بهترین مارک سشوار برای موهای طبیعی مجعد (نسخه 2019)
توسط کنت | برای یادگیری نحوه طبیعی رفتن و رشد موهای بلند در کمتر از 30 روز اینجا را کلیک کنید.

بهترین سشوار
چگونه بهترین نوع سشوار را برای نوع مو انتخاب کنید
هر زمان که به دنبال خرید یک سشوار جدید هستیم ، متأسفانه قیمت این را تعیین می کند که کدام واحد را بیشتر خریداری می کنیم.

چرا این یک مشکل است؟

ما معمولاً وقت نمی گذاریم تا تمام آن ویژگی ها ، مشخصات و جزئیات اضافی موجود در بسته بندی محصول را در نظر بگیریم و درک کنیم.

شما کلمات کلیدی مانند سرامیک ، وات ، یونی ، تورمالین و هرچه که یک انفجار جالب باشد را خواهید دید!

گزارش خرید مصرف کننده راهنمای خرید بهترین مارک سشوار سبک
راهنمای خرید سبک مشتری
خرید سشوار شبیه خرید شراب است – برخی سشوار ها 20 دلار ، برخی دیگر سشوار ها 250 دلار قیمت دارند و شما واقعاً مطمئن نیستید که ارزش پول خود را بدست آورید.

خانمها همواره از لیست پیشنهادی محصولات ، ابزار و لوازم جانبی مو از ما درخواست می کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم راهنمای خرید جامع سشوار را تهیه کنیم. علاوه بر ارائه توصیه‌های مربوط به محصول ، سؤالات متداول زیر را نیز شامل خواهیم شد:

سشوار یونی چیست؟
سشوار سرامیکی چیست؟
سرامیک تورمالین به چه معنی است؟
بهترین مارک های سشوار چیست؟
بهترین سشوار برای موهای آفریقایی آمریکایی کدام است؟
بهترین سشوار برای موهای طبیعی مجعد چیست؟
کلیه سشوارهای برتر چه ارتباطی با یکدیگر دارند؟
در پایان ، هدف ما این است که اطمینان حاصل کنید که بهترین سشوار را برای نیازهای خود خریداری می کنید. بنابراین ، بیایید درست به تجزیه و تحلیل خود بپردازیم ، بهترین سشوار چیست؟

ما بالا انتخاب: دایسون مافوق صوت مو سشوار با بالاترین امتیاز سشوار مو برای موهای فرفری است، اگر چه یک واحد گران است. ساخته شده برای تعادل ، سشوار سبک است ، شامل 4 تنظیم گرما ، 3 تنظیم جریان هوا ، انفجار خنک ، فیلتر قابل جابجایی ، قابل تعویض ، سیم برق بسیار بلند 9 فوت و دو سال ضمانت است. درباره سشوار Supersonic Dyson بیشتر بدانید و قیمت های فعلی را در Amazon.com مشاهده کنید ( اینجا را کلیک کنید ).

بهترین سشوار متوسط ​​برای موهای مجعد

Curl Centric سشوار BaBylissPRO Nano Titanium توسط BaBylissPRO را توصیه می کند. این سشوار با طراحی ارگونومیکی بسته ای چشمگیر از سرعت ، قدرت و ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهد. همچنین سبک وزن ، کار با آن آسان است و شامل تنظیم چندین گرما و سرعت است.

بهترین سشوار بودجه برای خانم هایی که موهای طبیعی دارند

سشوار Xtava Ionic یک سشوار حرفه ای ارزان قیمت است که شامل یک دیفیوزر ، 2 تنظیم سرعت ، 3 تنظیم گرما ، چند ویژگی هوشمند (به عنوان مثال ، موهای کامل) و یک کابل برق نسبتاً طولانی است. قیمت های فعلی Xtava را در Amazon.com بررسی کنید .

DevaCurl Devafuser همچنین یک انتخاب محبوب برای دختران فرفری است

یکی از سشوارهای محبوب در بین خانمهایی که انواع موهای 3A تا 4B دارند DevaCurl Devafuser است. ما این واحد را آزمایش نکرده ایم ، اما بر اساس شواهد حکایتی ما تصمیم گرفتیم آن را در این مقاله بگنجانیم. این دستگاه می تواند بیش از 50 درصد جلسات خشک کردن مو را کاهش دهد. این مدل به اندازه مدل Dyson Supersonic از نظر خصوصیات چندانی برخوردار نیست ، اما اغلب از قیمت مناسب تری برخوردار است. قیمت گذاری فعلی را در Amazon.com بررسی کنید .

بهترین سشوار های مو مخصوص موهای مجعد
بسته به نوع مو ، میزان تخلخل و ترجیحات کلی آن ، بسیاری از افراد طبیعی ترجیح می دهند با یک بخار مو (به موارد دلخواه ما مراجعه کنند) ، سشوار دستی یا سشوار مخصوص مو داشته باشند.

در این بخش ، ما در درجه اول تفاوت های بین سشوار با سر و سشوار دستی را برجسته خواهیم کرد.

قابل توجه ترین تفاوت این است که سشوارهای دستی به شما احتیاج دارند که آنها را نگه دارید ، در حالی که سشوارهای دارای موی سر به شما امکان می دهند موهای خود را سشوارید و یک کتاب بخوانید ، ایمیل خود را بررسی کنید ، ناخن هایتان را رنگ کنید ، یک فنجان قهوه بنوشید و خیلی چیزهای دیگر.

به عبارت دیگر ، می توانید در حین استفاده از سشوار با موی سر چند وظیفه ای داشته باشید. علاوه بر این ، سشوار های توکار علاوه بر اینکه هندزفری ندارند ، هوای گرم را به گردش در می آورند و به گونه ای طراحی شده اند که گرمای غیرمستقیم را به موهای شما منتقل می کنند. سشوار های دستی به جای گردش هوا ، هوا را گرم می کنند.

خانمهای دارای موهای مجعد ، به خصوص در اجتماع موهای طبیعی ، اغلب در مواقع تهویه عمیق از سشوارهای مو دار استفاده می کنند ، هرچند بهترین سشوار های موی سر با داشتن تلاش کمتر نتیجه سشوار کلی را ارائه می دهند.

استفاده از سشوارهای هود فواید زیادی دارد ، هرچند که در قسمت جانبی آن میزان فضای لازم برای نگهداری یک سشوار هود وجود دارد ، به علاوه معمولاً گزینه بسیار گرانتری نسبت به سشوار معمولی دستی است. بهترین سشوار های توکار به راحتی از هم جدا شده و به راحتی در یک فضای ذخیره سازی نسبتاً کوچک جای می گیرند.

با استفاده از سیستم تایپ کردن مو آندره واکر ، اگر انواع موی 3B تا 4B مانند بسیاری از آمریکایی های آفریقایی آفریقایی یا سایر خانمهای دارای موهای مجعد دارید ، بهترین سشوار مخصوص مو با موی سیاه ، بهترین سشوار موی Pibbs Kwik Dri Salon است . ما همچنین معتقدیم Pibbs Kwik Dri Dryer بهترین سشوار مخصوص موی سر برای استفاده در منزل است. قیمت ها و بررسی های فعلی را در آمازون بررسی کنید .
راهنمای جامع خرید سشوار
زنان سیاه و سفید با مدل موهای سشوار
اطلاعات زیر در مورد سشوارهایی که ما بررسی کرده ایم در نظر گرفته شده است:

نام تجاری و نوع / مدل سشوار
طراحی سشوار و وات
وزن کلی سشوار
ترکیب ویژگی ها
قیمت گذاری
نظر مصرف کننده (رتبه بندی / بررسی ، حداکثر 5 ستاره)
سشوار با بالاترین امتیاز
سشوار با بالاترین امتیاز
مراقبت از مو سشوار مو پاناسونیک
سشوار با اندازه کامل BaBylissPRO Nano Titanium Portofino
سشوار حرفه ای سبک و حرفه ای سام ویلا
سشوار TURBO POWER Twinturbo 2800 Coldmatic
سشوار حرفه ای Magnifeko با دیفیوزر
اگر نتوانید آنچه را که می خواهید در لیست سشوار پیدا کنید ، چندین سشوار دیگر در آمازون وجود دارد . هدف ما ارائه طیف وسیعی از بهترین سشوارها از هر دسته است.

فهرست مطالب [ پنهان ]

1 چگونه بهترین نوع سشوار را برای نوع مو انتخاب کنید
2 راهنمای خرید مصرف کننده سشوار سبک گزارش مصرف کننده
3 بهترین سشوار های موی سر برای موهای مجعد
4 راهنمای خرید جامع سشوار
5 پیشرفت در بازار سشوار: نوآوری یا هایپر بول
6 ویژگی جدیدترین سشوارها
7 بهترین سشوار مسافرتی کدام است؟
8 آیا سشوار می تواند باعث سردرد شود؟
9 کدام سشوار آرام است؟
10 چرا باید سطح سر و صدای سشوار خود را در نظر بگیرید؟
11 آیا سشوار باعث کاهش شنوایی می شود؟
12 تاریخچه سشوار
13 سشوار دستی
14 کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی
پیشرفت ها در بازار سشوار: نوآوری یا هایپر بول
اگر اخیراً سشوار خریداری نکرده اید ، مطمئناً از آنچه امروز در بازار موجود است ، تعجب خواهید کرد.

با توجه به برخی تغییرات سریع در فناوری و برخی نوآوری های عالی توسط افراد مسئول برای به روزرسانی در این بروزرسانی ها ، سشوارها طی چند سال گذشته شاهد تحول باورنکردنی بوده اند.

سشوار منسوخ چیزی است که اغلب می تواند منجر به یک تجربه یک ظاهر طراحی شده شود که همان ظاهری زیبا را که بعد از بازدید از سالن بدست می آورید ، ندارد.

بنابراین ممکن است در حال فکر کردن باشید ، “خوب اگر این قیمت نیست ، چگونه باید بدانم که در سشوار بعدی من چه اهمیتی دارد؟”

شما باید اطمینان حاصل کنید که محصولی را انتخاب کنید که مناسب موهای شما باشد ، کالایی را انتخاب کنید که مطابق آنچه می خواهید از آن استفاده کنید ، باشد و چه ویژگی هایی برای داشتن آن داشته باشد.

ویژگی های جدیدترین سشوارها
زنان آمریکایی آفریقایی در حال خشک کردن مو هستند
سشوار موهای با ولتاژ بالا
سشوارهای با وزن بالا قدرت بیشتری دارند. همچنین این واحدها گرمای بیشتری را از بین می برند و به نوبه خود سریعتر موها خشک می شوند.

به خاطر داشته باشید که صدمه زدن به موهای شما با گرمای بیش از حد سناریوی بسیار واقعی است. شما باید مطمئن شوید که موهای خود را سرخ نمی کنید ، و در عوض ، آن را خشک می کنید.

اطمینان حاصل کنید که واتی را که خریداری می کنید ، مقدار مناسبی که برای شما و موهای شما لازم است ، بدون اینکه وارد بازار شوید. شما لزوماً نیازی به سشوار وات ندارید ، مگر اینکه موهای درشت یا ضخیمی داشته باشید.

سشوار موهای درشت ، ضخیم یا فرفری
اگر موهای درشت ، رشته های ضخیم و یا موهای مجعد دارید ، ممکن است بخواهید یک سشوار با وات بالاتر را در نظر بگیرید ، تا مطمئن شوید موهای شما به موقع خشک می شود.

سشوارهای دارای وات بالاتر ، قدرت دمیدن بیشتری دارند و گرمای بیشتری تولید می کنند که می توانند در اطراف رشته های موهای ضخیم یا درشت راحت تر حرکت کنند و از خشک شدن کامل آنها اطمینان حاصل کنند.

به علاوه، موهای ضخیم تمایل می شود قوی تر ریز مو و قادر به مقاومت در برابر این فرایند خشک کردن شدید تر است.

انتخاب سشوار برای موهای خوب یا موهای آسیب دیده
برای خانم هایی که موهای کوتاه یا موهای بلند دارند ، ممکن است خرید سشوار را با وات کمتری در نظر بگیرید.

فکر اصلی این است که سشوار وات کمتری گرما کمتری تولید می کند و احتمال آسیب گرما را کاهش می دهد .

موهای کوتاه یا موهای بلند بلند به طور کلی نمی توانند گرما را به همان روشی که موهای ضخیم تر یا موهای درشت دارند ، تحمل کنند.

به عنوان یک قاب مرجع برای خرید شما ، 1875 وات به طور کلی قدرت کافی برای خشک کردن موهای ضخیم تر است.

اهمیت کنترل دما
همچنین لازم به ذکر است که بسیاری از سشوارها دارای کنترل دما هستند ، که برای تنظیم گرما استفاده می شود. خرید سشوار که قابلیت تغییر تنظیم گرما را برای افزایش گرمای شدید یا گرما دارد ، مورد توجه بسیار مهمی است. به همین دلیل است که داشتن بیش از یک سوئیچ روشن / خاموش مهم است.

این امکان را برای شما فراهم می کند که چقدر گرما به طور خاص برای نوع موی خود نیاز دارید . این برای کسانی که به دنبال موهای طبیعی هستند ، بسیار مهم است. هیچ نوع “قاعده” واقعی در مورد wattage برای نوع موهای شما وجود ندارد ، اما در اینجا چند نکته مرجع وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

موهای آسیب دیده ، نازک یا نازک: 1200 تا 1500 وات: اگر موهای شما از قبل آسیب دیده یا تا حدودی شکننده است ، اجازه دهید ابتدا موهای شما هوا خشک شود و سپس قبل از خشک کردن موها تنظیمات را به پایین ترین سطح تغییر دهید.
موهای عادی یا متوسط ​​صاف یا موجدار: 1300 تا 1800 وات: انواع موهای این دسته معمولاً قادر به خشک شدن کاملاً مناسب در این محدوده از وات هستند.
موهای درشت ، ضخیم یا فرفری: 1600 تا 2000 Wattage: همانطور که گفته شد ، این نوع مو به دلیل داشتن قدرت زیاد و گرما بسیار مطلوب تر است و سشوار در این محدوده ترفند را برای سریعترین زمان خشک کردن انجام می دهد.
بهترین سشوار مسافرتی چیست؟
سشوار مسافرتی
در صورت نیاز به مسافرت های مکرر ، بهتر است سشوار خود را داشته باشید زیرا سشوارهایی که توسط هتل ها ارائه می شوند معمولاً خیلی بزرگ ، خیلی بلند هستند یا نیازهای شما را برآورده نمی کنند. در چنین شرایطی ، بهترین سشوارهای مسافرتی با سر و صدای کم کار می کنند و به راحتی در کیف مسافرتی یا کیف شما قرار می گیرند. سطح سر و صدا یک نکته قابل توجه است زیرا نمی خواهید سایر هتل ها را در هتل مختل کنید.

در نظر بگیرید که ولتاژ سشوار جدید خود را بررسی کنید. نکته ای که باید به آن فکر کنید اینست که اگر سشوار شما گزینه ای برای ولتاژ دوگانه نداشته باشد ، در خارج از کشور و خارج از کانادا و ایالات متحده یا در کشورهای دیگر که از 110 / 120V پشتیبانی نمی کنند ، در سطح بین المللی کار نخواهد کرد.

برای استفاده از 220 / 240V می توانید آداپتور یا مبدل استاندارد خریداری کنید ، این امکان را برای شما فراهم می کند که سشوار خود را تقریباً در هر جایی که سفر شما ممکن است به شما منتقل کند.
همچنین ، همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، ممکن است بخواهید یک سشوار را که با یک دسته تاشو جمع و جور است ، جمع کنید تا اطمینان حاصل کنید که این واحد به راحتی در چمدان شما جای می گیرد.

بهترین سشوارهای مسافرتی با دستگیره های تاشو و ولتاژ دوگانه
با استفاده از لینک های زیر می توانید قیمت های فعلی این سشوارهای مسافرتی را در Amazon.com بررسی کنید.

سشوار مسافرتی Conair 1600 Watt Compact
سشوار مسافرتی Revlon 1875 وات کامپکت
سشوار مسافرتی کامپکت BaBylissPRO 1000 وات
گزینه های گرما
به سادگی هر چه گزینه های گرمای بیشتری داشته باشید بهتر است. هر نوع سشوار باید تنظیمات اولیه گرما داشته باشد (یعنی در مقابل حرارت کم). با این کار اطمینان حاصل می شود که اگر واحد بیش از حد گرم باشد ، می توانید گرما را کاهش دهید. اگر واحد به اندازه کافی گرم نیست ، می خواهید قادر باشید که آن سطح گرما را بالا ببرید!

ساده تر استایل موهای خود را وقتی که در حال حاضر کمی مرطوب و گرم است ، به یاد داشته باشید ، بنابراین این را به یاد داشته باشید اگر کسی هستید که دوست دارد به طور مکرر موهای خود را سبک کند ، این نکته برای شما و موهای شما مهمتر خواهد بود.

گرمای کمتر تمایل به بهتر شدن دارد ، زیرا گرمای بیش از حد باعث آسیب می شود. همیشه سشوار را در حال حرکت نگه دارید و مدت طولانی را در هیچ بخش باقی نگذارید. شما باید اطمینان حاصل کنید که گرما به اندازه کافی زیاد است که موهای شما را خشک می کند اما به اندازه کافی کم است که آسیب نبیند.

عکسبرداری جالب / انفجار
بسیاری از افراد ممکن است قبلاً یک دکمه شات خنک روی سشوار خود داشته باشند و حتی نمی دانند که در واقع یک هدف را ارائه می دهد!

در حالی که گرما برای خشک کردن و ایجاد سبک کار می کند ، این تنظیم هوای مطبوع به شما امکان می دهد سبک خود را تنظیم کنید!

هنگام طراحی بخش به بخش ، حتماً به هر منطقه تمیز انفجار هوای خنک بدهید تا آن منطقه تنظیم شود.

نکته مفیدی در شرایطی که سشوار شما برای نگه داشتن دکمه خنک به شما احتیاج دارد ، اینست که سعی کنید از کراوات مانند آنهایی که برای نگه داشتن کیسه های نان خود استفاده می کنید ، استفاده کنید و دکمه را نگه دارید تا انگشت خود را بشکند. !

اگر اخیراً در دهه گذشته سشوار خریداری نکرده اید و مرتباً از یک سشوار برای سبک کردن موهای خود استفاده می کنید ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که یک ارتقا را در نظر بگیرید!

به خصوص وقتی که هزینه را در مقایسه با تعداد دفعاتی که از آن استفاده می کنید در نظر بگیرید ، این سرمایه گذاری در حالی که ارزش خود را دارد به خوبی خواهد بود.

با برخی پیشرفتهای اخیر در فن آوری مانند ویژگی های تورمالین ، مادون قرمز ، یونی ، سرامیک و چینی ، احتمالاً زمان آن رسیده که به دنبال جایگزینی آن سشوار قدیمی باشیم!

بنابراین هر یک از این اصطلاحات به چه معنی است؟

درک اصطلاحات بسیار مهم است تا بتوانید حتماً چیزی را پیدا کنید که به بهترین وجه با مو و نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

سشوار Ionic
سشوارهای یونی باعث حفظ رطوبت و سرعت بخشیدن به زمان خشک شدن می شوند.

فناوری یونی مورد استفاده در این سشوار ها به تجزیه هرگونه مولکول آب در موهای شما کمک می کند و دوره خشک شدن سریع تری ایجاد می کند.

و همانطور که از قبل می دانید ، هر چه زمان خشک تر موهای خود را صرف کنید ، زمان کمتری در معرض گرما آسیب می زند.

سشوارهای یونی نه تنها زمان خشک شدن شما را کاهش می دهند بلکه در تنظیمات گرمای کم کار می کنند ، بار دیگر هرگونه آسیب گرمی را که به طور بالقوه ممکن است اتفاق بیفتد به حداقل می رسانند.

فناوری مادون قرمز
فناوری گرمای مادون قرمز معمولاً در سشوارهای تورمالین یافت می شود. این نوع سیستم خشک کردن ، مخصوصاً در هنگام استایل ، روی موهای شما ملایم تر است. سشوارهای مادون قرمز همچنین به موهای شما اجازه می دهند گرمای بیشتری را تحمل کنند بدون اینکه به موهای شما آسیب برساند. هدف این فناوری کمک به موهای شما به طور یکنواخت است.

فناوری تورمالین
شاید قبلاً از تورمالین شنیده باشید و آن را به عنوان سنگهای قیمتی نیمه قیمتی بدانید. هنگامی که سشوارهای تورمالین گرم می شوند ، تورمالین قادر است بخش های خاصی از مو را هدف قرار داده و قطره های زیادی از آب را در یک قطره کوچکتر شکسته کند ، که به نوبه خود قادر به تبخیر است. این نه تنها به سرعت مو را خشک می کند بلکه به کاهش آسیب های گرما نیز کمک می کند.

فناوری سرامیک
سشوارهای سرامیکی گرما یکنواخت و آرام دارند. سرامیک یک ماده منحصر به فرد است که دارای خاصیت انتقال حرارت است ، این بدان معنی است که گرما به طور مساوی در موهای شما تابیده می شود ، که بخش ها را از خشک شدن یا گرمای بیش از حد کاهش می دهد.

نازل های غلیظ
نازل های غلیظ به گونه ای طراحی شده اند که به شما کمک می کند تا جایی که می خواهید گرما را هدایت کنید. اگر می توانید موهای خود را به شکلی خاص استایل کنید ، این می تواند به ویژه کمک کند.

مهم است که ابتدا موهای خود را بدون نازل متمرکز سشوارید ، قبل از شروع مراحل یک ظاهر طراحی شده ، از رطوبت اولیه استفاده کنید.

فناوری دیفیوزر
نازل دیفیوزر
در صورت داشتن موهای طبیعی مجعد ، دیفیوزرها بسیار عالی عمل می کنند! آنها به حفظ فرفری کمک می کنند ، زیرا روند خشک کردن را کند می کند تا باعث اختلال در فرها نشود.

اگر وقت کافی ندارید هوای موهای شما خشک شود یا وقتی هوای بیرون سردتر است ، این ابزار مناسب است. بعلاوه ، اگر موی مستقیم دارید ، یک دیفیوزر می تواند به تنظیم سبک کمک کند.

آیا سشوار می تواند باعث سردرد شود؟
این حقیقت را انکار نمی کند که اکثر مدل های سشوار بیشتر از یک گردباد در نوسان کامل صدا می کنند. این چیزها به ویژه وقتی بلند هستند که فقط چند اینچ از گوش فاصله دارند ، بلند هستند. باید بدانید هنگامی که مرتباً در معرض صداهای بلند قرار می گیرید ، صداهای بلند می توانند تأثیر مضر بر شنوایی شما بگذارد. فرقی نمی کند که قرار گرفتن در معرض صدای بلند فقط برای چند دقیقه باشد زیرا حتی قرار گرفتن در معرض اندک نیز می تواند صدمات زیادی به همراه داشته باشد. ممکن است بعد از قرار گرفتن در معرض صدا با صدای بلند ، شبیه وزوز گوش ، صدای گوش دادن ، زنگ زدن یا وزوز گوش را در گوش خود تجربه کنید .

کدام سشوار آرام است؟
میزان نویز سشوار در دسی بل اندازه گیری می شود. بعداً جزئیات بیشتری را درباره اندازه گیری صدا ارائه خواهم داد ، با این وجود اگر به دنبال سشوار آرام هستید ، به دنبال سشواری باشید که دارای موتور جریان متناوب (AC) باشد. این نوع موتور معمولاً بسیار آرام است. بسیاری از سشوارهای بلندتر دارای موتورهای جریان مستقیم (DC) هستند.

اگر گوش های خاصی به خصوص حساس دارید ، مطمئناً می خواهید در سشوار آرام بپردازید. با این وجود ، توصیه می کنیم میزان نویز سشوار را در نظر بگیرید حتی اگر بعد از استفاده از سشوار معمولاً احساس زنگ زدن را تجربه نکنید.

چرا باید سطح سر و صدای سشوار خود را در نظر بگیرید؟
سشوارها می توانند باعث ایجاد مزاحمت شوند به خصوص اگر از آنها در آپارتمانی کوچک استفاده کنید که دارای دیوارهای عایق و عایق صوتی نیست. همانطور که از این مقیاس دسیبل نشان داده شده است ، سشوارها با 90 db بسیار بلند صدا می شوند.

سطح سر و صدای سشوار مو در دسی بل ها
صدای بلند ایجاد شده توسط سشوار ممکن است دوستان ، اعضای خانواده و یا حتی همسایگان درب بعدی شما را آزار دهد. بچه های شما ، شخص مهم شما یا همسایگان ممکن است وقتی صدا قابل تحمل است ، شکایتی نکنند ، به خصوص اگر هر روز فقط چند دقیقه آن را اجرا کنید.

با این وجود ، مطمئناً هنگام سشوار کشیدن که باعث ایجاد سر و صدای زیاد می شود ، به خصوص اگر صبح زود است یا در ساعات اواخر عصر ، از آنها می شنوید.

آیا سشوار باعث کاهش شنوایی می شود؟
کاهش شنوایی می تواند واقعاً خطرناک باشد و شما باید نگران آن باشید. برای شما مهم است که بخاطر داشته باشید که آسیب گوش شنوایی ممکن است وقتی گوش شما در معرض صداهای بلند (اندازه گیری شده توسط سطح دسی بل) برای مدت طولانی قرار می گیرد ، رخ دهد.

OSHA استاندارد سر و صدای اداره بهداشت و ایمنی کار ( 29 CFR 1910.95 ) را ایجاد کرد. در این استاندارد آمده است که اگر کارمندان به طور مداوم در معرض سر و صدای بلند قرار بگیرند ، کارفرمایان باید تحت شرایط خاص برنامه های حفاظت از شنوایی را ایجاد کنند.

شاید تعجب کنید که می دانید بسیاری از سشوارهای مدرن مطابق با 29 CFR 1910.95 از سر و صداهای بالاتر از حداکثر استاندارد OSHA استفاده می کنند و با استفاده طولانی مدت می توانند باعث آسیب شنوایی شوند.

سالن ها اغلب از سشوارهای قدرتمند تری استفاده می کنند. این سشوارهای قدرتمندتر که غالباً سشوار های مویی دارند معمولاً از موتورهایی با قدرت 1500 وات یا بیشتر استفاده می کنند. این موتورها صداهایی ایجاد می کنند که غالباً از 90 دسی بل بیشتر می شوند.

CDC همچنین ثابت کرده است که تماس مکرر در معرض سر و صدا 90 دسی بل می تواند منجر به کم شنوایی شود. به عبارت دیگر ، شما باید خود را از قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در برابر صداهای بلند محافظت کنید.

فیلتر هوا قابل جدا شدن
داشتن فیلتر هوای قابل جدا شدن از ویژگی های بسیار خوبی در سشوار شماست. به یاد داشته باشید که مرتباً آن را تمیز کنید. ساختن آوار باعث می شود سشوار شما بیش از حد گرم شود و به موهای شما آسیب برساند .

وزن
سشوار در اندازه ها و وزن های مختلفی متغیر است. اکثر متخصصان از سشوارهای بسیار سبک استفاده می کنند که دارای موتور AC هستند و غالباً زیر یک پوند هستند ، تا اطمینان حاصل کنند که بازوهای آنها در طول روز خسته نمی شوند.

انتخاب یک سشوار وزن سبک خودتان نیز ایده خوبی نیست ، به خصوص هنگام دستیابی به نقاط سخت برای رسیدن به لکه های پشت سر خود. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که تسلیم شوید و شروع به فکر کنید ، چرا این کار را کردم ، زیرا بازوهای شما خسته است!

بهترین سشوار ضربه ای برای موهای طبیعی
ما تصمیم گرفتیم که این مقاله را بنویسیم زیرا عبور از فرآیند آزمایش و خطا با دستگاههای الکترونیکی گران قیمت مانند سشوار های ضربه ای دشوار است. اگر می خواهید بهترین مو سشوار را برای موهای طبیعی خود پیدا کنید ، بسته به نوع موی طبیعی خود ، چندین ویژگی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید.

کلیه انواع مو
سشوارهای سرامیکی گرما را به طور مساوی توزیع می کنند.
فن آوری یونی یون های منفی ایجاد می کند ، که موها را در حالی که رطوبت طبیعی موهای خود را قفل می کنید ، صاف می کند و زمان خشک شدن کلی را کاهش می دهد.
موهای ضخیم یا درشت
جریان هوا با سرعت بیشتری موهای ضخیم و درشت خشک می کند.
تنظیمات گرمای چندگانه: تنظیمات پایین تر برای یک ظاهر طراحی شده و موارد بالاتر برای خشک کردن قدرتمند. از کمترین تنظیم دما برای دستیابی به نتیجه دلخواه خود استفاده کنید تا احتمال آسیب گرما کاهش یابد.
موی مجعد
استفاده از یک دیفیوزر فرهای شما را ترغیب می کند تا تعریف آنها را حفظ کرده و آنها را بدون حاشیه تبدیل کنید. بیشتر سشوار های میان رده (یا بالاتر) دارای پیوست های پخش کننده هستند که به عنوان افزودنی در دسترس هستند. چندین سشوار حرفه ای شامل دستگاه پخش کننده مو با واحد پایه است.
موهای نازک یا ریز
تنظیمات گرما و سرعت چندگانه ارجح است. برای موهای ریز از تنظیمات حرارت پایین استفاده کنید.
وجود روشن / خاموش برای ژنراتور یونی به شما امکان می دهد تا حجم بیشتری ایجاد کنید.
اگر موهای خوبی دارید ، حتماً سشوار را انتخاب کنید که دارای سوییچ یونی باشد. این کار به شما امکان می دهد تا هر زمان که بخواهید مولد یونی را روشن و خاموش کنید ، می توانید کنترل کنید و در حالی که می توانید موهای خود را ایجاد کنید ، میزان ایجاد شده را ایجاد کنید.
انواع موهای صاف
مهم است که به دنبال سشوار با ترکیبی از ژنراتور یونی ، تورمالین و سرامیک و همچنین مویی باشید که گرمای مادون قرمز را تأمین می کند. این اطمینان حاصل خواهد کرد که نتیجه نهایی شما هم روان و هم بدون حاشیه خواهد بود و در عین حال پر از رطوبت است. یک سشوار با نازل غلیظ برای این نوع مو یک مزیت خواهد بود ، زیرا به شما این امکان را می دهد که جریان هوا را فقط در مناطق خاص هدایت کنید.
تاریخچه سشوار
صندلی سشوار و صندلی آرایشگر یکپارچهسازی با سیستمعاملسشوار (یا سشوار ضربه) وسیله ای است که برای جابجایی هوای گرم از طریق موهای مرطوب شما طراحی شده است. سپس سشوار روند تبخیر ذرات آب را برای خشک کردن مو سرعت می بخشد.

سشوارها با کنترل و سرعت بخشیدن به تشکیل پیوندهای هیدروژنی در هر رشته از مو ، به کاربران این امکان را می دهند که موهای خود را شکل و سبک کنند.

پیوندهای هیدروژن قوی هستند اما فقط موقتی هستند و در نهایت در برابر رطوبت آسیب پذیر می شوند. این پیوندهای هیدروژن پس از شستن موها یک بار از بین می روند.

سشوار می تواند هوای دمای اتاق را برای یک ظاهر طراحی شده یا هوای گرم برای خشک کردن و کاهش موهای سرخ شده فراهم کند.

اولین سشوار در قرن نوزدهم ایجاد شد. توسط الكساندر اف گودفروي در سالن خود در فرانسه مهندسي شد.

سشوار زودرس
سشوار از سالهای اولیه
تا سی سال بعد در سال 1920 نرسید که نسخه دستی آن سشوار ضربه معرفی شد ، سپس در سالن های زیبایی و به طور متوسط ​​از مصرف کننده ای که توانایی تهیه آن را داشت استفاده شد. سشوارهای اولیه برای مصرف کننده متوسط ​​بسیار گران بودند.

بیشتر سشوار های ضربه ای از سیم های سیم استفاده می کنند که مقاومت الکتریکی بسیار بالایی دارند. آنها به سرعت از طریق جریان الکتریکی گرم می شوند.

پنکه سشوار هوا دمای اتاق را در داخل کویل های داغ که منجر به هوای گرم شده و موها را خشک می کند ، دم می کند. این عنصر گرمایش معمولاً یک سیم پیچ برهنه و سیم پیچ است که با تخته های عایق میکا پیچیده شده است.

سیمهای نیکروم به دلیل دو خاصیت مشخص مورد استفاده قرار می گیرند ، در هنگام گرم شدن اکسیده نمی شوند و برق ندارند.

بیشتر سشوارهایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند از اجزای سرامیکی استفاده می کنند زیرا گرمای فوری را تأمین می کنند. آنها زمان کمتری برای گرم کردن دارند و سریعتر موها را خشک می کنند.

اکثر سشوارهای مدرن دارای یک دکمه معمولی هستند که گرما را خاموش می کند و دمای اتاق هوا را تأمین می کند. این برای تنظیم مو و کاهش موهای زائد مفید است. بسیاری از آنها عملکرد یونی دارند که باعث کاهش الکتریسیته ساکن در موها می شود.

سشوارهای موجود برای خرید امروز دارای انواع پیوست ، کنسانترورهای جریان هوا ، دیفیوزرها یا اتصالات نازل شانه ای هستند.

کنسانترورهای جریان هوا: کنسانترور جریان هوا اجازه می دهد تا انتهای سشوار باریک باشد تا هوای گرم بتواند سریعتر یک ناحیه از مو را کار کند.

دستگاه های پخش کننده سشوار: دستگاه های پخش کننده مو را هنگام خشک شدن موهای خود را متوقف نمی کنند.

Comb Nozzle Attachment: اتصالات شانه مانند کنسانتره هستند ، اما با داشتن دندان های شانه مانند در انتها برای یک ظاهر طراحی ساده و رفع نیاز به نگه داشتن یک برس در دست دیگر هنگام خشک کردن.

قبل از سشوار ضربه ، بیشتر مردم مجبور بودند از جاروبرقی خود برای خشک کردن موها استفاده کنند. سشوار اصلی که توسط Godefroy در سال 1890 طراحی شده است از جاروبرقی آن زمان الهام گرفته شده است.

اولین سشوار در سالن مورد استفاده قرار گرفت که زنان مجبور بودند زیر آن بنشینند تا موها خشک شود. هود مو گنبدی پلاستیکی بود که اجازه می داد هوای گرم به طور مساوی جریان یابد.

سشوار سشوار هنوز هم در بسیاری از سالن های سطح بالا در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. اولین سشوار در سال 1911 ثبت اختراع شد.

سشوار دستی
سشوار دستی
نگذشته بود که چهار سال پس از اعطای حق ثبت اختراع ، طرح های دستی در بازار قرار گرفت.

در سال 1915 ، National Stamping Electric Works تغییرات طراحی را ایجاد کرد که امکان دستی برای سشوار ضربه را فراهم می کرد. کمپانی ساحل همیلتون در همان سال ادامه داد تا اصلاحات بیشتری را در این طرح ایجاد کند تا جذابیت گسترده تری از مصرف کننده داشته باشد.

حتی در سال 1920 ، سشوار هنوز دو پوند وزن داشت و استفاده از آن دست و پا گیر بود. موارد بسیاری از برق و گرمای بیش از حد وجود دارد و از آنجایی که فقط از 100 وات قدرت استفاده می کرد ، موها مدت بیشتری مرطوب می شدند. در این دوره ، به علت برق ، تعداد بسیاری از افراد کشته شدند.

قدمت سده های دهم میلادی ، توسعه سشوار بر تلاش برای بهبود طراحی بیرونی و وات متمرکز بود.

از زمان شروع سشوار از 100 سال پیش تاکنون هیچ تغییر اساسی به غیر از جابجایی به یک ماده خارجی سبک تر صورت نگرفته است.

در دهه 1960 بود که بهبود پلاستیک باعث تغییر ظاهر و وزن سشوار می شود. آخرین تغییر قابل توجه طراحی در سال 1954 بود که موتور در داخل محفظه منتقل شد.

کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی
مدل سشوار قدیمی
کمیسیون امنیت لوازم خانگی به دستورالعمل تنظیم را در 1970s در مورد مکانیسم های ایمنی که نیاز به اجرا می شود قبل از سشوار های مو می تواند برای تولید امن در نظر گرفته شود، آغاز شد.

با بازگشت به سال 1991 ، کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده دستور می دهد که کلیه سشوارها در ایالات متحده باید دارای یک محافظ مدار زمین باشند تا در صورت خیس شدن دستگاه ، برق نتواند برق بخورد.

در سال 2000 ، مرگ و میر ناشی از سشوار به حداقل 4 نفر در سال کاهش یافت ، تفاوت بسیار زیادی با صدها نفری که جان خود را از طریق برق در اواسط قرن بیستم از دست دادند. سشوار امروزی همچنین می تواند به عنوان ابزاری موثر برای درمان شپش سر استفاده شود .

سر و صدای ، اندازه ، وزن و ظاهر سشوار مدرن امروزی کاملاً در حال تغییر و تحول بوده است که از روزهای آن اتفاقات پر سر و صدا ، سنگین و خطرناک در اوایل دهه 1900 برمی گردد.

دهها تولید کننده مشغول مهندسی در اندازه ، سبک و سشوار های مختلف هستند ، اما همه آنها هنوز به فرضی که بیش از 100 سال پیش در یک سالن در فرانسه ایجاد شده است ، اجرا می شوند. قیمت ها نیز بسیار کاهش یافته است. سشوار اکنون دستگاه های بسیار مقرون به صرفه ای هستند.

امروزه می توانید دو نوع سشوار متفاوت را در بازار پیدا کنید: سشوار سفت و محکم و سشوارهای باند.

سشوار سفت و سخت سفت به طور معمول در سالن ها مشاهده می شود ، با گنبد بزرگ پلاستیکی با سوراخ های هوای ریز ، بنابراین هوای گرم می تواند به درستی گردش کند. این سشوار ها معمولاً از وات بسیار بالاتری نسبت به سشوار دیواری استفاده می کنند.

1962 سشوار عالی Excelsior Bonnett
1962 سشوار عالی Excelsior Bonnett
سشوار پنهانی برای اولین بار در سال 1951 معرفی شد و با اتصال یک جعبه کوچک به لوله ای که داخل درپوش قرار داشت کار می کرد و روی سر شخص قرار می گرفت. هنگامی که هوای گرم به داخل محفظه پمپ شد ، تمام موها به طور مساوی و سریع تر خشک شد.
خوب ، شما آن را دارید! راهنمای نهایی برای انتخاب سشوار مناسب برای نوع موی فرد شما. ما امیدواریم که شما آن را مفید ، خرید شاد پیدا کنید!