Coronavirus ممکن است یک محصول از ما بيولوژيک حمله’ با هدف ایران و چین, سپاه رئیس ادعا

ایالات متحده می تواند نخست مقصر پشت Covid-2019 شیوع است که آمار چین و پس از آن ایران از آن نخبگان سپاه پاسداران ادعا کرد, تهدید که این ویروس در نهایت تبدیل شود و در برابر کسانی که به هر طریقی آن را.

“ممکن است که این ویروس یک محصول از یک حمله بیولوژیکی توسط آمریکا که در ابتدا به چین و سپس به ایران و بقیه جهان” حسین سلامی گفت: در روز پنج شنبه.

او قول داد که ایران “مبارزه با” ویروس و هشدار داد که این بیماری “بازگشت” به ایالات متحده اگر واشنگتن بود و در واقع مسئول شیوع.

اگر چنین تئوری های توطئه در گردش است در حالی که هنوز هم وجود دارد هیچ مقام اثبات آن می تواند درست باشد.

همچنین در rt.com ‘آنها آمد با ماسک شفقت’: روحانی انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه به نبرد Covid-19 به ما می گوید برای لغو تحریم ها برای اولین بار

سر از ایران دفاع مدنی سازمان جنرال غلام رضا جلالی گفت که روز سه شنبه رسانه های ترس جدید corornavirus در کشور تقویت ادعا می کند که این ویروس یک حمله بیولوژیکی در چین و ایران است. او گفت که برخی از گزارش ها نشان می دهد که این می تواند یک خصمانه دولت اما افزود که او سوء ظن آزمایشگاهی نیاز به بررسی و مطالعه ژنوم ويروس.

ایران شده است که یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه Covid-19 در خارج از سرزمین اصلی چین که در آن نشات گرفته است. از روز شنبه جمهوری اسلامی گزارش کرده است 3,513 مورد تأیید و 107 و میر نسبت به ویروس. برخی 15 از کسانی که تسلیم به coronavirus فوت در 24 ساعت گذشته با توجه به ابلاغ وزیر بهداشت نمکی آهنگ جدیدی از سعید.

این کشور توقیف همه مدارس و دانشگاه ها تا پایان کشور, تقویم سال در 20 مارس در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

ادامه مطلب

1

روز سه شنبه رسانه های دولتی اعلام کرد که ایران در اورژانس خدمات پزشکی بود که برای درمان coronavirus. متعدد در سطح بالا و مقامات ایرانی کاهش یافته است بیمار به ویروس. به تازگی 23 قانونگذاران آزمایش مثبت برای این بیماری در جمهوری اسلامی است.

محمد Mirmohammadi, یک عضو شورا که توصیه رهبر معظم انقلاب درگذشت پس از سقوط بیمار از این بیماری است. مرگ او زیر آن دو دیگر مشخصات بالا از ایرانیان که قرارداد ویروس – سفیر سابق و تازه عضو انتخاب مجلس.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de