بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی ، قهوه را با سهولت ، هر روز راحت می کند. از خرد کردن لوبیا گرفته تا استخراج اسپرسو و گرم کردن شیر ، داشتن یک دستگاه قهوه سوپر اتوماتیک مانند این است که شما در خانه خود آشپزخانه خود را دارید.

در این بررسی های خودکار دستگاه قهوه نه تنها انواع مختلف دستگاه های اسپرسو اتومبیل و ویژگی های آنها را توضیح می دهم ، بلکه برخی از بهترین دستگاه های اسپرسو کاملاً اتوماتیک موجود در بازار را نیز مقایسه می کنم.

بنابراین چه به دنبال بهترین سازنده اسپرسو فوق العاده اتوماتیک ، بهترین دستگاه اسپرسو اتوماتیک با بهترین ارزش و یا حتی بهترین دستگاه اسپرسو فوق العاده اتوماتیک مرمت شده هستید ، حتما بهترین راهنمای دستگاه قهوه اتومبیل را در راهنمای ما پیدا کرده اید.

برای دیدن بهترین ماشین اسپرسو کاملاً اتوماتیک ، اینجا را کلیک کنید.

فهرست
جدول جدول مقایسه اتوماتیک اسپرسو اتوماتیک
دستگاه اسپرسو اتوماتیک چیست؟
تفاوت بین ماشینهای اسپرسو اتوماتیک و فوق اتوماتیک چیست؟
چرا یک دستگاه قهوه اتوماتیک بخریم؟
ویژگی های بهترین دستگاه قهوه اتوماتیک

 1. قابلیت برنامه ریزی
 2. نوع دیگ بخار
 3. شیر دهی
  4- لوبیای آسیاب شده
 4. سهولت برای تمیز کردن
 5. مارک و ضمانت
  بهترین بررسیهای دستگاه اتوماتیک اسپرسو فوق العاده
 6. بررسی DeLonghi Magnifica ESAM3300
 7. مرور Breville Oracle BES980XL
 8. Jura Ena Micro 1 بررسی
 9. نقد و بررسی پرستیژ Gaggia Anima
 10. نقد و بررسی لوکس Krups EA89
 11. بررسی Saeco HD8911 / 48 Incanto Classic
 12. نقد Jura Impressa C65
 13. مرور Breville Nespresso Creatista Plus
 14. مرور ماشین اسپرسو لمسی Breville BES990 Oracle Touch
 15. دستگاه اسپرسو سوپر اتوماتیک مرمت شده
  بهترین دانه های قهوه برای دستگاه های اتوماتیک اسپرسو
  جدول جدول مقایسه اتوماتیک اسپرسو اتوماتیک
  به راحتی ویژگی های دستگاه های اسپرسو اتوماتیک را از بهترین مارک های دستگاه اسپرسو در جدول زیر مقایسه کنید.

در ادامه به بررسی جزئیات دستگاه اسپرسو کاملاً اتوماتیک ما در زیر می پردازیم.

تصویر مدل ظرفیت مخزن رتبه ما قیمت
DeLonghi ESAM3300 Magnifica فوق العاده اتوماتیک 60 اونس 4.5 بررسی
دستگاه Breville BES980XL Oracle Espresso 84 اونس 4.6 بررسی
دستگاه قهوه اتوماتیک اتوماتیک Jura 13626 Ena Micro 1 37 اونس 4.5 بررسی
دستگاه قهوه اتوماتیک گاگیا آنیما پرستیژ 60 اونس 4.0 بررسی
دستگاه اسپرسو اتوماتیک Breville Oracle Touch 84 اونس 4.5 بررسی
دستگاه KRUPS EA89 Deluxe Super Automatic Espresso و Cappuccino Machine 77 اونس 4.0 بررسی
Saeco HD8911 / 48 Incanto Classic Super Automatic 61 اونس 4.3 بررسی
دستگاه قهوه اتوماتیک Jura 15068 IMPRESSA C65 64 اونس 4.2 بررسی
Breville Nespresso Creatista Single Service Espresso Machine 51 اونس 4.3 بررسی
دستگاه اسپرسو اتوماتیک چیست؟
انواع قهوه اسپرسو خانگی انواع مختلفی وجود دارد و اصطلاحات می توانند هنگام خواندن بررسی دستگاه اسپرسو کمی گیج کننده باشند.

در اصل چهار نوع دستگاه اسپرسو وجود دارد :

قهوه ساز
دستگاه قهوه دستی
اسپرسو سازنده نیمه اتوماتیک
دستگاه اسپرسو فوق العاده اتوماتیک
شاید از شما سؤال شود که چرا دستگاه های اتوماتیک قهوه در این لیست قرار ندارند. اصطلاح “دستگاه اسپرسو اتوماتیک” برای اشاره به دستگاه های نیمه اتوماتیک ، اتوماتیک و فوق العاده اتوماتیک استفاده می شود.

در این مقاله سازندگان اسپرسو اتوماتیک و فوق العاده اتوماتیک را پوشش می دهیم . این دستگاه ها برای تولید یک فنجان قهوه عالی به شما ، قهوه نوشیدنی ، نیاز بسیار کمی دارند. آنها همچنین به عنوان لوبیا برای فنجان قهوه شناخته می شوند زیرا لوبیا را خرد می کنند ، قهوه را استخراج می کنند و شیر را برای شما گرم می کنند.

مطالب مرتبط:

 • برترین دستگاه های اسپرسو نیمه اتومبیل زیر 500 دلار
 • بهترین سازندگان قهوه قطره ای با ساخته شده در چرخ

closeup cup Espresso: بهترین دستگاه اسپرسو فوق العاده اتوماتیک
تفاوت بین ماشینهای اسپرسو اتوماتیک و فوق اتوماتیک چیست؟
در واقع تفاوت بسیار کمی بین دستگاه های قهوه ساز فوق العاده اتوماتیک و سازنده اسپرسو اتوماتیک وجود دارد. در واقع این شرایط توسط بسیاری از خرده فروشان قابل تعویض است و ما نیز انجام می دهیم. اگر واقعاً خاص باشیم ، تفاوت اصلی این است:

خودکار فوق العاده همه چیز را انجام می دهد. آنها لوبیا را خرد کرده و می ریزند ، اسپرسو را استخراج می کنند ، شیر را بخارپز می کنند و خود را تمیز می کنند ، همه با لمس یک دکمه. هیچ تجربه ساخت قهوه لازم نیست.
از طرف دیگر ، یک دستگاه قهوه اتوماتیک به ورودی دستی کمی نیاز دارد ، غالباً به بخار شیر یا تمیز کردن دستگاه. اگر می خواهید کمی کنترل بیشتری روی تجربه ساخت قهوه داشته باشید ، آنها هنوز هم فوق العاده آسان برای استفاده از دستگاه اسپرسو هستند و یک انتخاب عالی است.
چرا یک دستگاه قهوه اتوماتیک بخریم؟
جدای از صرفه جویی در هزینه آشکار هنگام خرید دستگاه اتوماتیک (آیا مبالغی را که روزانه قهوه مصرف می کنید انجام داده اید؟) ، چرا یک دستگاه قهوه فوق العاده اتوماتیک را بیش از یک نیمه اتوماتیک خریداری می کنید؟

یک دستگاه اسپرسو فوق العاده اتوماتیک روند ساخت قهوه روزانه شما را بسیار ساده می کند. دستگاه تمام کارهای سخت را انجام می دهد.

نیازی به یادگیری در مورد آسیاب کردن و خنک کردن قهوه نیست.
نیازی نیست که مثل بریستا شیر تمیز کردن را تمرین کنید.
شما حتی نیازی به ایستادن در دستگاه در حالی که در حال تولید است.
با لمس ساده یک دکمه می توانید هر روز قهوه خوبی تهیه کنید.

اگر می خواهید قهوه خوبی در خانه بنوشید ، یک ماشین اسپرسو اتوماتیک انتخاب خوبی است ، اما وقت کافی برای یادگیری قهوه را ندارید. اگر احساس نگرانی از یادگیری طرز تهیه قهوه با کیفیت زیاد barista در خانه احساس ناراحتی می کنید ، یا می خواهید قهوه صبح خود را سریع تحویل دهید (و چه کسی اینطور نیست ، درست است؟) ، یک دستگاه اسپرسو اتوماتیک انتخاب بسیار خوبی است.

در صورتی که فقط یک یا دو قهوه صبحگاهی قبل از رفتن به محل کار خود بنوشید ، آنها جایگزین مناسبی برای سازنده قهوه قطره ای هستند.

بستن دستگاه اسپرسو خودکار – بهترین دستگاه فوق اتوماتیک اسپرسو
ویژگی های بهترین دستگاه قهوه اتوماتیک
اگر بررسی های دستگاه اسپرسو اتوماتیک را خوانده اید ، می دانید که بسیاری از ویژگی های مختلف در دستگاه های اسپرسو خانگی بالا وجود دارد.

بخوانید چه ویژگی هایی را باید جستجو کنید تا بتوانید ماشین های اسپرسو را با یکدیگر مقایسه کرده و انتخاب مناسبی را انجام دهید.

 1. قابلیت برنامه ریزی
  آیا فقط یک قهوه قهوه می نوشید یا آن را مخلوط می کنید؟ آیا بسیاری از نوشیدنی های قهوه در خانه وجود دارند که انواع مختلف و قوت قهوه را ترجیح می دهند؟

برخی از بهترین ماشینهای اسپرسو فوق العاده اتوماتیک دارای نمایشگرهای لمسی ساده برای برنامه ریزی و انتخاب نوشیدنی مورد علاقه خود هستند. برخی همچنین دارای تنظیمات دما و تنظیمات قدرت قابل تنظیم هستند.

اگر به دنبال ماشینی هستید که بتوانید قدرت و انواع قهوه را برنامه ریزی کنید ، به دنبال دستگاهی باشید که قابل برنامه ریزی باشد.

 1. نوع دیگ بخار
  طیف گسترده ای از انواع دیگهای بخار روی دستگاه های سازنده اتوماتیک قهوه وجود دارد. ترمز و دیگهای بخار تنها رایج ترین و ارزان ترین گزینه ها هستند. آنها هم برای دم کردن اسپرسو و هم برای شکر کردن شیر استفاده می شوند ، به این معنی که شما باید این مراحل را یکی پس از دیگری انجام دهید.

اگر مرتباً برای گروههای بزرگ قهوه درست می کنید ، یا به سریعترین قهوه در صبح احتیاج دارید ، یک دیگ بخار یا ترامپوکلاک فوق العاده اتوماتیک در نظر بگیرید.

این ماشین ها به شما امکان می دهند به طور همزمان عکس بگیرید و لات ها را تهیه کنید. دیگهای بخار دوگانه گران تر هستند و در اکثر دستگاههای اسپرسو اتوماتیک فوق العاده یافت می شوند.

 1. شیر دهی
  نحوه تولید شیر قهوه ساز یکی از بزرگترین تفاوتهای بین دستگاههای اسپرسو اتوماتیک برتر است.

برخی از اینها در یک دستگاه اسپرسو دارای شیر و کارافه اتوماتیک داخلی هستند.
سایرین دارای یک بخار بخار دستی یا اتوماتیک یکپارچه هستند.
برخی از آنها یک نقطه اتصال به یک ظرف شیر مستقل دارند.
اگر عاشق کاپوچینو یا لاته عالی هستید ، باید کیفیت چوب پنبه بخار و / یا شیر برقی در لیست ویژگی های مهم شما قرار داشته باشد که هنگام خواندن بهترین بررسیهای دستگاه قهوه ساز فوق العاده اتوماتیک در نظر بگیرید.

از طرف دیگر ، در صورت نوشیدن قهوه سیاه ، نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای گزینه های شیرخشک فانتزی نیست.

4- لوبیای آسیاب شده
برخلاف بسیاری از دستگاه های اسپرسو با بودجه ، همه دستگاه های اسپرسو اتوماتیک دارای بالاترین رتبه در لیست ما دارای چرخ های ساخته شده برای قهوه تازه هستند.

با این وجود از نظر نوع چرخ چرخ ، تعداد تنظیمات آسیاب به همراه گزینه های قهوه پیش زمینی تفاوت هایی وجود دارد.

نکته قابل تامل این است که ماشین های فوق خودکار اغلب با استفاده از لوبیا قهوه روغنی تیره مشکل دارند. آنها تمایل دارند که آسیاب چرخ و واحد تولید آب را ببندند و باعث خرابی شوند.

بنابراین اگر قهوه تیره قوی را دوست دارید ، بهترین سازنده اسپرسو اتوماتیک یکی از دستگاه های تولیدکننده آب قابل شستشو برای تمیز کردن آسان تر یا یکی با قطعات داخلی کمتر مانند Breville Oracle خواهد بود.

ما در مقاله زیر برخی از دانه های قهوه کباب متوسط ​​را که مناسب دستگاه های اتومبیل است پیشنهاد می کنیم یا به لیست کامل ما در مورد بهترین لوبیای اسپرسو در اینجا نگاه می کنیم .

 1. سهولت برای تمیز کردن
  چگونگی نگهداری دستگاه آسان است ، در انتخاب بهترین دستگاه اسپرسو کاملاً اتوماتیک ، یک نکته مهم است.

بعضی از ماشین ها عملکردهای خود تمیز خودکار دارند. برخی دیگر برای تمیزکاری کامل به قطعات داخلی مانند سر دم دستی دسترسی دارند.

هنگام انتخاب بهترین دستگاه اسپرسو اتومبیل برای خانه خود ، در نظر بگیرید که عملکرد تمیز کردن خودکار چقدر اتوماتیک است و آیا در صورت استفاده از دانه های قهوه تیره یا یک کارافه شیر نیاز به تمیز کردن عمیق تر آن به طور منظم دارید.

 1. مارک و ضمانت
  خرید یک دستگاه اسپرسو خوب در خرید برند مناسب مناسب است. برخی از بهترین مارک های دستگاه اسپرسو از جمله Gaggia ، Jura ، Breville و DeLonghi در لیست ما قرار دارند. آنها به طور مداوم ماشین های با کیفیت و عالی تولید می کنند که شلیک بزرگی از اسپرسو را به همراه دارد.

یکی دیگر از نقطه تفاوت دستگاه موجود در لیست ما ، طول گارانتی است. مدت زمان ضمانت استاندارد 1 سال است. با این حال برخی از مارک ها 2 سال ضمانت ارائه می دهند.

بهترین بررسیهای دستگاه اتوماتیک اسپرسو فوق العاده

 1. بررسی DeLonghi Magnifica ESAM3300

DeLonghi ESAM3300 بهترین دستگاه اسپرسو اتوماتیک فوق العاده با ارزش در لیست ما است.

Magnifica با داشتن حجم قابل برنامه ریزی و قدرت قهوه ، سیستم گرمایش دوگانه ترموبلاک برای کنترل بهینه دما و مستقیم چرخ کردن با 13 تنظیمات ، بسیاری از ویژگی های فوق العاده عالی فوق العاده را با قیمت مناسب دارد.

ویژگی های اصلی شامل موارد زیر است:
برنامه ها: 5 استحکام قهوه و اندازه 4 فنجان
دیگ بخار: ترموبلاک استیل دوتایی
Milk Frother: دستگیره بخار دستی با پسوند pannarello
چرخ: 8 چرخ اونس داخلی به همراه محفظه دوم برای قهوه پیش زمین
تمیز کردن : عملکردی نظیر خود تمیز کردن نیست. واحد قابل جابجایی برای تمیز کردن آسان
ابعاد: 14.4 ″ H x 11.0 ″ W x 15.3. D
گارانتی: 2 سال
تعداد زیادی از بررسیهای دستگاه اسپرسو فوق العاده اتوماتیک DeLonghi برای این محصول خاص گواهی بر این است که چرا این مارک ماشین اسپرسو ایتالیایی به طور مداوم یکی از 10 دستگاه برتر اتومبیل اسپرسو فوق العاده است.

De Longhi Magnifica برای خریداران دستگاه های اتوماتیک و افرادی که به دنبال بهترین بودجه فوق العاده اتوماتیک اسپرسو با بودجه هستند ، گزینه ای عالی است. این دستگاه قابل اطمینان و مداوم است که اسپرسو بسیار خوبی را در خانه تولید می کند.

برای مطالعه نظرات بیشتر و بررسی قیمت اینجا را کلیک کنید

 1. مرور Breville Oracle BES980XL

Breville The Oracle یک دستگاه اسپرسو اتوماتیک بی نظیر در این لیست است. در حالی که مراحل پیچیده تهیه لوبیا و خلال کردن شیر را به صورت خودکار انجام می دهد ، این پرتفیلتر و سر گروه که در دستگاه های نیمه اتوماتیک دیده می شود را برای تحویل اسپرسو با کیفیت بالا نگه می دارد. برویل آن را اولین دستگاه اسپرسو اتوماتیک دستی نامید!

با یک گزینه شات اسپرسو تک و دوتایی ، گزینه های قابل برنامه ریزی کمتری نسبت به سایر ماشینهای فوق خودکار در اینجا دارد. این یک کارکرد یک لمسی americano مفید برای ارائه اسپرسو شات دوتایی با آب گرم اضافه شده به طور خودکار دارد.

گرگ بخار اتوماتیک با تنظیم تنظیمات درجه حرارت و بافت شیر ​​، ویژگی بسیار خوبی برای تولید شیر مناسب در هر زمان به سلیقه شماست.

ویژگی های اوراکل:
برنامه ها: قدرت محدود و سفارشی سازی حجم
دیگ بخار: دیگهای بخار از جنس استنلس استیل دوتایی با کنترل دمای PID
شیر شیرین: شیر خشک بخار اتوماتیک با کنترل دمای یکپارچه
چرخ: در چرخ دنده مخروطی ساخته شده و محفظه بای بایگانی
تمیز کردن : عملکرد تمیز خودکار ندارد
ابعاد: 17.83 ″ H x 16.1 ″ W x 14.7 ″ D
گارانتی: 2 سال
دلیل اینکه ما عاشق دیگ بخار Breville هستیم این است که دارای ویژگی های بسیاری است که به طور معمول در ماشینهای فوق العاده اتوماتیک بسیار رده بالایی مانند دیگهای استیل ضدزنگ دوتایی ، کانسیلرهای PID و چرخ دنده مخروطی دیده می شود.

Breville BES980XL انتخاب ما برای بهترین دستگاه اسپرسو اتوماتیک برای منزل است. این دستگاه به خانه بارتیستا یک ماشین با کیفیت بالا ، تنظیمات خودکار کافی با طراحی دستگاه اسپرسو کلاسیک ارائه می دهد.

برای مطالعه نظرات بیشتر و بررسی قیمت کلیک کنید

 1. Jura Ena Micro 1 بررسی

دستگاه قهوه Jura 13626 Ena Micro یک دستگاه قهوه 1 لیوان براق و مینیمالیستی از یکی از معروف ترین مارک های دستگاه اسپرسو موجود در بازار است.

Jura Micro یک دستگاه اسپرسو ساده با تنظیمات میزان صدا و قدرت قهوه است. این اتاق دارای دو اتاق قهوه با لوبیا و زمینی و یک آسیاب مخروطی با تنظیمات مداوم است.

توجه داشته باشید که هیچ گونه شیر برقی در این دستگاه وجود ندارد ، بنابراین اگرچه ممکن است دستگاه اسپرسو کامل Jura برای مشروبات الکلی قهوه باشد ، اگر از قهوه مبتنی بر شیر لذت می برید ، انتخاب خوبی نیست.

ویژگی های Micro Ena 1:
برنامه ها: 3 تنظیمات صدا و 2 قدرت
دیگ بخار: ترموبلاک تک
شیر فروت: هیچکدام
چرخ چرخ: چرخ یکپارچه با محفظه قهوه پیش زمین اضافی
نظافت : عملکرد خود تمیز کردن
ابعاد: 12.7 ″ H x 9 ″ W x 17.5. D
گارانتی: 2 سال
بررسیهای دستگاه اسپرسو Jura برای این محصول بسیار مثبت است. به همین دلیل فکر می کنیم بهترین دستگاه اسپرسو اتوماتیک جمع و جور در بازار است.

اگر به دنبال یک دستگاه جمع و جور هستید که از غلاف استفاده نمی کند ، جایگزین خوبی برای Breville Creatista است.

برای مطالعه نظرات بیشتر و بررسی قیمت اینجا را کلیک کنید

 1. نقد و بررسی پرستیژ Gaggia Anima

قهوه اتوماتیک قهوه ای Gaggia Anima یکی از محبوب ترین ها در محدوده اسپرسو سازندگان Gaggia است.

در ایتالیا با ویژگی های استیل ضد زنگ و کاراته اتوماتیک شیر شکن طراحی و ساخته شده است ، بسیاری از بررسی های دستگاه اسپرسو فوق العاده اتوماتیک Gaggia این ماشین را به شدت ارزیابی می کنند.

ویژگی های Gaggia Anima:
برنامه ها: قابل انتخاب یک نوشیدنی لمسی و 3 تنظیمات درجه حرارت
دیگ بخار: دیگ بخار استیل تک استیل
شیر فروت: کارافی شیر شکننده اتوماتیک
چرخ: چرخ چرخ سرامیک یکپارچه با محفظه بای پس
تمیز کردن : چرخه آبکشی اتوماتیک و گروه تولیدکننده قابل جابجایی
ابعاد: 13.38 ″ H x 8.7 ″ W x 16.93. D
گارانتی: 2 سال
دستگاه اسپرسو گگگیا آنیما یک قهوه ساز خوب است که شهرت برند خوبی دارد. با تنظیمات قابل برنامه ریزی برای سبک های قهوه شیر و اسپرسو محبوب ، یک شیر خشک اتوماتیک (با عملکرد تمیز کردن اتوماتیک) و چرخ گوشت سرامیکی قابل تنظیم با 5 تنظیم ، یک انتخاب شیک برای نوشابه های قهوه است.

برای مطالعه بررسی و بررسی قیمت اینجا را کلیک کنید

 1. نقد و بررسی لوکس Krups EA89

دستگاه اسپرسو اتوماتیک فوق العاده Krups یک دستگاه اسپرسو جمع و جور است که طیف گسترده ای از گزینه های قابل برنامه ریزی را برای اسپرسو ، قهوه شیر و چایهای لذیذ نیز دارد.

دارای نمای بیرونی از جنس استیل ضد زنگ مدرن و دارای پانل کنترل آسان برای استفاده برای 15 نوشیدنی قهوه! این دستگاه اسپرسو اتوماتیک Kraps برخلاف سایر دستگاه های فوق العاده اتوماتیک ، دارای سیستم برش شیر است که به راحتی قابل تمیز کردن است.

همچنین یک سیستم لوبیای یکپارچه برای تولید آب است ، اما توجه داشته باشید که هیچ محفظه بای پس از قهوه پیش زمین وجود ندارد همچنین یک عکاسی مفید برای لمس قهوه های قوی نیز وجود دارد.

ویژگی های دستگاه کراپ اسپرسو:
برنامه ها: 15 نوشیدنی کاملاً قابل تنظیم و 3 تنظیم دما
دیگ بخار: ترموبلاک تک
شیر فروت: سیستم بخار شیر به تنهایی
چرخ: چرخ دنده مخروطی فلزی یکپارچه با 3 تنظیمات
تمیز کردن : چرخه شستشوی اتوماتیک برای هر دو نوع آب دم و سیستم شیر
ابعاد: 14.4 ″ H x 9.44 ″ W x 14.96 ″ D
گارانتی: 2 سال
کفگیر اتوماتیک Kraps را می توان به صورت خودکار یا دستی تمیز کرد و دستگاه هنگام خاموش شدن به طور خودکار شستشو می شود.

برای مطالعه نظرات بیشتر و بررسی قیمت اینجا را کلیک کنید

 1. بررسی Saeco HD8911 / 48 Incanto Classic

Saeco Incanto HD8911 یک دستگاه اسپرسو اتوماتیک با یک شیر دستی دستی کلاسیک است و در اروپا ساخته شده است. با داشتن یک پوشش مشکی براق ، دارای یک آسیاب سرامیکی برای افزایش طعم و مزه لوبیای زمین و عملکرد یادداشت برای صرفه جویی در تنظیمات قهوه مورد علاقه خود است.

بررسی دستگاه اسپرسو فوق العاده Saeco در مورد طعم اسپرسو با کیفیت بالا و سهولت استفاده نظر می دهد.

در صورتی که ترجیح می دهید از یک دستگیره بخار دستی استفاده نکنید ، گزینه ای برای بروزرسانی به کارافه شیر اتوماتیک با مدل استیل ضد زنگ HD8917 / 48 وجود دارد.

ویژگی های Saeco Incanto:
برنامه ها: تنظیمات قدرت ، حجم و دما قابل تنظیم است
دیگ بخار: دیگ بخار استیل تک استیل
شیر فروت: شیرینی دستی دستی کلاسیک
چرخ چرخ: چرخ دیسک سرامیکی یکپارچه با 5 تنظیمات و محفظه قهوه زمین دوم
نظافت : سیستم ثبت اختراع AquaClean و واحد تولید دم قابل جابجایی
ابعاد: 12.9 ″ H x 8.46 ″ W x 16.88 ″ D
گارانتی: 1 سال
Saeco Incanto Classic نه تنها یک چرخه تمیز کردن اتوماتیک ، بلکه فیلتر آب Aquaclean را نیز شامل می شود. این بدان معناست که می توانید قبل از نزول 5،000 فنجان قهوه میل کنید. واحد تولید دم نیز قابل انجام است تا در صورت لزوم بتواند تمیزکاری کاملی انجام دهد. این یک ویژگی عالی برای دوستداران دانه های قهوه بو داده تیره است که می تواند واحد دم را مهار کند.

به طور کلی این دستگاه اسپرسو اتوماتیک قابل اعتماد از یک شرکت معتبر است که سال به سال قهوه های خوبی را تهیه می کند.

برای بررسی قیمت و مطالعه بیشتر ، اینجا را کلیک کنید

 1. نقد Jura Impressa C65

دستگاه اسپرسو فوق العاده اتوماتیک Jura 15068 یک دستگاه اسپرسو با کیفیت بالا از یک برند مشهور برای ماشین های اتوماتیک خود است.

Jura C65 دارای یک سوئیچ چرخشی هوشمند منحصر به فرد برای کنترل خودکار یک لمسی است. هنگامی که کانکتور وصل شده باشد ، جریان خروجی آب گرم می شود. مانند سایر دستگاه های اسپرسو Jura ، گزینه های برنامه کمتری نسبت به سایر دستگاه های قهوه فوق اتوماتیک دارد اما هنوز هم در سادگی جذاب است.

ویژگی های Jura Impressa:
برنامه ها: تنظیمات قدرت ، حجم و دما قابل تنظیم است
دیگ بخار: ترموبلاک تک
شیر شیرین: اتصال دهنده شیر اتوماتیک شیر
چرخ: مخروط مخروطی یکپارچه با تنظیم مداوم و محفظه بای پس
تمیز کردن : چرخه آبکشی اتوماتیک
ابعاد: 13.6 ″ H x 11 ″ W × 16.1. D
گارانتی: 2 سال
Jura Impressa یکی از بهترین گزینه های دستگاه اسپرسو فوق اتوماتیک در آمازون است و به طور مداوم صاحبان را با کیفیت و قوام اسپرسو ارائه شده تحت تأثیر قرار می دهد.

برای مطالعه نظرات بیشتر و بررسی قیمت اینجا را کلیک کنید

 1. مرور Breville Nespresso Creatista Plus

اسپرسو ساز Breville Nespresso Creatista Plus Espresso Maker یک دستگاه غلاف جدید سرویس در بازار است که راحتی غلافهای Nespresso را با یک گره بخار اتوماتیک برای دوستداران Latte ترکیب می کند.

Breville Creatista یک دستگاه اسپرسو اتوماتیک باریک کوچک است که برای آشپزخانه های کوچکتر مناسب است. این صفحه نمایش LCD ساده ، زمان گرمایش سریع 10 ثانیه و ویژگی های طراحی مدرن است که در بسیاری از دستگاه های قهوه Nespresso دیده می شود.

ویژگی برجسته در این دستگاه ، بخار اتوماتیک بخار با تنظیم متغیر کف و تنظیم دما برای شیر مناسب هر زمان است.

ویژگی های Breville Creatista عبارتند از:
برنامه ها: 8 انتخاب نوشیدنی به همراه تنظیمات حجم و شیر قابل تنظیم
دیگ بخار: ترموبلاک تک
شیر شیرین: شیر بخار کاملاً اتوماتیک با پارچ شیر استیل ضد زنگ گنجانده شده است
چرخ: N / A. از غلافهای Nespresso استفاده می کند.
نظافت : گره بخار با پاکسازی خودکار.
ابعاد: 12.2 ″ H x 6.7 ″ W x 16.1. D
گارانتی: 2 سال
در حالی که تمام دستگاه های Nespresso اسپرسو با کیفیت مشابهی ارائه می دهند ، افزودن یک گره بخار اتوماتیک ضمانت Breville Creatista Plus در لیست ما به عنوان بهترین دستگاه غلاف اسپرسو است.

برای بررسی قیمت و مطالعه بیشتر ، اینجا را کلیک کنید

 1. مرور ماشین اسپرسو لمسی Breville BES990 Oracle Touch

Oracle Touch دستگاه اسپرسو اتوماتیک فوق العاده Breville با ویژگی های بسیاری است که در دستگاه های اسپرسو تجاری یافت می شود.

از انتخاب دیجیتال یک لمسی تا دوز اتوماتیک و لامپ های قهوه تا شیر بخار اتوماتیک ، این دستگاه قهوه کاملاً اتوماتیک با چرخ ماشین شما را در چند دقیقه قهوه اسپرسو با کیفیت کافه بالا می برد.

این دیگ بخار قدرتمند از فولاد ضد زنگ 1800w دوتایی و یکپارچه مخروطی مخروطی یکپارچه با ظرفیت 1/2 پوند و تنظیمات چرخ قابل تنظیم دارد. مخزن آب پرشده 84 اونسی بزرگ به آسانی قابل دسترسی است و پرتفیلتر 58 میلی متری استیل ضدزنگ از اندازه تجاری است.

مقدار فشار بیشینه فشار حداکثر استخراج را کنترل می کند تا عطر و طعم اسپرسو بهینه داشته باشد. ویژگی شروع خودکار بدان معنی است که دستگاه شما در صبح گرم می شود و برای شما آماده می شود و خاموش کردن اتومبیل برای متناسب با شما قابل تنظیم است.

ویژگی های لمس Breville Oracle Touch عبارتند از:
برنامه ها: یک صفحه لمسی با سبک های از قبل انتخاب شده قهوه و گزینه های قهوه قابل تنظیم ، دما و گزینه های بافت شیر. حداکثر 8 سبک قهوه شخصی ایجاد کنید.
دیگ بخار: دیگهای بخار از جنس استنلس استیل دوتایی با سیستم گرمایی سه گانه برای اسپرسو جداگانه و کنترل دمای بخار PID به همراه سر گروه گرم شده
شیر شیرین: شیر خشک بخار اتوماتیک با کنترل دمای یکپارچه
چرخ: در چرخ مخروط مخروطی ساخته شده با دست آزاد ، دوز و ضربه زدن
تمیز کردن : عملکرد تمیز خودکار ندارد
ابعاد: 17.6 ″ H x 14.7 ″ W x 14.5. D
گارانتی: 2 سال
اگر در حال مقایسه اوراکل لمسی Breville و دستگاه های اسپرسو Jura هستید ، Breville کمتر “اتوماتیک” است. شما نیاز به قرار دادن portafilter و شیر را به فنجان خود اضافه می کنید ، بر خلاف Jura Impressa ، که تمام این کارها را با لمس یک دکمه انجام می دهد.

با این حال ، Breville به شما امکان کنترل بیشتری بر روی سنگ زنی ، استخراج و فرآیند بافت شیر ​​را می دهد که فقط با ماشین های Jura به دست نمی آورید.

ایده آل برای خانه یا محل کار ، Breville Oracle Touch یک دستگاه اسپرسو فوق العاده اتومبیل فوق العاده با برخی از ویژگی های دستگاه تجاری خوب است که آن را به یکی از بهترین گزینه های دستگاه اسپرسو اتوماتیک خانگی تبدیل کرده است.

برای بررسی قیمت و مطالعه بیشتر ، اینجا را کلیک کنید

 1. دستگاه اسپرسو سوپر اتوماتیک مرمت شده
  سرانجام ، گزینه دیگری که باید در نظر بگیرید که آیا تمایل دارید یک دستگاه اسپرسو فوق اتوماسیون بالا داشته باشید ، خرید یک دستگاه اسپرسو اتوماتیک مرمت شده است.

صرفه جویی زیادی در دسترس است ، به خصوص برای مارک های گران قیمت مانند شرکت سوئیس تولید شده Jura ، که برخی از بهترین ماشین های اسپرسو فوق اتوماتیک در بازار وجود دارد.

1 در قهوه طیف گسترده ای از ماشین های مرمت شده یورا را ارائه می دهد ، و همه با یک سال ضمانت همراه هستند. آزمایش شده است که آنها در حالت کامل کار باشند و برخی دیگر بیش از 1000 دلار از قیمت خرده فروشی یک دستگاه جدید تخفیف می دهند.

موجودی دستگاه های قهوه مرمت شده برای فروش به طور مرتب تغییر می کند ، بنابراین ارزش دیدن آنها در دسترس است تا دوباره بررسی کنید.

برای بررسی قیمت و در دسترس بودن دستگاه های قهوه مرمت شده اینجا را کلیک کنید

دانه های قهوه فوق العاده اتوماتیک
بهترین دانه های قهوه برای دستگاه های اتوماتیک اسپرسو
بسیاری از دستگاه های اسپرسو باقلا تا فنجان با لوبیای قهوه روغنی تیره مشکل دارند. علیرغم عملکردهای تمیز خودکار ، آنها تمایل به مسدود کردن چرخ دنده یکپارچه و دم سر دارند.

برای به حداقل رساندن خطر بروز این اتفاق برای دستگاه شما ، بهترین دانه های قهوه برای دستگاه های اسپرسو فوق اتوماتیک لوبیای کباب متوسط ​​است.

نرم افزار گرامرلی