بهترین مارک سشوار راهنمای خرید

با داشتن تعداد زیادی مدل در بازار ، پیدا کردن بهترین مارک سشوار کمی گیج کننده است. ما لیست را در 5 لیست برتر خود کاهش داده ایم. هرچه بودجه شما باشد ، می توانید روزهای عالی مو را با هر یک از سشوار های موجود در این لیست تضمین کنید.

بهترین سشوار بودجه – سشوار محافظ Remington Keratin

مو سشوار یونی Remington Keratin Protect Ionic دارای یک مشبک سرامیکی پیشرفته است که با کراتین و روغن بادام برای موهای صاف تر و براق تر تزریق می شود – بنابراین اگر عاشق زیبایی ظاهری یک ضربه حرفه ای هستید خشک و عالی است اما می خواهید از آسیب هایی که در آن ایجاد می شود جلوگیری کنید. خشک شدن می تواند ایجاد کند.

با سه تنظیم قدرت تا 2200 وات ، انرژی زیادی برای خشک کردن سریع موهای شما وجود دارد. این مدل همچنین دارای 90٪ یون بیشتر از سشوار های معمولی Remington برای یخ زدگی کمتر و براقیت بیشتر است.

این دستگاه دارای یک نازل دیفیوزر و دو کنسانتره است و اگرچه کمی سنگین است و می تواند استفاده از آن خسته کننده باشد ، برای پول بسیار ارزش دارد.

قیمت 29.99 پوند

بهترین سشوار برای موهای صاف – سشوار هوا GHD

GHD از تولید خوبی در تولید برخی از بهترین کیفیت مدلهای مو در اطراف برخوردار است. دستگاه سشوار هوا از این قاعده مستثنی نیست.

اگر می خواهید صاف های خود را خم کرده و در یک مرحله از موهای صاف و براق ابریشمی بگیرید ، این سشوار برای شماست. قدرت 1800 وات ، نازل گسترده و فناوری یونی با کیفیت خشک سالی با کیفیت خشک سال به شما می دهد.

این سشوار GHD هر آنچه را که می خواهید در سالن سشوار انتظار داشته باشید وجود دارد: کابل برق 3 مایل به طول طولانی ، طراحی ارگونومیک برای استفاده های دست چپ و راست و کنترل های تنظیم قدرت و دما برای تنظیم سفارشی ضربه شما.

قیمت: 99 پوند

بهترین سشوار برای موهای مجعد – Remington Proluxe

اگر موهای مجعد خود را برکت داده اید ، می دانید که خشکی ضعیف می تواند موهای براق شما را به یک توپ فرفوریتی تبدیل کند. بنابراین مهمتر از همیشه انتخاب سشوار باکیفیت و مناسب برای نوع مو شماست.

آنچه شما نیاز دارید یک سشوار یونی مانند Remington Proluxe برای از بین بردن برآمدگی است. این را با استفاده از دیفیوزر همراه کنید تا گرما را به طور مساوی توزیع کرده و فرهای خود را تقویت کنید. شما با فرهای مشخص و براق و بدون اشاره به frizz باقی خواهید ماند.

خشک کردن موهای مجعد می تواند مدت زمان زیادی طول بکشد. این سشوار Remington دارای 2400W قدرت و فن آوری OPTIheat چشمگیر است. این نتایج موهای شما را با زمان سالن هایی که در تمام طول روز انجام می گیرد خشک می کند.

قیمت: 42.60 پوند

بهترین سشوار برای موهای ضخیم – Dyson Supersonic

اگر می خواهید بهترین نتیجه را در کمترین زمان ممکن داشته باشید ، سشوار Dyson Supersonic تنها راه برای پیشبرد است. مطمئنا گزینه بودجه نیست اما Dyson به دلیل فناوری نوآورانه شناخته شده است. این بدان معنی است که شما سالها تحقیق و توسعه را می پردازید که حاصل آن محصولی است که با هیچ مارک دیگری غیر قابل مقایسه است

Dyson Supersonic انقلابی در فناوری خشک کردن مو است. با سشوار 1600 وات ، سشوار دارای جریان هوا 41 لیتر در ثانیه است. ریزپردازنده دما را 20 بار در ثانیه اندازه گیری می کند و به جلوگیری از آسیب گرما کمک می کند.

همه اینها بدان معنی است که موهای شما به سرعت و بدون ایجاد موی خشک می شوند. و تمام این فن آوری فانتزی نیز به گونه ای طراحی شده است که سبک و ساکت باشد. بنابراین خشک کردن موهایتان لذت بخش است و نه درد.

سشوار دایسون دارای سه اتصال است: یک دیفیوزر برای موهای مجعد ، یک متمرکز کننده سبک به بخش های کوچک مو و یک نازل صاف کننده برای افزایش درخشش. همه اینها به صورت مغناطیسی متصل می شوند بنابراین تغییر آنها آسان است و برای لمس آنها خنک می ماند.

قیمت: 299.99 پوند

بهترین سشوار مسافرتی برای مسافرت – سشوار مسافرتی کامپکت Red Ho t Benross

شما هنوز تعطیلات خود را ترک نمی کنید ، اما نمی خواهید سشوار حرفه ای سنگین خود را در سراسر جهان با خود ببندید. پس چه دختری باید انجام شود؟

این سشوار مسافرتی جمع و جور توسط Red Hot Benross 1200W توان را در یک بسته کوچک و سبک قرار می دهد. همچنین دارای یک دسته تاشو دستی و ولتاژ دوگانه برای سفر است.

ممکن است به سرعت بعضی از سشوارهای سطح بالاتر داغ یا خشک نشود. اما اگر بعد از سشوار جمع و جور هستید که می توانید در مسافرت یا اقامت یک شبه در کیف خود بچسبانید ، این سشوار کار را با قیمتی عالی انجام می دهد.

نرم افزار گرامرلی