما من پوستی حساس دارم (و چشم ها و احساسات …) بنابراین لازم است که چاشنی باشم ، مبادا بعد از هر بار تمیز نگاه کردن مثل گوجه فرنگی آفتاب باشم. صبح ، من برای پاک کردن هر گونه کثیفی و باقیمانده از پوست قبل شب ، به آب میکلی روی یک پد پنبه می چسبم.

در شب ، من قبل از رسیدن به یک پاک کننده منظم مناسب پوست ، از روغن یا مومیایی استفاده می کنم تا بقیه مضراب ها خاموش شود. رویکرد پاک کننده دو طرفه تضمین می کند که پاک کننده صورت من به همان اندازه تمیز باشد قبل از اینکه به سمت بقیه لوازم مراقبت از پوست خود بروم ، که برای حفظ شاد و سالم چهره من مهم است.

به طور کلی ، وقتی چشم های شسته شده پاک کننده صورت را برای افزودن به مجموعه خود پیدا می کنم ، به دنبال مواد تسکین دهنده مانند گلاب یا عصاره خیار و فرمول های ملایم با حداقل اثرات کف و یا خراشیده می گردم که می تواند برای گونه های مستعد من به روزاسه خیلی خشن باشد.

گزینه های راهنمای ما بهترین پاک کننده هایی است که من تاکنون برای پوست های حساس امتحان کرده ام ، فرمول هایی که لک نمی شوند ، تحریک کننده و باعث ایجاد شکستگی نمی شوند. برخی از آنها آرایش را از بین می برند ، برخی دیگر به راحتی پوست ، روغن و ناخالصی ها را دور می کنند و همه از آنها لذت بخش هستند.

در اینجا بهترین شستشوی پاک کننده صورت که می توانید در پاک کننده صورت داشتن پوست حساس خریداری کنید ، آورده شده است:
بهترین شستشوی پاک کننده صورت برای پوست های حساس به طور کلی: پاک کننده پوست ملایم Cetaphil
بهترین آرایش برای از بین بردن شستشوی پاک کننده صورت برای پوست های حساس: پاک کننده ژله شیری براق کننده
بهترین شستشوی پاک کننده صورت سویا برای پوست های حساس: پاک کننده پاک کننده صورت تازه سویا
بهترین شستشوی روغن برای پوست های حساس: روغن تمیز کننده عمیق DHC
بهترین شستشوی پاک کننده صورت برای پوست های حساس: پاک کننده فوم Neutrogena Ultra Gentle Foaming
به روز شده در تاریخ 3/9/2020 توسط رمی روزمرین: پیوندها و قیمتهای به روز شده و جایگزین انتخاب ما برای بهترین شستشوی روغن برای پوست های حساس با روغن تمیز کننده عمیق DHC به دلیل وضعیت مورد علاقه فرقه و توانایی حذف آرایش ضد آب است.

در اسلایدهای زیر بخوانید تا گزینه های برتر ما را بررسی کنید.

بهترین شستشوی پاک کننده صورت برای پوست های حساس به طور کلی
پاک کننده پاک کننده صورت Cetaphil
ستافیل
بدون صابون و مناسب حتی برای انواع حساس ترین پوست ، پاک کننده پوست ملایم Cetaphil یکی از اصلی ترین دلایل کابینت های دارویی در همه جا است.
به عنوان یک نوجوان ، روال مراقبت از پوست من شامل دو مرحله بود: مرطوب کننده SPF در طول روز و پاک کننده پوست ملایم Cetaphil هر وقت شب را به خاطر می آوردم. من هنوز هم به طور مرتب از این موارد استفاده می کنم. همیشه در خانه والدین من موجودی است و در پاک کننده صورت کسری اضطراری در پاک کننده صورت شستشوی پاک کننده صورت هنگام مسافرت ، در خانه والدین انتخاب نشده است.

پاک کننده مورد علاقه طرفداران Cetaphil به دلیل فرمول ملایم و آبرسان ، یک حالت آماده به کار قدیمی است. پاک کننده خامه ای تحریک کننده نیست – من واقعاً می توانم احساس کنم که هنگام استفاده از آن لکه های ملتهب روی گونه هایم را آرام می کند – و با شستشوی آن در پاک کننده صورتم راحت است.

فقط حرف من را برای این حرف نزنید: Cleanser Skin Gentle محصول پرفروش Cetaphil است و موضوع هزاران بررسی آنلاین است. این سایت بیش از 9،700 بررسی در وب سایت Walgreens ، 10،000+ در سکوی بررسی Influenster دارد و هفت بار برنده جذابیت بهترین زیبایی ها شده است.

اگر پوست شما بسیار واکنش پذیر یا مستعد اگزما است ، این باید به اندازه کافی ملایم باشد ، به خصوص که عاری از رایحه نیست و حاوی گلیسیرین نیست. یک مرورگر Walgreens حتی آن را به عنوان مرطوب کننده اعمال می کند . شما همچنین می توانید یک تن از محصول را برای قیمت دریافت کنید. یک ظرف 16 اونسی با پمپ حدود 12 دلار در والگرین هزینه دارد.

مزایا: فوق العاده ملایم ، بسیار مقرون به صرفه ، برای پوست روزاسه و اگزما مستعد ، بدون گلیسیرین یا عطر اضافه شده کار می کند

منفی: چهره کامل آرایش و سایر افراد را از بین نمی برد

12.49 دلار از والگرینز

بهترین آرایش برای پاک کردن پاک کننده صورت برای پوست های حساس است
پاک کننده پاک کننده صورت براق کننده
براق کننده
شیری ژله ژله و توسط براق تر شستشو پاک کننده صورت ابتکاری است که می توان بدون سلب پوست خود را مرطوب برای پاک کردن یا خشک به آرایش حذف استفاده است.
شب دیر است. شما آرایش خود را با روغن ، مومیایی یا پاک کردن انتخاب خود پاک کرده اید. سپس با پاک کننده وارد می شوید و از چشمان خود با احتیاط اجتناب می کنید تا در این مرحله آنها را نسوزانید. بعد از شستشو ، پاک کننده صورت خود را روی یک حوله سفید خشک می کنید و به عقب می کشید … فقط برای پیدا کردن دو نیم دایره سیاه باقی مانده ریمل در چشم شما چشمک می زند.

به نظر اشنا امدن؟ خوب ، این مورد با پاک کننده ژلی شیری Glossier اتفاق نمی افتد ، که به اندازه کافی ملایم است که به لطف قرار گرفتن poloxamer ، که اغلب در محلول لنزهای تماسی وجود دارد ، مستقیماً در چشم تان چاشنی می زند.

ژله شیری را می توان از خشک استفاده کرد تا پاک کننده صورت کامل آرایش یا روی پوست مرطوب از بین برود تا پاکسازی شود. علاوه بر poloxamer ، حاوی مواد تسکین دهنده مانند گلاب برای درمان قرمزی و ویتامین B5 برای مرطوب کردن است و این گزینه را برای افرادی که دارای پوست حساس و واکنشی هستند ، به گزینه ای مناسب تبدیل کرده است. همه اینها فقط با قیمت 18 دلار – به علاوه برچسب های براق رایگان و کیسه پاک کننده صورتی دوستانه TSA که با سفارش خود دریافت می کنید.

شب ها دوست دارم از روغن یا مومیایی استفاده کنم تا ابتدا لایه بالایی آرایش خود را از بین برم ، سپس با ژله شیری برای حذف لکه های ریمل خود دنبال کنید. این ماده بدون باقی مانده چشمانم را تشدید می کند و روزاسه مرا تشدید نمی کند. بعد از شستشو ، پاک کننده صورتم احساس پوستی و آبرسانی می کند.

نه تنها Milky Jelly مورد علاقه شخصی من از بین ده ها پاک کننده ای است که من امتحان کرده ام ، بلکه برنده جذابیت بهترین از زیبایی های 2017 و برنده جوایز زیبایی Cosmopople 2016 است . این ماده همچنین بوی الهی دارد ، اما عطر و بوی عطر نیست ، بنابراین اگر پاک کننده صورت شما از عطرهای اضافه شده متنفر است ، این را بخاطر بسپار.

جوانب مثبت : غیر تحریک کننده (حتی روی چشم) و ملایم ، آرایش را از بین می برد و پوست را مرطوب می کند

منفی: آرایش ضد آب را حذف نخواهید کرد ، کاملاً عاری از عطر