خرید رمان انگلیسی اورجینال


خرید رمان انگلیسی اورجینال جان گریشام

رمان نو «جان گریشام» تالیف کننده پرفروش آمریکایی توشه دیگر با استقبال خرید رمان انگلیسی اورجینال مواجه شد و به فهرست پرفروش‌های نشریه نیویورک‌تایمز راه‌یافت .

به نقل از ایران پیپر , «‌جان گریشام»‌ که از نام‌های آشنای فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز به شمار می رود این توشه با رمان «کامینو» صدر فهرست کتاب‌های داستانی این نشریه خرید رمان انگلیسی اورجینال را به خویش اختصاص داده است .

در رمان نو «گریشام» وقتی که جسد یک مولف اثرها جنایی بعداز وقوع یک گردباد در جزیره «کامینو»کشف میشود , مرز میان حقیقت و تخیل زمان کم‌رنگ‌تر می‌گردد .

اثرها این مولف بارها مورد اقتباس سینمایی قرار گرفته‌ و تا به امروز چند خرید رمان انگلیسی اورجینال از وی به لهجه پارسی ترجمه و چاپ شده‌است که از دربین آنان می‌توان به «وکیل خیابانی» , ‌ «اعتراف» و «از جایگاه»‌ اشاره نمود .

چند روز قبل رمان «محافظان» از همین تالیف کننده درین فهرست خرید رمان انگلیسی اورجینال قرار گرفته بود .

«اگر خون سرازیر شود» به مداد «استفن کینگ»‌ که مجموعه‌ای از رمان‌های کوتاه با عنوان‌های «تلفن آقای هرینگتون» , «زندگی چاک»‌ , ‌ «موش» و «‌اگر خون سرازیر شود» است هم در موضع دوم این فهرست خرید رمان انگلیسی اورجینال قرار گرفت .

رمان «جایی که خرچنگ‌ها نغمه می‌خوانند» متن « دلیا اوئنز»‌ که‌این ایام به عضو اثبات فهرست کتاب‌های داستانی پرفروش نیویورک‌ تایمز تبدیل شده‌است , اینبار در موضع سوم به چشم میخورد .

رمان نو «دیوید بالداچی» دیگر تالیف کننده پرفروش آمریکایی خرید رمان انگلیسی اورجینال هم در موضع چهارم قرار گرفته است . رمان «مخاطره» که ششمی جلد از سری‌ داستان‌های «مرد خاطره» این تالیف کننده به حساب می آید روایت پژوهش ها «دِکِر» در رابطه پرونده قتلی را که در یک کدام از شهرهای ایالت «داکوتای شمالی» چهره داده‌ است داستان مینماید .

«کتاب اشتیاق‌ها»‌ اثر «سو مانک کید»‌ تالیف کننده رمان «زندگی اسرارآمیز زنبورها» هم دیگر اثر تازه‌وارد فهرست این هفته است که در مرتبه پنجم قرارگرفته است .

اسم رمان نو «جیمز پترسون» , مولف معروف و پرکار آمریکایی در فهرست رمان‌های پرفروش نشریه نیویورک‌تایمز جای گرفت .

خرید رمان انگلیسی اورجینال جیمز پترسون

به نقل از ایران پیپر , رمان «بیستمین قربانی» به مداد «جیمز پترسون» و «ماکسین پائترو» تحت عنوان جدیدترین جلد از محرمانه داستان‌های «باشگاه قتل زنان»‌ منتشر شد و در اول هفته از حضور در فهرست اثرها پرفروش خرید رمان انگلیسی اورجینال نشریه نیویورک‌تایمز در موضع چهارم قرار گرفت .

«بیستمین قربانی» به روایت پژوهش ها «لیندزی باکسر» در رابطه قتل یک‌سری شخص بدنام در شهرهای گوناگون پرداخته است .

سال قبل رمان «نوزدهمین کریسمس» تحت عنوان نوزدهمین جلد از محرمانه داستان‌های «‌کلوب قتل زنان»‌ و کارآگاه‌ «‌لیندزی باکسر» این دو مولف بدین فهرست راه‌ یافته بود .

«پترسون» به صورت میانگین سالی ۱۴ کتاب خرید رمان انگلیسی اورجینال منتشر مینماید و اسم وی تحت عنوان او‌لین نویسنده‌ای که یک میلیون جلد از آثارش در قالب دیجیتال به فروش رسیده , ثبت شده‌است .

رمان «کامینو» از «جان گریشام»‌ هم که هفته قبل صدرنشین این فهرست شده بود , این‌هفته کماکان در مرتبه ابتدا جای‌دارد . در جدیدترین اثر «گریشام» , ‌ هنگامی که جسد یک مولف اثرها جنایی بعداز وقوع یک گردباد در جزیره «کامینو» کشف می شود , مرز در بین حقیقت و تخیل زمان کم‌رنگ‌تر می شود .

جایگاه‌های دوم , سوم و پنجم فهرست پرفروش‌های داستانی خرید رمان انگلیسی اورجینال جلد مشقت بار این هفته به‌ترتیب به «جایی که خرچنگ‌ها نغمه می‌خوانند» به خودکار «دلیا اوئنز» , ‌ «اگر خون سرازیر شود» متن «استفن کینگ» و «همه بزرگسالان این‌جا هستند» اثر «اما استراب»‌ اختصاص یافته است .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>