راهنمای هندزفری

مشخصات صدای Anker SoundBuds Curve Upgraded 2019 نسبتاً سنگین و با وزن بسیار زیاد است اما دارای سه گانه متوسط ​​و طاقت فرسا است. خریدن هندزفری شیائومی ایرداتس به طور کلی ، تا زمانی که با راهنمایی های ارائه شده به مهر و موم خوبی برسید ، این هدفون باید کمی قدرت بزرگتری داشته باشد که احتمالاً طرفداران ژانرهای باس سنگین مانند EDM یا هیپ هاپ را دوست خواهد داشت ، اگرچه آنها باید به اندازه کافی مناسب باشند. بیشتر ژانرها
درباره پروفایل SOUND بیاموزید
9.8 پایداری پاسخ فرکانس
Anker SoundBuds Curve Upgrade 2017 Consistency L
Anker SoundBuds Curve ارتقا یافته 2019 Consistency R
میانگین Std انحراف
0.05 دسی بل

قوام پاسخ فرکانس Anker SoundBuds Curve Upgrade 2019 برجسته است. اگر با استفاده از گزینه های مختلف انواع مختلف نوک ، می توانید به تناسب و مهر و موم مناسبی برسید ، باید هر بار که از هدفون استفاده می کنید ، باس و سه برابر شدن مداوم را بدست آورید.
در مورد پاسخ پاسخ به فرکانس بیاموزید
پاسخ فرکانس خام
Anker SoundBuds Curve Upgrade 2017 Raw FR L
Anker SoundBuds Curve Upgrade 2017 Raw FR R
در مورد پاسخ فرکانس RAW بیاموزید
7.8 دقت در باس
باکر Anker SoundBuds Curve Upgrade 2019
Std خطا
3.13 دسی بل
فرمت کم فرکانس
10 هرتز
کم باس
4.69 دسی بل
میس باس
3.07 دسی بل
باس بالا
2.09 دسی بل

کیفیت باس Anker SoundBuds Curve Upgrade 2019 خوب است. در حالی که باس کمی بیش از حد مورد تأکید است ، اما در کل محدوده نسبتاً مسطح است. به طور کلی ، باس آنها بدون صدا بودن خیلی گل آلود و یا جوش آور باید دارای صدای ریز و درشت باشد.
در مورد صحت باس بیاموزید
7.5 دقت متوسط
Anker SoundBuds Curve Upgrade 2019 Mid
Std خطا
3.37 دسی بل
کم متوسط
-2.6 دسی بل
اواسط اواسط
-4.86 دسی بل
میانه
-0.37 دسی بل

دقت میانی Anker SoundBuds Curve Upgrade 2019 خوب است. در حالی که هر دو نیمه اواسط و اواسط کمی اندک فرو رفته اند ، که باعث می شود ابزارهای سرب به قسمت پشت کمی مخلوط شوند ، اما آنها حتی در قسمت میانی کمی بیشتر از هم خارج می شوند ، که به صدای صوتی خیلی نازک و دور کمک می کند.
درباره صحت وسط بیاموزید
7.9 دقت صحت
Anker SoundBuds Curve Upgrade Treble 2019
Std خطا
3.54 دسی بل
خرابکاری کم
0.63 دسی بل
میانه
0.71 دسی بل
مرتفع بالا
-6.49 دسی بل

دقت سه گانه Anker SoundBuds Curve Upgrade 2019 بسیار خوب است. کمترین میزان تقریباً کاملاً متعادل است و به صدای دقیق و موجود کمک خواهد کرد. در حالی که برآمدگی وسط کمی پررنگ است ، به احتمال زیاد چندان قابل توجه نخواهد بود ، اما ممکن است باعث شود برخی از صداها کمی سوراخ یا تیز به نظر برسند. شکاف بزرگی در محدوده سطح متوسط ​​وجود دارد که ممکن است باعث شود صداهای با فرکانس بالاتر مانند سمبل ها یا آوازها کمی کسل کننده و بی جان بمانند.
درباره صحت TREBLE بیاموزید
7.3 قله / شیب
نمودار Anker SoundBuds Curved Upgrade 2019 Peaks / Dips
قله ها
1.65 db
غوطه وری
1.59 دسی بل

عملکرد اوج و شیب این هدفون مناسب است. در حالی که هر دو محدوده باس و میانه کاملاً مسطح هستند ، اما قلهها و افتهایی در دامنه آن وجود دارد ، اگرچه این قله ها در راننده سمت چپ ما شیوع بیشتری داشتند و راننده سمت راست همواره با آن مطابقت ندارد. به طور کلی نباید زیاد مورد توجه قرار گیرد ، هرچند قله های موجود در وسط وسط ممکن است باعث شود که سمبل ها و برخی آوازها روشن جلوه کنند. شیب زیاد شروع در دامنه وسط زیاد سطح وسط نیز ممکن است باعث شود بعضی از صداها کم رنگ و بی عمر نشوند.
درباره قله ها و نقاط ضعف آن را بیاموزید
8.6 تصویربرداری
Anker SoundBuds Curve Upgrade 2017 گروه تأخیر
Anker SoundBuds Curve Upgrade پاسخ فاز 2019
تأخیر در وزن گروهی
0.21
عدم تطابق دامنه وزن
0.4
عدم تطابق فرکانس وزنی
2.25
عدم تطابق فاز وزنی
4.89

اگرچه واحد ما بین رانندگان L / R اختلاف ناچیزی داشت ، اما این احتمال در استفاده روزمره قابل توجه نخواهد بود. عدم تطابق درایور نیز مخصوص واحدهای مختلف است و ممکن است مال شما متفاوت باشد. نمودار GD همچنین نشان می دهد که کل پاسخ تأخیر گروهی زیر آستانه شنیداری است ، که باید منجر به یک باس محکم و تولید مثل سه برابر شفاف شود.
درباره تصویر سازی بیاموزید
0.9 صداگذاری صدا
صحت PRTF (Std. Dev.)
N / A
اندازه PRTF (میانگین)
N / A
فاصله PRTF
N / A
باز بودن
3.0
هیجان فضای آکوستیک
1.3

مانند همه هدفون های داخل گوش ، صدای صدا این هدفون بد نیست. این امر به این دلیل است که ایجاد صدایی خارج از سر و بلندگو مانند تا حد زیادی به فعال کردن رزونانس پینا (گوش بیرونی) بستگی دارد. طراحی دست و گوش و گوش به گونه ای است که پین ​​را کاملاً دور می کند و با آن تعامل ندارد.
در مورد صدا و سیما بیاموزید
7.9 تحریف هارمونیک وزن دار
انحراف هارمونیک وزن وزنه بردار Anker SoundBuds Curve Upgrade 2017
WHD @ 90
0.207
WHD @ 100
0.106

اعوجاج هارمونیک وزن این هدفون بسیار مناسب است. همه فرکانس ها در حد خوبی قرار می گیرند ، که باید منجر به تولید مثل صوتی شفاف و خالص ، حتی در زیر بارهای سنگین شود.
در مورد تحمل هارمونی با وزنه وزن بیاموزید
انزوا
6.9 جداسازی صدا
Anker SoundBuds Curve Upgraded Noise Izolation 2019
جداسازی صوتی

00: 00/00: 00
به طور کلی ضعف
-19.64 دسی بل
باس
-5.06 دسی بل
وسط
-15.64 دسی بل
طوفان
-39.05 دسی بل

Anker SoundBuds Curve Upgraded 2019 ANC ندارید ، اما در جدا کردن منفعلانه سر و صدای پس زمینه ، یک کار خوب انجام دهید. در حالی که آنها کار زیادی برای اشتباه کردن انجام نمی دهند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>