آپنه خواب: چرا مردم ترجیح می دهند, دهان لوازم خانگی به CPAP

[ad_1]

آیا شما خسته? آیا شما خودتان را ناخواسته به خواب رفتن در طول روز ؟ آیا همسر شما شکایت خود را با صدای بلند خروپف? آیا شما خودتان را بیدار شدن از خواب در اواسط شب خفگی و یا نفس نفس زدن برای نفس ؟ اگر پاسخ شما بله به هر یک از این سوالات ممکن است شما مبتلا به آپنه خواب است.

تخمین زده می شود که حدود 1 در هر 15 آمریکایی ها مبتلا به این اختلال است. در واقع امروز در ایالات متحده در نظر گرفته شده است به یکی از بزرگترین زیر تشخیص داده میشود. هنگامی که آن را رفته است درمان نشود هزینه های درمان دیگر مسائل مربوط به سلامت با توجه به آپنه خواب می تواند به افزایش پرداخت صورتحساب های پزشکی بیش از 1200 دلار در سال است. این می تواند اضافی $3.4 میلیارد دلار در هر سال در سراسر کشور.

آپنه خواب یک بیماری است که در آن بافت در پشت گلو سقوط و مسدود کردن راه های هوایی و کاهش میزان اکسیژن تحویل به تمام اعضای بدن از جمله قلب و مغز است. به طور معمول افرادی که از آن رنج می برند لحظه ای از خواب بیدار صدها بار در طول شب به طور معمول حتی بدون دانستن آن.

در حال حاضر شماره یک از گزینه های درمان برای افراد مبتلا به آپنه خواب یک بالین ماشین به نام CPAP. هدف آن است که برای کمک به فرد با ایجاد فشار هوا از طریق یک لوله متصل به یک ماسک پوشش بینی و گاهی اوقات ، این دستگاه به طور معمول غیر قابل تحمل برای بیماران اغلب می رود unworn چپ به اتصال گرد و غبار زیر تخت. زمانی که درمان نشود و یا نادیده گرفته شود اما علائم آپنه خواب به سرعت بازگشت. ماشین CPAP آن من است و نه راه حل مناسب برای این مشکل است.

آموزش دندانپزشکان باید ابزار مناسب برای یک راه حل بهتر به این مشکل – دهان و دندان لوازم خانگی. لوازم دهان مانند یک ورزش دهان گارد اما در واقع طراحی شده برای حفظ باز و بدون مانع راه هوایی فوقانی در طول خواب است. با تغییر فک پایین, زبان و کام نرم و ملازی (بافت در پشت گلو که به نظر می رسد مانند یک کیسه مشت زدن) خوراکی لوازم خانگی تثبیت تحتانی استخوان فک و زبان که باعث افزایش تون عضلات زبان به شما اجازه می دهد به نفس خوبی در طول شب.

از آنجا که شما در حال تنفس بهتر بدن خود را گرفتن اکسیژن لازم برای تمام ارگان های بزرگ, در نتیجه اجازه می دهد شما را به خواب بیشتر کاملا در طول شب. با یک خواب بهتر شما را پیدا خواهد کرد خودتان را سالم و پرانرژی تر. علاوه بر شریک زندگی خود را نیز پیدا کردن او و یا خودش را شادتر چرا که آنها بیش از حد خواهد بود خواب شب بهتر.

[ad_2]