افشای اطلاعات: این پست ممکن است دارای لینک های وابسته باشد. من هنگام خرید با استفاده از لینک من ممکن است یک کمیسیون بدون هزینه دریافت کنم. من به عنوان یک همکار آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنم. اینجا را کلیک کنید تا خط مشی افشای کامل من را بخوانید.

پینترست 361
فیس بوک 9
توییتر
پست الکترونیک
چاپ
اگر می خواهید یک سینک بزرگ جلوی پیش بند در آشپزخانه بعدی خود داشته باشید ، می خواهید قبل از خرید سینک خانه مزرعه ، این موارد را بدانید تا بدانید.
4 ماه از پایان کار ما در زمینه بازسازی آشپزخانه دو رنگ آبی و سفید گذشته است . حتی اگر این کار بزرگی بود ، من هیچ وقت پشیمان نشده از دیوانگی که نوعی بازسازی آشپزخانه است.

یکی از عناصر بزرگی که به آشپزخانه ما اضافه کردیم ، یک سینک ظرفشویی بزرگ در مزرعه بود. مدتی است که غرق می شد جلوی پیش بند بزرگ و زیبا و تک حوضه ، و می دانستم که آن را در آشپزخانه ما می خواهم.

به همان اندازه که من عاشق سینک خانه ما هستم ، در حین بازسازی آشپزخانه ما تعجباتی را تجربه کردیم. سینک های جلوی پیش بند بزرگ متفاوت از یک سینک معمولی است. در اینجا مواردی هستم که آرزو می کنم قبل از خرید سینک خانه مزرعه از آنها اطلاع داشته باشم.

غرق مزرعه سفید در آشپزخانه با کابینت پایه آبی.
سینک های مزرعه ارزان نیستند
رویای من یک حوضچه بزرگ و منفرد ، پیش سینمای پیش بند سفید بود. این نوع سینک ها به طور معمول حدود 1000 دلار و به اندازه 2000 دلار قیمت دارند. این همان مقدار است که ما برای ساختن کابینت برای کل آشپزخانه خود هزینه کردیم!

من تحقیقات زیادی انجام دادم و این سینک خانه شگفت انگیز ، مناسب تر از نظر بودجه را پیدا کردم و آن را دوست دارم. اما هنوز هم فقط برای سینک ظرف 500 دلار هزینه دارد.

اگر یک سینک خانه سنتی در بودجه شما نیست ، نترسید. گزینه های دیگری نیز وجود دارد. می توانید سینک های جلوی پیش بند از جنس استنلس استیل را بسیار کمتر پیدا کنید. و ایکه دارای یک پیشخوان پیشخوان سفید رنگ است ، اما به اندازه یک سینک خانگی مزرعه سنتی عمیق نیست ، بعلاوه دارای یک تقسیم کننده سینک (یا آنها دارای نسخه کوچکتر جدید و بدون تقسیم کننده سینک هستند).

از هزینه های مخفی آگاه باشید
هنگامی که مشغول بازسازی آشپزخانه یا بازسازی آشپزخانه هستید ، مطمئن هستم که بودجه دارید. اگر قصد دارید یک سینک خانه مزرعه را به فضای خود بیفزایید ، خوب است که در مورد هزینه های مخفی بدانید تا بتوانید به درستی برای آنها بودجه اختصاص دهید. ما چند بار از هزینه های اضافی شگفت زده شدیم.

اگر قصد اضافه کردن زباله به سینک خانه خود را دارید ، احتمالاً برای اتصال آن به سینک ، باید یک فلنج طولانی خریداری کنید. غرق ترین مزرعه های مزرعه فوق العاده ضخیم هستند بنابراین فلنج معمولی مناسب نیست.

شما فکر می کنید فلنج یک کالای گران نخواهد بود ، اما همانطور که من در تلاش برای یافتن صحیح بودم ، یاد گرفتم که اینگونه باشد. فلنج گسترده می تواند تقریباً به اندازه تهیه زباله هزینه کند.

از آنجا که تفاوت سینک لگن چپ و راست جلوی پیش بند بسیار عمیق تر از یک سینک استاندارد است ، ممکن است مجبور شوید لوله کشی را تنظیم کنید تا همه چیز به درستی تخلیه شود. سینک قبلی ما دارای یک تخلیه بالاتر و یکی پایین تر بود بنابراین ما می توانستیم از تخلیه سینک پایین استفاده کنیم ، اما اگر اینطور نبود ، مجبور بودیم لوله کشی را وارد کنیم که قیمت آن $ $ باشد.

آشپزخانه مزرعه زیبا با کابینت های آبی و سفید و یک سینک بزرگ آشپزخانه در مزرعه.
سینک های مزرعه بزرگ هستند
می دانم که عجیب به نظر می رسد که من این لیست را در لیست چیزهایی که باید بدانم قرار می دهم. البته غرق شدن در خانه های مزرعه بسیار زیاد است ، بخشی از جذابیت آنها. اما من تا زمان نصب آن نفهمیدم که چقدر بزرگ است.

برای پر کردن سینک ظرفشویی با آب ، قبل از این لازم است. و پس از آن فقط تا زمانی که تخلیه شود. اگر سعی می کنم فقط چند مورد (ظرف ، میوه و غیره) را بشویم ، ترجیح می دهم به جای پر کردن سینک ، یک کاسه بزرگ را درون سینک قرار دهم.

از آنجا که سینک ظرفشویی بسیار بزرگ است ، فضای زیادی برای ذخیره سازی زیر سینک از دست می دهید. و اگر زباله ها را در آن قرار داده اید ، فضای بیشتری را نیز از دست می دهید (همچنین حتماً اتاق زیر سینک خود را بسنجید تا مطمئن شوید که زباله های جدید شما مناسب است ، آنقدر محکم است).

ما مجبور شدیم با ذخیره سازی زیر سینک خود خلاق شویم تا همه چیز متناسب شود. و برخی از موارد به جای آن باید به کمد ملافه منتقل شوند.

پیشگاه پیشبند سینک گلخانه سفید در آشپزخانه دو رنگ آبی و سفید.
نصب می تواند مشکل باشد
من شنیده ام که بسیاری از پیمانکاران به دلیل نصب ، سینک های خانه را دوست ندارند. ما سینک خودمان را نصب کردیم و من آن را کاملاً قابل انجام یافتم.

برای یکدست کردن نصب ، کابینت پایه سینک با مشخصات سینک ساخته شده است (من کابینت های آشپزخانه ما را نیز ساختم). بنابراین نیازی به تغییر در کابینت ها نبود.

سپس بعد از نصب ، دو بند 4 × 4 را مستقیماً درون کابینت ها نصب کردیم. برای اطمینان از سطح همه چیز ، باید زمان و مراقبت های اضافی انجام شود.

این غرق ها بسیار سنگین هستند و هنگام استفاده حتی سنگین تر می شوند (به یاد داشته باشید که چقدر آب ذکر کردم که می توانند آنها را نگه دارند). اگر نصب ضعیف انجام شود ، سینک های آتش نشانی می توانند ترک کنند.

ما قبل از اقدام به نصب سینک خانه مزرعه DIY تعداد زیادی تحقیق انجام دادیم و زمان اضافی را صرف کردیم تا همه چیز را در طول مسیر بررسی کنید. به همین دلیل ما هیچ مشکلی نداشتیم و من دوباره یک سینک خانه مزرعه نصب می کردم!

سینک بزرگ خانه در یک آشپزخانه با قفسه های باز در بالای سینک و کاشی های اکتاگون سفید کاشی پشتی.
تمام این چیزهایی که باید قبل از خرید یک سینک جلوی پیش بند بزرگ بدانید ، برای ترساندن شما نیست. هر روز که از آن استفاده می کنم ، آن را حتی بیشتر دوست دارم.

ما برای خیلی چیزها از حوضه بزرگ لذت برده ایم و سینک بزرگ جسورانه چیزی است که همه هنگام بازدید از آن عاشق آن هستند. بنابراین من فکر کردم که با دلیل اصلی این که چرا شما عاشق سینک خانه خود نیز خواهید شد ، تمام خواهم شد.

5 دلیل برای انتخاب یک سینک خانه مزرعه
کاسه بزرگ سینک عمیق ، پر کردن و تمیز کردن گلدان ها و قابلمه های بزرگ را آسان می کند.
شما به راحتی می توانید نوزادان یا حیوانات کوچک را در سینک آشپزخانه حمام کنید (دیگر خم شدن روی وان نیست).
قسمت جلوی سینک درست در شکم شما است بنابراین هیچ تکیه ای روی پیشخوان ، مانند یک سینک استاندارد ، به معنی فشار کمتری نیست.
هنگام آمدن شرکت می توانید بسیاری از ظروف کثیف را در سینک مخفی کنید.
پیش بند زیبا سفید قطعه ای برای آشپزخانه شماست.
بنابراین اگر یک سینک خانه بزرگ و زیبا را برای آشپزخانه خود در نظر گرفته اید ، امیدوارم که این امر به درک چالش های پیش آمده کمک کرده باشد. خریدار آگاه و DIYer بهتر از این است که خود را در شرایطی که برای آن آماده نیستید ، بدست آورید.

بازسازی آشپزخانه DIY
ساده ترین راه برای صرفه جویی در هزینه های زیادی در روش تعمیر آشپزخانه این است که خودتان این کار را انجام دهید! ما یک بازسازی آشپزخانه DIY را برای یک چالش 6 هفته به پایان رساندیم. بازسازی آشپزخانه ما شامل پایین بردن اتاق به گل میخ ها ، ساخت کابینت های آشپزخانه و درب های کابینت ، بازسازی جزیره آشپزخانه و موارد دیگر بود!

ابزارهای برنامه ریزی آشپزخانه قابل چاپ
ابزارهای برنامه ریزی آشپزخانه قابل چاپ
اطمینان حاصل کنید که هنگام برنامه ریزی برای بازسازی آشپزخانه DIY ، چیزی را فراموش نکنید! این برگه های برنامه ریزی آشپزخانه قابل چاپ به شما کمک می کند تا جدول زمانی ، برنامه ها و اطلاعات مربوط به محصول را ردیابی کنید تا به شما در ترمیم آشپزخانه کمک کند.

ادامه مطلب
طراحی آشپزخانه مزرعه بودجه
طراحی آشپزخانه مزرعه بودجه
بازسازی آشپزخانه شما لازم نیست گران باشد. برای ایده و نکاتی درباره اصلاح آشپزخانه DIY خود ، به طراحی آشپزخانه بودجه ما مراجعه کنید.

ادامه مطلب
پیشرفت بازسازی آشپزخانه DIY {هفته 2
پیشرفت بازسازی آشپزخانه DIY {هفته 2
اتفاقاتی که در زمینه بازسازی آشپزخانه DIY در حال وقوع هستند اتفاق می افتد. پیشرفت و هرگونه بازگشتی که با آن روبرو شدیم را مشاهده کنید.

ادامه مطلب
بودجه پیشرفت بازسازی آشپزخانه {هفته 3
بودجه پیشرفت بازسازی آشپزخانه {هفته 3
یک هفته کار دیگر در زمینه بازسازی آشپزخانه DIY به معنای پیشرفت بیشتر است. حال سؤال این است که “آیا ما واقعاً فقط در 6 هفته می توانیم آشپزخانه خود را بازسازی کنیم؟”

ادامه مطلب
Surviving a بازسازی آشپزخانه – بودجه بازسازی آشپزخانه {هفته 4
SURVIVING A بازسازی آشپزخانه – بودجه بازسازی آشپزخانه {هفته 4
وقتی آشپزخانه مهمترین اتاق خانه است ، زنده ماندن بدون آن سخت است! در اینجا چیزهایی است که ما در مورد زنده مانده از یک بازسازی آشپزخانه آموخته ایم و نکاتی برای آسان تر کردن آن.

ادامه مطلب
نحوه رنگ آمیزی کابینت های ناتمام – بازسازی آشپزخانه با بودجه {هفته 5
نحوه رنگ آمیزی کابینت های ناتمام – بازسازی آشپزخانه با بودجه {هفته 5
خرید کابینت آشپزخانه ناتمام یا ساخت کابینت مخصوص خود یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه های پول در یک بازسازی آشپزخانه است. یاد بگیرید که چگونه آن کابینت های آشپزخانه ناتمام را رنگ کنید.

ادامه مطلب
مزرعه آشپزخانه مزرعه Makeover
مزرعه آشپزخانه مزرعه MAKEOVER
ما جزیره آشپزخانه خود را جایگزین نکردیم. در عوض ما آن را قبل دادیم. اکنون این یک جزیره زیبا برای آشپزخانه در مزرعه است و هزینه بسیار کمی برای انجام آن دارد.

ادامه مطلب
پرده بازسازی آشپزخانه مزرعه بودجه آشکار … تقریبا!
پرده بازسازی آشپزخانه مزرعه بودجه آشکار … تقریبا!
هفته 6 تمام شده! ما یک آشپزخانه “عمدتاً” به پایان رسید. بیایید فاش کردن آنچه ما در این مدت کوتاه انجام دادیم را ببینید.

ادامه مطلب
رنگ آبی و سفید پرده از دو آشپزخانه پرده برداشت
رنگ آبی و سفید پرده از دو آشپزخانه پرده برداشت
اکنون بازسازی آشپزخانه DIY کامل است! این آشپزخانه دوستانه با بودجه شبیه به یک میلیون دلار است و زیبا و کاربردی است. شما نمی خواهید آن را از دست دهید!