بهترين لوسيون بدن در سال 2020


توسط کودی گول
26 نوامبر 2019
ما خبرهای خوبی برای همه شما افراد خشک وجود دارد که در حال خواندن این مطلب هستند: ما لوسیون های بدن پیدا کرده ایم که در واقع پوست ما را آبرسانی می کنند و به ما احساس نمی دهند که مانند کره آغشته شده ایم. نه ، ما شوخی نمی کنیم – این لوسیون های بدن برای مردان عالی هستند و در واقع آنچه را که قول می دهند انجام می دهند. اگر می خواهید بیشترین زوزه را برای پوست خود از این موارد بدست آورید ، بهترین شرط این است که حوله را خشک کنید و به صورت آزادانه قبل از انجام هر کاری به پوست بمالید. سپس لوسیون این فرصت را دارد که در رطوبت قفل شده و عمیق تر جذب پوست شود. یکی از انتخاب های ما را برای بهترین لوسیون های بدن برای آقایان امتحان کنید و تعجب خواهید کرد که چه جهنمی اینقدر طول کشید.

بهترين لوسيون بدن
بهترین لوسیون صورت برای آقایان
بهترین کرم های چشم برای آقایان
لوسیون بدن مرطوب کننده طبیعی H2L Premium

لوسیون بدن آبرسان H2L باید در حال حاضر و آینده قابل پیش بینی شما باشد. با جذب سریع هنگام تهویه عمیق ، لوسیون باشید که معمار عطر و بوی سبک و جذاب را به شما می دهد که به سرعت فراموش خواهید کرد تا ناگهان دوباره یک سوت از آن بدست بیاید و متوجه شوید که چرا این لوسیون را خیلی دوست داشتید در وهله اول. همچنین به نظر نمی رسد که در هیچ یک از آزمایشکنندگان این محصول را تحریک کند ، بنابراین می خواهیم “لیست ایمن برای پوست حساس” را به لیست بلند مدت از ویژگی هایی که در ساخت این لوسیون بدن برنده ما از آن اضافه شده است ، اضافه کنیم . جوایز دستی دامادی 2019 .

بهترین لوسیون بدن برای آقایان برای نرم کردن نمای بیرونی آن

لوسیون بدن مردان قدرتمند وازلین

یک پیرمرد اما خوب ، لوسیون بدن و صورت معطر وازلین فوق العاده قدرتمند یک مشت است. به سرعت جذب می شود و احساس لمس می کند. اگرچه هایپالرژنیک و غیر کامدوژنیک (گفتگوی جالب برای منافذ غیر تحریک کننده و انسداد نخواهند داشت) ، ما برای صورت شما توصیه نمی کنیم. در عوض ، به بدن بچسبانید و کمی بیشتر از مرطوب کننده صورت استفاده کنید . آرنج و زانوهای شما در سرما پوشیده است ، اما صورت شما تحمل آن همه هوای وحشی زمستان در آنجا است.

7 دلار از آمازون

لوسیون بدن مردانه Brickell Deep Moisture

این لوسیون بدن مرطوب کننده از Brickell که برای بهبود روغن جوجوبا ، آلوئه ورا ، ویتامین E و عصاره چای سبز تزئین شده است ، گزینه خوبی برای بچه هایی است که به دنبال احیای پوست خشک هستند. به سادگی مقدار کمی از آن را در صورت لزوم روی پوست خود بمالید ، که باید هر روز در ماه های سردتر باشد. همه روز

25 دلار از آمازون

رطوبت روزمره مردان باند طلا

اگر در جستجوی گزینه ای برای نام تجاری هستید که می توانید به راحتی در فروشگاه داروی محلی خود بچرخید ، لوسیون اصلی روزمره را از Gold Bond در نظر بگیرید. برچسب قیمت مقرون به صرفه با یک کنج غیر چرب تکمیل می شود که به سرعت جذب می شود و باعث می شود پوست احساس طراوت و آماده سازی برای آزمایشات روز کند.

8 دلار از آمازون

لوسیون بدن جک بلک مرطوب

همانطور که از نام این محصول پیداست ، این لوسیون جک بلک به لطف ترکیبی از روغن جوجوبا ، ویتامین E و منتول ، احساس خوشایند و خنک کننده ای روی پوست ایجاد می کند. در حالی که برای استفاده در صورت لزوم مناسب است ، این برند پیشنهاد می کند که از آن بعد از دوش بعد از تمرین برای احیای عضلات خسته استفاده کنید ، و ما نمی توانیم بیشتر موافق باشیم.

30 دلار از آمازون

لوسیون عطر مردانه Lubriderm 3 در 1

برای افرادی که در جستجوی لوسیون هستند می توانید با خیال راحت از آن به عنوان یک مرطوب کننده بدن ، صورت و بعد از اصلاح استفاده کنید ، ما این گزینه سه به یک را از Lubriderm توصیه می کنیم. یک پایه آلوئه ورا توسط عصاره های معدنی تسکین یافته تقویت می شود ، که برای بهبود سلامت پوست فرد با هر بار استفاده ، تقویت می شوند. و از همه بهتر؟ ارزان است و تقریباً در هر فروشگاه مواد غذایی ، داروخانه و بازار گوشه ای یافت می شود.

7 دلار از آمازون

کرم مرطوب کننده CeraVe

لوسیون مرطوب کننده روزانه CeraVe ادعا می کند 24 ساعته از خارش و خشکی رهایی می یابد. عاری از رایحه و روغن ، برای کسانی که می خواهند چیزی ساده و در عین حال موثر باشند ، ایده آل است. فرمول غیر تحریک کننده باید بعد از دوش گرفتن به طور مستقیم اعمال شود.

17 دلار از آمازون