بهترین بخارشوی خانگی خارجی 2020


 1. سیستم تمیز کردن بخارشوی Vapamore MR-100 Primo
  ما در مورد Vapamore MR-100 واقعا احساسات متفاوتی داریم . مواد بازاریابی نشان می دهد که این دستگاه بخارشوی خشک است ، اما بخارشوی تولید شده درست در نقطه جوش آب است ، بنابراین نباید متعجب شوید که گاهی اوقات پس از تمیز کردن ، یک فرش تا حدودی مرطوب داشته باشید. قیمت این مدل تقریبا همان است که بخارشوی پاک کننده توصیه می شود “واقعی” (که بعدا در این لیست بررسی می شود) ، بنابراین برای یک دستگاه قوطی قیمت بالایی دارد .
 2. بهترین بخارشوی خانگی

مشکل این است: MR-100 هنوز هم کار بزرگی انجام می دهد – و از این گذشته ، این مهمترین چیزی است که وجود دارد. بنابراین ، احساسات مختلط ما.

دیگ بخارشوی از جنس استنلس استیل دارای ظرفیت زیاد 54 اونس است که یک ساعت تمیز کردن کامل به شما می دهد ، کنترلی برای تنظیم میزان بخارشوی حاصل از شیلنگ وجود دارد ، واحد پلاستیک سبک وزن از آن چیزی که به نظر می رسد محکم تر است ، فوق العاده ای نیز دارد. سر در کل برای پوشش فضای بیشتر از حد معمول ، و با وجود سنگین بودن ، بر روی چرخ های لاستیکی خود هموار حرکت می کند. همچنین لوازم جانبی زیادی با توجه بسیار زیاد به جزئیات وجود دارد. به عنوان مثال ، سه برس نایلونی مختلف (یکی برای گروت) وجود دارد ، و همه اتصالات به خوبی در قسمت پشت بخارشوی جا می گیرند.

Groom + Style عاشق عملکرد پاک کننده بخارشوی Primo است. ما فقط آرزو می کنیم که این یک “tweener” نبود ، یا همیشه بخارشوی خشک تولید کند ، یا قیمت آن در سطح سایر مدل های قوطی فروشی باشد.

مشخصات سیستم تمیزکننده بخارشوی Vapamore MR-100 Primo:

سبک: قوطی (بخارشوی خشک “ضمنی”)
توان: 1500 وات
ظرفیت: 54 اونس
زمان / دمای گرمایش: 5 دقیقه / 210-220 درجه
استفاده مداوم: 60 دقیقه
پیوست ها / لوازم جانبی: 20
سیم برق: 18 فوت
اندازه: 14 13 13 x 15 اینچ
وزن (پر نشده): 20 پوند
سیستم تمیز کردن بخارشوی Vapamore MR-100 Primo
Vapamore MR-100 Price را در آمازون بررسی کنید

 1. پاک کننده بخارشوی چند منظوره Homegear X100 قابل حمل
  پاک کننده بخارشوی چند منظوره Homegear X100 قابل حمل حرفه ای
  در اینجا انتخاب بودجه ما وجود دارد ، و بسیاری از ویژگی های دو انتخاب برتر داماد + سبک ما را در حدود نیمی از قیمت دارد. مخزن X100 حدود 33 اونس را در خود نگه می دارد که حدود 35 دقیقه زمان بخارشوی خوب است ، اما به همان اندازه قدرتمند (1500 وات) است که سطح بالاتری ما را انتخاب می کند و در کمتر از ده دقیقه گرم می شود.

عملکرد دستگاه تمیز کننده بخارشوی Homegear به اندازه رقبای گران قیمت آن نیست اما نزدیک است؛ شما را ناامید خواهد شد در هنگام انجام بسیاری از مشاغل آن رقبای خوبی انجام دهید، به خصوص هنگامی که شما انتخاب می کنید تنظیم بخارشوی “بالا” . 14 لوازم جانبی برای پوشش بیشتر برنامه ها در نظر گرفته شده است ، و کسانی که با بودجه سختی همراه هستند خوشحال می شوند.

X100 بهترین دستگاه بخارشوی تمیزکننده ای نیست که می توانید پیدا کنید ، اما این بهترین راه حل برای پول است. این کار بیشتر کارهای روزمره را برای تمیز کردن بهتر از چیزی که انتظار دارید بعد از مشاهده قیمت آن باشد ، انجام می دهد.

با دقت بیشتری به تمیز کننده بخارشوی چند منظوره Homegear X100 قابل حمل نگاه می کنیم:

سبک: قوطی
توان: 1500 وات
ظرفیت: 33 اونس
زمان / دمای گرمایش: 5 دقیقه / 200 + درجه سانتیگراد
استفاده مداوم: 35 دقیقه
پیوست ها / لوازم جانبی: 14
سیم برق: 10 فوت
اندازه: 20 12 12.5 x 12.5 اینچ
وزن (پر نشده): 10 پوند
گارانتی: یک سال
قیمت Homegear X100 را در آمازون بررسی کنید

 1. پاک کننده بخارشوی خشک Brio 250CC قابل اعتماد
  پاک کننده بخارشوی قابل اعتماد Brio 250CC ، چند منظوره
  اکثر دستگاههای بخارشوی خشک در نهایت در سه رقمی بالا (اگر خوش شانس باشید) یا بیشتر اوقات ، به هزار دلار می رسند. تیم بررسی Groom + Style می خواهد یک پاک کننده بخارشوی بخارشوی واقعی را در این لیست قرار دهد ، اما همچنین می فهمد که بیشتر خوانندگان آماده نیستند که برای یک واحد منزل پول تهیه کنند. این است که چگونه اطمینان Brio 250CC در اینجا به پایان رسید. هنوز هم تقریباً سه برابر گرانتر از دستگاه بخارشوی تمیز شونده با شماره 1 ما ، اما این دستگاه بخارشوی خشک با کمترین قیمت است که در توصیه آن راحت هستیم.

این جمع و جور ، سبک و کمی با قدرت کمتر (1400 وات) از آنچه دوست داریم. اما دمای آب در دیگ به 320 درجه می رسد و بخارشوی خشک که از نوک منفجر می شود درست در حدود 250 درجه است – درست بالاتر از نقطه جوش ، بنابراین کف یا میزهای دیگر شما بخارشوی خالص دریافت می کنند ، بدون آب . مخزن فقط حدود 34 اونس را در خود نگه می دارد ، اما شما هنوز هم با استفاده از 45 دقیقه استفاده مداوم از Brio ، تنها با 5 دقیقه زمان گرم کردن . 21 لوازم جانبی و پیوست برای پوشش تقریباً هر نوع استفاده ای که می توانید در آن فکر کنید وجود دارد ، خیلی خوب تمیز می شود ، و به اندازه کافی داغ است که حتی در برابر بسیاری از بیماری های بیماری زا که بعضی از مدل های قوطی قادر به استفاده از آن نیستند بسیار مؤثر است . چرخ جلو 360 درجه چرخان نیز لمس خوبی است.

هزینه بیشتری برای بخارشوی تمیز کننده بخارشوی خشک با کیفیت عالی هزینه خواهید کرد. اما 250CC یک دستگاه با کیفیت بسیار خوب است و اگر بخواهید بخارشوی خشک گرمتری را برای بهداشت و درمان در خانه خود داشته باشید ، ارزش فوق العاده ای دارد.

حفاری عمیق تر روی پاک کننده بخارشوی قابل اطمینان Brio 250CC:

سبک: بخارشوی خشک
توان: 1400 وات
ظرفیت: 34 اونس
زمان / دمای گرمایش: 5 دقیقه / 250 درجه
استفاده مداوم: 45 دقیقه
پیوست ها / لوازم جانبی: 21
سیم برق: 18 فوت
اندازه: 17 7. 7.5 x 13 اینچ
وزن (پر نشده): 11.5 پوند
گارانتی: یک سال محدود ، یک عمر روی مخزن
قیمت تمیز کننده بخارشوی Brio 250CC قابل اعتماد را در آمازون بررسی کنید

تیم Groom + Style امیدوارم که از این بررسی لذت ببرید. اگر در مورد پاک کننده های بخارشوی می خوانید ، بسیار محتمل است که سلامت خانواده های خود را در اولویت قرار دهید ، بنابراین احساس کنید که ما بررسی ما در مورد دستگاه های تصفیه هوا برتر موجود را بخوانید – اینها علاوه بر داشتن حیوانات خانگی ، علاوه بر خانواده های خوبی برای خانواده های شما بسیار عالی هستند.

8